Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Обережно! Аферисти!
ПРОСТА АФЕРА НА 54 МЛН ГРИВЕНЬ Як клоун Зеля зі своїми «слугами» технічно пограбували українців (на прикладі цьогорічного пробного ЗНО) Отже, давайте проведемо прості арифметичні розрахунки: а) вартість пробного тестування з одного предмету становить 150 грн; б) на пробне ЗНО-2020 зареєструвалося 218662 осіб, з них 143498 виявили бажання пройти пробне тестування з 2 предметів, а 75164 з одного предмету. в) сумарно всі ці люди заплатили за участь у пробному ЗНО-2020 143498 × 300 + 75164 × 150 = 43049400 + 11274600 = 54 324 000 г) тепер уряд Шмигаля скасував проведення пробного ЗНО, при цьому гроші людям ніхто повертати не буде Ось так, просто клацнувши пальцами клоун Зеля зі своїми «слугами» вкрали в українців більше 54 мільйонів гривень! А знаєте чим клоун Зеля мотивував цю крадіжку? Турботою за здоров’я! Мабуть сучасна наука вже довела, що коронавірус не розмножується в супермаркетах та «Епіцентрах», коронавірус розможується тільки в аудиторіях де мало проходити пробне ЗНО!
Шанувальник епіцентру
Для Обережно! Аферисти!: згоден на всі 100! В понеділок пробне , а в суботу про це повідомили. Якраз на вихідних. Супер! Вдячний всім хто голосував за брехливих бездарів. Як варіант пропоную провести зно в епіцентрі
Марк
Молодець багато написав)) Тільки от мені і всім знайомим вже вирнули гроші за пробне... Інколи треба думати а тоді писати
Репетитор
вирнули так вирнули
Коментувати
Вася
Та відмініть ви вже те ЗНО. Навіщо воно нам в ці важкі часи для кожного українського абітурієнта
Вінниця
Для Вася: заткнись! Тобі ,може, й не потрібне. А для розумних дітей - це бодай єдиний справедливий шанс навчатися у виші
Аноним
А я не знал что ум заключается в тупом зубрении предмета.
Вінниця
Для анонім: вчити, знати і зубрити - це різні речі.
Коментувати
Игорь
Нужно отменить обязательный экзамен по украинскому языку! Пусть дети сдают только то, что нужно для специальности на которую поступают! Уже на сколько меньше рисков! Так сделали в России - обязательный экзамен по русскому отменен!
Поділля
Для Игорь: а ви живете в Росії? Рідну мову і папуаси знають! Нічого святого.
Игорь
Для Поділля: Мой родной язык - русский!!!! И у меня все прекрасно! А ты иди, сдай "мову" - может коронуешься!
Вінниця
Для Ігор: Чого заглядати на чужих. У себе потрібно порядок навести. А мову країни, де живете, потрібно знати. І крапка.
Коментувати
Andrew Brown
І чому врешті не кажуть, що зростання показників захворілих зумовлене тим, що тепер у форсованому режимі аналізують тести, які стояли в черзі від кінця травня!!! Тобто показники, які нам подають, є цифрами щонайменше двотижневої давності, а справжню картину буде видно лише тоді, коли всі тести будуть проаналізовані "під нуль", а оприлюднюватимуть лише актуальну інформацію.
Якось так
Для Andrew Brown: Джерело: брифінг головного санітарного лікаря, заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка Пряма мова: "Динаміка, яка у нас є, вона показує, що інколи збільшення кількості тестувань не тягне за собою збільшення кількості виявлених хворих на коронавірусну хворобу. Ми пов’язуємо збільшення кількості виявлення випадків коронавірусної хвороби, які реєструються впродовж останніх трьох днів, саме з пом’якшенням карантинних заходів".
Коментувати
Макс
Да никто не готов к зно отдаленное обучение сколько пропусков мы на уроке не понимали математику а вы говорите дома учить
Oleg
Так и иди тогда в ПТУ раз не понимаешь ничего. Пусть те кто понимал те и поступают в ВУЗы. Кто учился те готовы.
Елена Ивановна
Олег, Ваш текст видимо написан тем, кто понимает и достоин обучаться в ВУЗе
Мария
Кто хотел тот учился. И не нужно свою лень и не желание учиться спихивать на вирус
Коментувати
Andrew Brown
У випадку відміни ЗНО точно буде "батьківський" Майдан! Нас, чиї діти готувалися до ЗНО, сотні тисяч, більше ми терпіти це знущання не маємо жодного наміру. А 25 жовтня ті самі батьки покажуть "карантинній партії", що таке справжній обвал рейтингу, щоб вони нарешті канули в небуття з політичної арени назавжди і припинили це знущання. Не досить того, що кошмарили учнів і батьків постійним відтермінуванням, не досить того, що скасували пробне ЗНО попри те, що Центр оцінювання якості освіти зробив УСЕ можливе для створення безпечних умов, то тепер на вимогу тупорилих мажорів хочуть повернути нашу освіту назад у морок совка. Цього вже пробачити неможливо!
Зоя
Для Andrew Brown: Ми Вас підтримуємо!
Сергей
Я с Вами. Говорите куда приходить на Майдан. У меня 4 покрышки старые в багажнике. Беспредел и издевательство над нашими детьми. Тут без компромиссов!
