Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уряду
А вас нічого у душі не шкрибе, що багато дітей по 2 роки до репетиторів ходять щоб через ЗНО отримати державні місця? Але ми забули. Да здраствует перестройка. Головне щоб діти чиновників усіх рангів позабирали місця у пед, мед, юридичних вищих закладах. А ви народ всього то бидло. Без права жодного голосу. Вашим дітям не місце у ВНЗ. Ваші діти мають на проспектах яйцями торгувати і мішки вантажити. Кожен має знати своє місце. Так що тримайтеся. А Вова після відміни ЗНО зніме наступний випуск 95 кварталу де висміють ЗНО, а ви посмієтеся. Чого бідний бо дурний. Чого дурний бо бідний.
Ольга
Діти чиновників будуть навчатися в Лондоні. А от сидіти 3 години в літній період в масці в жаркій аудиторії не кожному під силу. Невже декілька тисяч гривень дорожче здоров’я власних дітей?
Іван
От через ці «декілька тисяч гривень» у країні корупція ніколи не зникне! А я за те, щоб ЗНО скасували тільки для тих, хто не збирається вступати до ВНЗ! Для всіх інши воно МАЄ ВІДБУТИСЯ! До речі, пише це випускник 11 класу, який у цьому році має вступати!
Анна
Для Уряду: Якщо діти такі розумні і заслуговують всього, то для чого їм репетитор, порахуйте скільки вкладається в репетиторство і задумайтесь
Коментувати
Сергей
Отмена ЗНО - это ЗРАДА, которая вызовет бунт. И тогда Вам маски не помогут. Боитесь- - сидите дома, не ходите в магазины, на базары, не ездите на работу. Но не отравляйте жизнь своей позицией другим людям, которые год вложили в подготовку. Не дай Бог!!!!
Муся
Почему не отменить вступительную компанию и не набирать студентов на первый курс. Пусть дети отдохнут после школы, будет крепче здоровье.
Дионис
Я за то,чтобы отменить ЗНО для тех,кто уже учиться в колледже на 2 курсе ибо для меня оно не важно в данный момент. А люди которые поступают на вышки должны его сдавать )
Влад
Для Дионис: Полностью согласен! Почему я, уже учась в колледже должен сдавать ЗНО не собираясь идти в вышку? Пусть сделают выборочно, кто хочет - сдают, кто не хочет - не сдають. У каждого своё мнение и планы на жизнь поэтому мне кажется самое правильное решение было бы сделать чтобы дети сдавали по желанию!
Коментувати
ВНИМАНИЕ!
Початок у попередньому коменті: Я говорю про ДПА у формі ЗНО, щоб воно було лише за бажанням у цьому році. Якщо скасують ДПА в формі ЗНО, то на ЗНО прийде набагато менше дітей. Значить, менше буде можливості заражатися один від одного. Більше буде повітря в приміщеннях. Тобто від від такої дії виграють всі діти.
Зоя
Для ВНИМАНИЕ!: Розумно! Я за обов’язкове зно для дітей, які вступатимуть в університети!
Коментувати
ВНИМАНИЕ!
Начало у попередньому коменті: 5) Є категорії дітей зі слабким, ослабленим здоров’ям, у яких відсутні такі захворювання, які звільняють їх від ЗНО. Їх ризик захворіти і померти дуже високий. Зважаючи на все вищесказане прошу звільнити випускників від обов’язкового проходження ДПА в формі ЗНО в 2020 році по всій Україні і роздати їм атестати. Тим більше, що це ті діти, які з п’ятого по одинадцятий клас по півроку вчилися без підручників за новою, ускладненою програмою. Нехай їм хоч в чомусь пощастить. Вони натерпілися чимало. Може, Ви знайдете інші хороші способи вирішення проблеми. Настав такий час, коли потрібно приймати сміливі рішення, які рятуватимуть людей. Дуже сподіваюсь, що Ви прислухаєтеся до мого скромного звернення. Час для змін ще є. А потім вже може бути пізно, коли всі заразяться й почнуть гинути. Продовження у наступному коменті:
Wasp
Для ВНИМАНИЕ!: то сидите дома. Чего вы другим жизнь портите своим нытьем!!
Олександр
Для
Коментувати
ВНИМАНИЕ!
