Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юліана
Чому ви не думаєте про дітей? Повідомляєте про це за день до пробного ЗНО. Випускники зараз на нервах та усі дуже хвилюються. Я просто шокована цим рішенням. Чому весілля можна проводити а тестування ні??!
Наталія
Для Юліана:Ліпше вже най відміняють те зно основне і пробне,щоб не ризикуваи здоров‘ям,й діти реально вже настільки знервовані.
Ольга
І я так думаю. Здоров’я передусім!!!
Ліна Цьона
Для Наталія: Не маніпулюйте переживанням за здоров’я дітей. В Епіцентрі за день до тисячі людей вештається, а на ЗНО по 15 у кабінеті з дотриманням усіх дистанцій та дизинфекцією. Як бути дітям, які готувалися і наполегливо працювали усі роки навчання. Знайти папіка з торбою грошей і відвалити за вступ???
Коментувати
Катя
А це грьобане МОН разом з Ляшком ще й температуру вирішили вимірювати у дітей! Цікаво, якою вона буде, якщо мою дитину будуть везти в шкільному автобусі за 70 км до пункту здачі основного ЗНО (це приблизно 1год 20 хв )? Не відміняйте основне ЗНО, а проведіть його за місцем навчання дітей! А не ви їх зібрались звезти з усієї області!!!
Наталья
Для Катя: 100 процентов поддерживаю
Рома
Для Катя: Мені 90км їхати, це дурістіка
Коментувати
Жжжжж
Зробіть його хоча б онлайн,уже нервова система не витримує,весь час переживаєш,не можеш навіть відпочити спокійно.Треба про дітей теж думати!
Катя
А це грьобане МОН разом з Ляшком ще й температуру вирішили вимірювати у дітей! Цікаво, якою вона буде, якщо мою дитину будуть везти в шкільному автобусі за 70 км до пункту здачі ЗНО (це приблизно 1год 20 хв )? Не відміняйте ЗНО, а проведіть його за місцем навчання дітей! А не ви їх зібрались звезти з усієї області!!!
Таня Свиридкова
И если вы настолько заботитесь о наших детях и решили вообще отменить пробное ЗНО, так это бред полный! Дети должны иметь условия сдачи ЗНО равные с детьми прошлого года и будущего. В это суть ЗНО - равные возможности для всех!! В общем эмоции зашкаливают! Прислушайтесь к людям и дайте конкретику!!
оксана
Для Таня Свиридкова: Прошлого года дети смогли нормально сдавать экзамены и у них был выпускной, а сейчас ситуация в мире такова что тот коронавирус, например в россии как я слышала отменили Оге и еге. Хорошо если вы так хотите тестирование проводить, так почему тестирование проводить можно а выпускной нет ?!
Ліна Цьона
Для оксана: Як можна порівнювати ЗНО і випускний!!!!???? Випускний - це п’янка-гулянка, а ЗНО - незалежне оцінювання знань і можливість вступу до вузу не корумпованим шляхом. А щодо расєї, то це найогидніший і найганебніший приклад, який можна навести. Найшли на кого рівнятися.
Коментувати
Таня Свиридкова
Какие причины переноса пробного ЗНО? Трудно написать конкретно? Если вы переходите к следующему сценарию ЗНО, так и пишите, переносим пробное ЗНО и соответственно основную сессию ЗНО и новые даты будут такие., за кого вы нас держите?!! Вас беспокоит рост заболевших, ок! Но при этом вы открыли детские сады, супермаркеты, на рынках - толпа, рестораны забиты, все без масок, дистанцию никто не соблюдает - это же ваша заслуга, ни так ли?! Где наша доблестная полиция, которая должна следить за соблюдением карантина, где?! Не вижу их! Сплошные двойные стандарты, свадьбы - пожалуйста, ЗНО - причем с соблюдением массы предосторожностей - отменить! В нашей стране здравый смысл у кого-то есть, в конце-концов!!!!
Мирослва
Не справа вже в коштах...нехай беруть собі...але що далі буде з освітою? Геноцид народу! Дурному ясно що з вірусом просто видумана комедія,це всі зрозуміли,довго брехня не існує...але для чого дальше продовжувати це і як ці діти мають навчатися?