Олег Радченко
Ещё чего не хватало в 2020 году
Коментувати
Сторонній спостерігач
А ви знаєте, що сучасною наукою абсолютно точно встановлено, що коронавірус не розмножується в метро, трамваях, тролейбусах, маршрутках, на ринках, в супермаркетах, в "Епіцентрі" і т.д. Коронавірус розмножується лише в аудиторіях призначених для проведення ЗНО. Точно вам кажу - це науковий факт! :)
Хрюшенька
Посадите детей по 5 человек в аудиториях. Учебных заведений много, аудиторий тоже. Преподавателей обучили и все сдали ЗНО. Какая проблема? Окна пусть откроют, продезинфицируют поверхности и не создают сложности. Чем дольше дети сидят дома без школы на одних только репетиторах, тем больше их знания проседают. Забываются формулы, навык утрачивается. Тянуть нельзя. Хоть чучелом, хоть тушкой ЗНО нужно сдавать, но с МАКСИМАЛЬНЫМИ МЕРАМИ ПРЕДОСТОРОЖНОСТИ.
Святик
Я напишу. На мою думку ЗНО для дітей які закінчують школипотрібне, но нафіга для дітей які закінчують коледж його вводити. І правильно якщопробне ЗНО онлайн. То і основне ЗНО зробіть онлайн. Бо на вашій вині будуть хворі і померлі люди які заразяться на протязі ЗНО.
Wasp
Вы противники ЗНО хреновы или боты проплаченные! У Вас дети поступают в этом году ? Нет? Тогда дайте детям нормально сдать то к чему они готовились. А ваши языки разместите в ранее своей или Ашири спонсоров 5 точки и не лезьте в жизнь других. ЗНО дети будут сдавать а отцы глаза высосут тем кто попробует этому помешать. Коротко и ясно. И кому то из коррупционированных чиновников которые этому подгавкивать будут.
Зоя
Для Wasp: Умница!!!
Алабама
И вам не жалко детей, которые из-за вашей гордыни могут заболеть и умереть? Отмена ЗНО вынужденная мера на один год. А все кто против отмены просто порохоботы. Не прилично противопоставлять потраченные деньги и жизнь ваших детей.
Коментувати
Віка
Нашо всім? Скасуйте для тих,хто не планує вступати. Скасуйте для учнів других курсів ПТЗ. Хочь так мінімізуйте ризики. І обов’язкову обсервацію для абітурієнтів з окупованих територій поверніть чи проводьте для них окремо.
Komanderфц
Отменить к черту обязательное ЗНО по математике! Отсутствие выбора это ущемление прав даже детей.
Ірина
ЗНО 2020 тільки за бажанням. кому треба нехай здають кому ні.. Не мучте дітей!!!
Ростислав
Для всіх тих "Додіків" хто каже що ЗНО це необхідне для дітей...Для початку ви не навчалися в коледжі і не розумієте ону річ, что студенти 2 курсів не вивчають математику і українську мову..В них з’являються предмети проф.спеціальностей по типу Виш.мат Диф.Рівняння Програмування ИКГ и т.д...По суті нам ЗНО боком не припало..для учнів 11 класів які вивчають математику і укр мову кожен день хай пишуть, но студентам це повний пізд** давати ЗНО...
Wasp
Для Ростислав: додик мой дарагой! Сказки будешь в другом месте рассказывать. Не похож ты на студента. На рассейского бота смахуешь. Не дай бог из за таких поцев как тЫ детям ЗНО отменят! Сиди в Питере на своём диване и не лезь в нашу страну! Провокатор хренов!!!
Макс
Он правильно говорит я как студент согласен
Ростислав
Wasp аргументуй свох слова, який пітер , до чого тут Росія? Я сказав свою думку по цьому поводу ,якщо ти не згодний то вийди в вікно і не пиши херню всяку..Якщо ти закінчив 9 класів і пішов на завод працювати, то да, ти не знаєш предметів для коледжів...Вивод з твоїх слів- безграмотне 40-ка літнє бидло
Коментувати
Ирина
Представте дети все в масках сидят 3 часа при такой жаре...еще и нервничают,переживают,дышать нечем...на мой взгляд это издевательство.
Наталія
Дайте всім хто йде на робітничі професії атестати, а всі інші нехай здають ЗНО. От і вся проблема вирішиться. Мені, як мамі життя і здоров’я моєї дитини важливіше за ваше ЗНО.
Наталя
Для Наталія: Повністю погоджуюсь з вами. Це просто жах.
Натали
Нам тоже зно сдавать на магистратуру, ещё и английский. Не пойму зачем? А английский вообще к чему, они украинского толком не знают! Бред!!! На майдан точно не пойду!!!
Натали
Мы получаем диплом бакалавра , и стажа у нас 2 года по диплому. Как думаете нам нужно это ЗНО? Нет, конечно! В высших учебных заведениях убрать его. Мы жили без ЗНО и было отлично, а сейчас детям нервы только портят!
Коментувати
Світлана
ЗНО відміняти звичайно не можна .Але тим дітям які не вступають до ВУЗу цього року потрібно скасувати ЗНО-ДПА
Зоя
Я живу в невеличкому містечку. Поруч - кафе. Там " дотримуючись" карантину святкують понад 200 чоловік весілля. Є серед них діти. Як ви гадаєте, це для них безпечніше, ніж здавати зно?
Віка
Для Зоя: Не кажіть за всіх
Зоя
Для Віка: Я кажу за себе і свою дитину! Маю право висловити свою думку!
Коментувати
Наталя
Я свою дитину на зно зараз не відпущу. Нехай перенесуть або скасують. Я вважаю, що життя моєї дитини найголовніше. Вона весь рік готувалася, ходить як привид. Мені це набридло.
Наталія
В мене також дитина закінчила 11 клас .Я за те, щоб відмінили ЗНО (ДПА) тим кому воно не потрібне для вступа. Так зменшиться кількість в аудиторіях і всім буде краще. Як на мене випуск 2020 і так на терпівся сповна...
Наталя
Для Наталія: Дуже з вами згодна.
Коментувати