Начало у попередньому коменті: Наявність масок взагалі утруднює дихання. В масці концентрація вуглекислого газу більше, ніж потрібно. Дуже великій кількості людей надмірно важко довго перебувати в масках, а тим більше - думати в масках і вирішувати складні задачі. Для мислення дуже важливо, щоб в мозок надходила належна кількість кисню. 3) У підлітків і молодих людей психічний стан нестабільний. Через пандемію у них ще підвищилася тривожність, яка завадить впоратися з іспитом. Деякі люди бояться коронавіруса. Карантин – зміна умов життя, для більшості людей це стрес. Те, що ЗНО було відсунуто, те, що умови його проведення змінилися, для багатьох теж додатковий стрес. За всіма вищезгаданими причинами, до речі, у багатьох людей розвинулася і посилилася депресія. Зрозуміло, все це завадить їх підготовці, здатності запам’ятовувати і засвоювати інформацію. 4) Найголовніше! Справедливому оцінюванню це також буде дуже перешкоджати, бо стан людини дуже сильно впливає на її здатність швидко і якісно думати. Продовження у наступному коменті:
Wasp
Для ВНИМАНИЕ!: а как вы без маски на улицу выходите? С осложнённым дыханием и в косяк двери в супермаркете можно врезаться! Не мешайте детям стать ЗНО. Или у вас работа такая - подстрекать? Умолкните!
Коментувати
ВНИМАНИЕ!
За останню добу в Україні коронавірус був виявлений у рекордної кількості хворих – 753 осіб. Пандемія росте! Коронавірус – по-справжньому страшна хвороба. Людина, яка заразилася, через повну відсутність симптомів може дуже довго вважати, що вона здорова. А між тим вона спілкується, ходить на роботу, на різні заходи і поширює хворобу. Такі хворі можуть прийти і на ЗНО. І маска не гарантує абсолютного захисту. Я впевнена, що Ви погодитеся зі мною: здоров’я і життя завжди стоять на першому місці. А саме вони зараз стоять під величезною загрозою. І не тільки за вищевказаною мною причиною: 1) Відстані між учасниками ЗНО будуть менше, ніж вказується в рекомендаціях про безпеку, що підвищить ймовірність заразитися. 2) Іспити будуть проводитися в середині літа. А це спека. На півдні України це ще й жахлива задуха – навіть без масок. Але іспит довгий. І не кожен, хто взагалі-то зазвичай добре вчиться, зможе також добре працювати в таких умовах. Продовження у ноступному комменті:
Vano
Для ВНИМАНИЕ!: Польща проводить свої зно,незважаючи на зростання захворювання.І нічого,всі здають і не волають тут
Wasp
Для ВНИМАНИЕ!: паника растёт в соплях паникеров. А у детей истерика. А вирус где был там и есть. Причина роста - куча тестов в очередь собрали - не успевали тестировать. Прекратите панику и трепать нервы детям - кто реально готовится к ЗНО. Провокаторы хреновы!!
Коментувати
Зоя
Категорично проти відміни ЗНО. Я теж мама 11- класниці. Якщо проводити вспупні іспити, то це безпечно для дітей? Ще більший рух буде по країні, ще більше контактів. Не знущайтеся над дітьми! Проводьте ЗНО. В Польщі ж проводять!
Анна
Для Зоя: По-перше, Україна-не Польща і не Росія, по-друге, чому Ви на заміну зно берете тільки вступні, якщо є і інші варіанти
Natasha Kosenko
Наприклад, які?
Коментувати
Антолій
абсалютнj не согласен с бальшинством здесь коментируущех. я тоже випускнік 11класа и хачу сказать що ми потрібно скасовувати зно. зно , це , велика, пропагаднада! тіки задумайтесь, скіки , він заражає бідних .... разумних людей. я важаю що нам нужна скасувати його і зробити тести при школах чи універах. скажіть чому я готувался цілу весну и маю жертвувать своїм врєменям раді нервав. я наприклад знаю що я все знаю і зно ненадо!
Сашко
Для Антолій: Ви часом не китаєць?
Анатолій
к чему ето? якщо не согласен то гуляй мімо.
Logic Power
Толя, каєшно таким как ты, ЗНО нє надо. Один фиг завалишь, с таким уровнем грамотности. Кассы Макдональдса или стройки ждут тебя!