Илья
Необдуманное и тупое решение. Для многих, включая меня, это единственный шанс попробовать рассчитать время и силы. Отмена пробного ЗНО сулит реальные проблемы для многих школьников. Его проведение— залог готовности к основной сессиии. Как в стране, где не соблюдают карантин от слова вовсе, где сотни людей ходят на базар за помедорами БЕЗ МАСКИ, где в маршрутказ и электричках битком набито, где президент получает штраф за посещение кафе во время карантина, где на улицах людей больше, чем дома, КАК МОЖНА ПРИНИМАТЬ ТАКОЕ РЕШЕНИЕ В ОДНОСТОРОННЕМ ПОРЯДКЕ? Почему родители и выпускники узнают об этом пост фактом? Это глупость вселенский масштабов. Позор всем этим законодателям. Все это галимый популизм. Просто прикрываются "защитой" детей, а на самом деле просто шлепают указы от балды.
Людмила Василівна
Для Илья: Доброго дня. Ви ж знаєте всі поавила проходження пробного ЗНО. На скільки мені відомо, свої зошити ви отримаєте. Якщо захочете спробувати, беріть зошит, годинник, чорну ручку і воду. Закрийтеся в кімнаті, нікого не впускайте, не користуйтеся ніякими шпаргалками, калькулятором і пройдіть тест. Вам можна виходити, але час не додається. Таким чином ви зможете перевірити сам себе. Думаю, що це один із виходів із ситуації, яка склалася в країні. Інакше, що робити? Нити? - Ні. Треба шукати вихід і приймати рішення. Сподіваюся, що у вас все буде добре.Від душі бажаю вам успіхів. Я - вчитель математики, беру участь у ЗНО з самого його початку. Нічого страшного.
Ліна Цьона
Для Людмила Василівна: Я теж вчитель, але, перш за все, я мама випускниці. Таким варіантом, як ви пропонуєте, ми користуємося цілий рік, моя дитина робить тести для перевірки себе. Але це і близько не ті умови, що будуть на ЗНО, тому ми наполягаємо на пробному тестуванні і і КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ВІДМІНИ ОСНОВНОГО ЗНО, про що вже тихенько ведеться мова
Коментувати
Єлизавета
Дуже неприємно, що навіть за такої скрутної ситуації для країни та світу в цілому, не кажучи вже про цьогорічних випускників, які з кожним днем випробують свої нерви на міцність, така владна структура як МОН дозволяє собі так відверто вимивати гроші та знущатись із дітей. Майте совість, вийдіть та поясніть все, аби ніхто не гадав фейк це чи ні. Поясніть, куди пішли гроші, які сплатив кожен учасник, що буде з тестами, які мають бути надруковані. Ви погіршуєте свою репутацію із кожною годиною, ви забираєте останню надію у тих, для кого це зно стало тим, заради чого випускники в прямому сенсі ЖИЛИ весь цей рік. Так, красиві слова про те, що жодна людина на планеті не була готова до такого, ми вже чули. Але, здається, що ви цією ситуацією лише користуєтесь, із посмішкою потираючи власні кишеньки. Немає жодних сил сидіти на ваших гойдалках, дякую, МОН, за чудове літо і спотворену нервову систему
Александр Ивахно
Нічого в нашій країні не змінюється, таке відчуття, наш Уряд не переймається проблемами людей, в даному випадку проблемами зі вступом майбутнього покоління. Мало того, що дітей-випускників залишили без свята випуску, таке буває лише раз в житті, так ще й вирішили обмежити у проплаченому наперед батьками випробувальному ЗНО. А карантин це як прикриття. Шановні представники Уряду, хто є ініціатором цієї постанови, подивіться, що робиться в нашій країні, яка маса їздить і як в громадському транспорті... Чому тоді відкриті кафе, ресторани, магазини і т.д... Чому в садочках дітям можна перебувати групами? Чому дозволено проводити весілля, де велика маса людей, що присутня, це люди старше 60 років, які є в зоні ризику. Ви не думаєте про дітей, про їх психіку, яка зараз знаходиться у вкрай тяжкому стані, тому що немає визначеності, вони не знають, що їм робити далі і як взагалі вступати до ВУЗів. Надіюсь все таки, що Уряд перегляне цю постанову і внесе відповідні зміни.
Марина
Та за шо... Мені здається, що всі, хто за відміну ЗНО, трохи не в собі. Чекаємо на офіційне підтвердження звісно. Скласти б цей іспит вже скоріше.
