Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Автор статті, не потрібно підливати масло у вогонь. Чистий фейк і не достовірна інформація. Люди читайте постанову, а не фейкові вкидання.
Елена
Будет ли доступно в электронном виде задание пробного ЗНО для прохождения самостоятельно?Это была бы хоть какая-то компенсация детям. Наличие на сайте заданий прошлых лет- это ок, но ведь программа поменялась по украинскому
Вася Пучков
Для Елена: будет конечно
Дмитро
Для Елена: такі ж завдання були тоді, коли ЗНО було лише для вступу у ВНЗ (зараз - ЗВО). Хоча там ще була практика, а зараз немає. У новий сайт зі старого, на жаль, не перенесли, але знайти в інтернеті, якщо добре постаратись, то можна.
Галина
Скільки вже можна!!!! Дайте можливість дітям здати ЗНО!!!!Нерви вже не витримують!!!!Все повідкривано, і за це ніхто не переживає,а діти будуть сидіти в масках один від одного 1,5 метра то злочин!(
Коментувати
Віталій
Ой, вже чесно поспати на то пробне. Лишіть собі ті 340 грн, я не проти, тільки не переносять основну сесію.
Олена
А ЧОГО МОВЧАТ ПРО ДІТЕЙ В ОКУЛЯРАХ? Коли ти в масці та в окулярах, то окуляри запотівають і ти на 100% сліпий. І твій резельтат 0000ї0 балівВ окулярах тимячі дітей. То як Ви вважаєте це СПРАВЕДЛИВІ УМОВИ проведення ЗНО для всіх?
Лілія
Для Олена: Я теж за це переживала, бо сама ношу окуляри. Без них я нічого не бачу) А з маскою вони запотіють і все(((
Марина
Є спеціальний розчин для цього. Чесно кажучи, не знаю де саме продається, але є такий спрей.
Коментувати
Наталья
Министерство образования Украины, напишите родителям и выпускниками конкретные действия по проведению основной сессии ЗНО. Дети и родители все на нервах. У нас уходят большие деньги на репетиторов.
Елена Васякина
Как вы уже достали! Нелюди! Верните деньги и отстаньте уже с этим пробным ЗНО!
Соня
Цікаво от гроші повернуть учасникам , бо за підрахунками зібрали 50 млн грн , буде дуже цікаво , якщо вони опиняться в когось на рахунку в офшорах
Неведимка
ЭТА СТАТЬЯ ПОЛНЫЙ ФЕЙК - НЕ ВЕРЬТЕ, ПРОБНОЕ ЗНО НИКТО НЕ ОТМЕНЯЛ. ВОТ ВЫПИСКА ИЗ ИЗМЕНЕНИЙ В ЗАКОН: 3. На період дії карантину забороняється: відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання... ОБИДНО ЧТО НАС ОБМАНЫВАЮТ НА ТАКИХ САЙТАХ - СТАТЬЯ ЛОЖЬ ПРОБНОЕ ЗНО БУДЕТ
Учень
Для Неведимка: Прочитайте закон внимательнее и не обманывайте людей вы. Там чётко написано, что из пункта 3 убрали слово "пробное". Т.е. на данный момент разрешается находиться в учебных заведением исключительно на обычном ЗНО, но не на пробном.
igor
Для Неведимка: Сайт Osvita.ua дуже поважний, тож має діяти максимально професійно!
Неведимка
слово "пробное" может и убрали так как там нет ни слова про основную сессию, а убрав это слово охватывается весь процесс сдачи ЗНО, нигде нет ни строки про конкретную отмену пробной сессии ЗНО. так что статья по прежнему несет характер "развода" и паники. Если бы пробное ЗНО хотели отменить. Внесено было бы, конкретное предложение, как с ограничением количества в спортивных клубах. В изменениях же обе сессии ЗНО: пробное и основное внесли под одно обозначение.
Коментувати
Учень
Сделайте ЗНО добровольным и все будут рады! Те, кому нужно сдать ЗНО - сдадут его спокойно в меньшем количестве людей с меньшим стрессом, а те же, кому оно сейчас не нужно - также будут полностью спокойны. Поступите цивилизованно!
Катя
Тобто коли вони розсилали запрошення на 15 червня вони не знли, що у нас карантин до 22 червня? СЕРЙОЗНО???