Коментувати
Саша
Зробить зно онлайн і не задовбуйте уже цих дітей дуже дуже вас прошу онлайн можна пройти зно що ви ще думаете зараз такій час немае за що лікуватися пофіг дайте атестати тим хотяби хто нікуди не поступаєть а там собі мастить голову
Сашко
Для Саша: Ага, что бы тебе репетитор решил. Нет, так не будет!
Коментувати
Саша
Правильно зробити що скасуете це зно батьки дити всі переживають якщо діти захвориють та на лікування ви дасте кожному 15 20 тисяч скасуйте нарешті це зно я вас дуже прошу
Петро
Для Саша: Судячи з орфографії, це точно хтось із батьків писав:)
Maр'яна
От не треба тролити коменти. Люди висловлюють власні думки, і не вам їх коментувати. Можу тільки сказати, шо ЗНО не така вже і панацея проти хабарів. От коли випускні тестування будуть проводитись онлайн і через сервера міносвіти, от тоді і можна говорити про антикорупцію. Тоді і вищі заклади зможуть самі обирати студіозів, незалежно від соцстатусу, а відповідно IQ. Зрозуміло, що про комерційний статус вищів і мови не може бути. Тут сама держава повинна дбати про своє майбутнє! Нато вона і є! А так,..
Коментувати
Олена
А я рішення відмінити ЗНО підтримую!!! Цікаво, що ви скажите, коли ваша дитина попаде в лікарню з коронавірусом! Хочуть проводити, то нехай самі і сидять в тих пунктах тестування! Мене включили в комісію на тестування, а я не хочу ризикувати своїм здоров’ям! Говорите про корупцію у вишах, то нехай влада виконує свої обіцянки і бореться з нею, а не займається дурнею!
Петро
Для Олена: Люди, які не хочуть працювати, зажди можуть звільнитися. Чи ви думаєте, що хтось буде оплачувати ваші фобії? Шукайте собі безпечну роботу з дому.
Сергей
Интересно, как я буду хотеть вас найти , если из за вашей социальной позиции отменят ЗНО и мой ребёнок с нервным срывом попадёт больницу? Чтобы цитируя классику «За двома зайцями» - шоб хоть за горло подержаться!
Оляга
А Ви не боїтеся з дому виходити, ходити в магазин, спілкуватися зі знайомими і друзями і там теж можна заразитися, не тільки на ЗНО?
Коментувати
olesao
За даними УЦОЯО, на пробне ЗНО зареєструвалося 218662 учасники для проходження 362161 тестування. Вартість одного тестування коштує від 138грн. до 150грн. Запитання : Скільки всього грошей було отримано за пробне ЗНО? Виходить сума чималенька від 49978218грн. (це мінімум) до 54324150грн. Хтось там писав, що гроші - не головне. Звичайно, 138грн., чи 150грн. не варто порівнювати із здоров’ям. Але якщо говорити про 50млн. грн.??? Можливо нам нададуть звіт?
Ирина
Для olesao: Багато учасників сплатили за пробне зно з двох предметів.От і рахуйте далі...
olesao
Я також за два заплатила... Але у пробному ЗНО головне - сам ПРОЦЕС проходження, - відчути атмосферу. Та ще й до того всього, спробувати висидіти чотири години у масці...
Наталя
А ты хто не платив наступного дня можуть ті ж завдання пройти безкоштовно.
Коментувати
Олена
А я рішення відмінити ЗНО підтримую!!! Цікаво, що ви скажите, коли ваша дитина попаде в лікарню з коронавірусом! Хочуть проводити, то нехай самі і сидять в тих пунктах тестування! Мене включили в комісію на тестування, а я не хочу ризикувати своїм здоров’ям! Говорите про корупцію у вишах, то нехай влада виконує свої обіцянки і бореться з нею, а не займається дурнею!
Сергей
Для Олена: а интересно если мой ребёнок попадёт с нервным срывом в больницу из за отмены ЗНО а ещё коронавирусом на базаре открытом или в метро заразиться? Где мне вас таких потом искать, чтоб по думал пи поговорить? Не хотите, сидите дома, за моих детей не решайте!