Марьяна
И деньги тоже не вернут?) Украина, что сказать. Та проведите вы это зно хоть на улице , только сделайте пожалуйста!
Алина
Де наші кошти за ПЗНО? Я віддавала 300 гривень, щоб не хвилюватися на основній сесії!!! А тепер що?
Василь
СЛАВА СТЕЦКОВКЕ! СЛАВА АРСТОЦКЕ! СЛАВА ПОЛЬШЕ! ахахаах поржал. ребята, ни в коем случае нельзя переносить сдачу зно, я в августе на море еду. как это рестораны открыли, свадьбы разрешили [свадьбы, Карл!], а экзамен, вовремя которого совершаются все карантинные меры – нельзя!? если я не поеду на море, я сожгу Кабинет Министров и может записать это как готовящийся терор. акт! СЛАВА СТЕЦКОВКЕ! СЛАВА АРСТОЦКЕ! СЛАВА ПОЛЬШЕ!
Марина
Для Василь: за Арстоцку и Орден
Коментувати
Саша
Ви тварі не благодатні придурки відмінніть це зно стільки людей поболіло з цим короновирусом
Tania
Для Саша: А як тоді вступати до ВНЗ?Є діти які не в змозі давати хабарі.ЗНО це єдиний шанс вступити без конверту з грошима
Коментувати
Анна
Почему работают люди, открыты садики, в магазинах толпы людей и никто не соблюдает дистанцию, а мы не можем написать пробное ЗНО(дай Бог, что не перенесут основное)?! Мало того, что ученики вынуждены учиться сами, что ,естественно, не даст таких результатов, как обучение в школе, и вы это понимаете. Абсолютно бесполезным является ваше псевдо дистанционное обучение, плюс ко всему : вечный стресс по поводу переноса ЗНО, поступление - всё свалилось на нас. И главное, вместо того,чтобы пойти ученикам на встречу, вы сокращаеие бюджетные места и повышаете контракт. Думаете карантин отразился только на Ваших семьях и государственном бюджете?! Некоторое люди совершенно остались без работы и прогорел бизнес, вас же интересуют только свои проблемы. Это уже невозможно терпеть. Это ужасно, что происходит такая ситуация в стране, но переносить или отменять пробные ЗНО за несколько дней до сдачи... Нету слов и опускаются руки. Ещё вопрос. Где наши деньги за пробные ЗНО?! Это 300 грн за 2 пробных!
Юліан
Для Анна: Це все працює лише в дозволених областях! Наприклад, у Львівській області крім магазинів і транспорту нічого не праюцює
Коментувати
Adriana
Скільки можна мучити дітей. Чому весілля проводити дозволили , а пробне ні , зважаючи , що в кабінеті куди менше осіб , ніж на весіллі . Чому така інформація повідомляється за 2 дні до проведення пробного ЗНО , якщо давно знали що карантин до 22.06 ? І головне : коли відбудеться основна сесія?
Люба
Для Adriana: А який сенс тепер у пробному ЗНО? Коли проводили за два місяці до основних іспитів, то діти мали шанс виявити свої помилки і попрацювати над ними. За тиждень їх проводити нема ніякого сенсу, а враховуючи проблеми з карантином і добиранням до місця проведення, то ще й на шкоду. Але кошти вже заплачені і повертати їх ніхто нам не збирається, от і мутять(( Вони скоріше основне ЗНО відмінять, чим пробне((
Коментувати
Христина
Чого країни Європи вже виходять з карантину, а ми, ті, які ввели його найшвидне, то найдовше застрягли?? Нас тупо вбивають цим карантином. Чого ніхто не розуміє який то стрес для вступників, батьків і репетиторів? Навіщо відміняти пробне , якщо люди і так ходять по вулиці, контактують з іншими, в магазинах ходять без масок?
Оля
Я не думаю что, что-то поменяется после 22 июня. Так отменяйте и основное тогда, все равно этот карантин будет еще летом
Саша
Для Оля: Вы не думаете, что ученикам намного легче написать ЗНО, а не втупные экзамены?!
Коментувати
Маріанна
Нікто нічого не відміняв. Читайте уважно зміни. Забрали слово пробне, щоб потім не вносити зміни на основне ЗНО. Все за графіком