Володимир
Навіть якщо невідміняти основну сесію ЗНО для випускників, то ЗНО треба відмінити хоч для студентів коледжів і тд. Навіщо мені студенту 2 курсу медичного коледжу здавати ЗНО, коли я непланую поступати а хочу продовжити навчання в коледжі на 3 курсі.В мене вже є екзамени, а ті що хочуть поступати, тобто ідуть геть з 2 курсу і так ходять на додаткові і готуються окремо Для них ніщо непоміняється, і так будуть готуватись окремо від нас вдома або у репетиторів. А я вцей час як і більшість моїх одногрупників маю поєднювати і підготовку до екзаменів і до ЗНО.
Ирина
Это просто издевательство над детьми и родителями!!! Примите же наконец ответственное решение. Держать в таком напряжении, то будет, то не будет... скоро всем понадобится психиатрическая помощь. Защищая от коронавируса вы подвергаете всех неврозу и эмоциональному выгоранию!
Наталя
Не розумію, чому всі почали кричати про відміну ЗНО взагалі, це відміна ПРОБНОГО ЗНО!!! Хоча це теж саме мене не влаштовує: по-перше, хотілося б відчути атмосферу, дізнатися про саму процедуру проведення; по-друге, хто тепер поверне гроші, адже на даний момент, це актуально.
Світлана
Немає слів, щоб це коментувати. Шкода дітей і батьків, докладено стільки зусиль. Дайте дітям можливість нормального вступу! Та до речі, за пробне ЗНО платили гроші - як планують їх повертати?
Анонім
Для Світлана: Так, де дінуться наші гроші. Хай вертають 300 із комією також. Ми гроші витрачали. Нехай перносять пробне після завершення карантину
Коментувати
Неведимка
3. На період дії карантину забороняється: відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, статья не соответствует дествительности - ложь
ЗНОна300
Для Неведимка: Ты очень умный? В постановлении #480 от 12.06.2020 сказано убрать из этого пункта слово пробное
Коментувати
Nevedimka
3. На період дії карантину забороняється: відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, статья не соответствует дествительности - ложь
Дмитро
Для Nevedimka: не туди подивилися. Гляньте на внесені зміни.
Коментувати
Аноним
Вы издеваетесь?,это уже ни капли не смешно,мы сидим все на нервах в ожидании ЭТОГО ЗНО!! ,а вы так легко пишите что хотите его отменить ,мы ВЫПУСКНИКИ,не может построить никаких планов ,из-за ваших перепадов решения! ХВАТИТ,ДАЙТЕ НАМ СДАТЬ ЕГО И ОТДОХНУТЬ,МЫ И ТАК ПЕРЕНЕСЁМ ОГРОМНЫЙ СТРАСС,СИДЕТЬ В МАСКЕ 3 ЧАСА, ЭТО ПИ****!!!!
Аноним
Я как випускник, могу сказать что я ненавижу наше управление, десятки тысяч выпускников заплатили по 138 грн. за 1-2 пробных ЗНО и что мы получаем взамен???Богатенького дяденьку который этим всем руководит? Я всем сердцем презираю нашу управление в стране, а потом вы думаете почему так много мигрантов, да потому что дебилы в стране управляют. Пошли вы все н***р!!!!
Галина
Для Аноним: 148 грн (Івано-Франківський ЦОЯО)
Аноним
В Днепре 138
Коментувати
Анна
Усі діти зараз гуляють вулицями, парками, сидять в кафешках, їздять маршрутками, ходять магазинами. Чому ж усім впоперек горла оте ЗНО, де будуть максимально дотримані всі санітарні умови?
Vano
Для Анна: А тому,що прийшла нова народна влада,яка хоче повернути вступ з конвертами,як було раніше,а тут такий привід-тупе насєлєніє і карантин.Гріх цим не скористатись.Заблокували повідомлення?
ЗНОна300
Хахах, очень умно, согласен, только вот представьте пожалуйста, как на зно дети будут соблюдать условия карантина? Представьте пожалуйста, как на зно дети будут сидеть в масках/респираторах 3 часа, они же задохнуться там. Представьте пожалуйста, сколько человек вместиться в обычном классе, соблюдая 1.5 метра дистанции? Что-то слабо я могу это представить
Мама
ЗНО таке ж прозоре як і Prozorro. Відкрите очі!
Коментувати
Наталія
Дайте дітям здати ЗНО! Всі готуються , планують вступ до ВУЗів. В іншому разі, як саме відбуватиметься зарахування до ВИШІВ? Хто більше заплатить.. Коли вже в нашій державі переможе здоровий глузд..