Коментувати
Тетяна
Я хочу сказати, що всієї країні вже дуже набридла ця ситуація із ЗНО... Це просто жах.. Вважаю за доцільне, якщо, нажаль, відбудеться скасування ЗНО в цьому році, можна зробити наступне, на мій погляд. Нехай діти подають в режимі он-лайн в Приймальні комісії скани своїх документів (свідоцтво про повну середню освіту з оцінками, паспорт, ІПН і тому подібне) та пишуть 5 заяв на бюджетні місця та багато заяв на контрактні, згідно Умов вступу до закладів вищої освіти, а Приймальні комісії кожного закладу вже вирішують згідно середнього балу свідоцтва, участі у різних Олімпіадах і т.д., на яке місце та за якою формою навчання може бути рекомендований абітурієнт. Якщо абітурієнт буде рекомендований в різні заклади та на різні спеціальності, та форми, він сам обере куди йому вступати.
Елена
Для Тетяна: А у ребенка папа депутат или директор школы, или еще какаято шишка, значит оценки в аттестате будут по высшему разряду. Ну-ну...
Дионис
Если у какого-то ребёнка "папа" какая-то шишка,то он напишет на 12,не сомневайтесь. В этой стране можно всё купить
Наталя
Погоджуюсь з вами. Я не готова ризикувати життям своєї дитини. Нехай перенесуть або скасують.
Коментувати
Здравый смысл
Отмена ЗНО - путь к коррупции, поступлению через конверты с баксами. А какая альтернатива замены ЗНО, абитуриенты в любом случае должны будут сдавать вступительные экзамены в вузе, а это те же очереди под дверью, скопление людей в аудитории, маски, в итоге риск заболеть короной в разы больше.
Анна
Для Здравый смысл: Та хто вам каже про вступні? Це ж не означає, що світ закрився або зно, або іспити, є ж і інші варіанти
Петро
Для Анна: Які інші варіанти?
Марія
Дійсно які варіанти, Анно? чого мовчите? Бо їх немає, принаймні чесних.
Коментувати
Vano
https://www.gov.pl/web/edukacja/zasady-przeprowadzania-egzaminow-w-2020-r--regulacje-prawne Польща проводить своє зно,почалось в понеділок,8 червня))
Аноним
Зно нельзя отменять, так как нет никакой другой альтернативы поступлению. Те, кто пишут, что ЗНО нужно отменить, просто двоечники, которые не готовились и сейчас ищут повод съехать с экзамена. Многие люди с начала года усиленно готовились и вкладывали деньги и я считаю, что будет очень несправедливо по отношению к ученикам, которые не один месяц вкладывали свои силы на подготовку, отменить ЗНО.
Аноним
Для Аноним: а зачем оно нужно для учеников 2 курса, которые не поступают в 2020 году?
Dmytro
Для того, щоб отримати атестат про повну загальну середню освіту.
Всеволод
Для Dmytro: Я вас огорчу, но студент второго курса уже и так имеет при себе даный аттестат
Коментувати
Валерия
Я считаю, что лучше сделать 2 экзамена гос.язык и литература и твой профильный предмет. Диванные комментаторы которые пишут " да, лучше пусть будет зно". Люди, вы пройдите эти тесты, а потом сидите и что-то говорите. Это тесты для уровня универа, а не для школьников. И вообще какая в дупу коррупция? У нас в образовании коррупция там на верху, а в обычных заведениях их нет. Вы думаете обычный ребёнок из села будет давать взятку? Откуда? Он в вонючей общаге с тараканами живёт у него денег нет. Вам ли ж бы муть всякую придумать что б деньги получить и всё.
Кот
Для Валерия: Тесты ЗНО сделаны на основе школьной программы и нет в них ничего сверхъестественного. Если вы не можете их решить, то это лично вас вопрос обучения в школе и это не повод отменять экзамен всей стране
Анна
Для Кот: Взяти тільки завдання математики, де завдання, яке не включено до шкільної програми
Сергей
Не надо гнать - что ЗНО для Универа - не видели - молчите. У меня дочка днями и ночами сидит и готовится. И на спец курсах готовиться. И если ты готов - то сдашь. А если сидеть на диване и только умничать - то естественно будет Пролет. И никаких технических других вариантов нет. ЗНО нельзя отменять. Лучше вылету в Турцию отмените. Вон Борисполь уже открывают. Что меньше рисков в самолете подхватить? Не хотите - не задевайте ЗНО и не летайте в самолетах - но не мешайте другим жить.
Коментувати