Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleksii
Треба скасувати обов’язкову здачу ЗНО в фомі ДПА, для тих хто вчитися в коледжах, технікумах, пту - хто не збирається здобувати вищу освіту. Це питання давно задають, а зараз під час пандемії це гарний спосіб вирішити це питання і зменшити кількість людей, які можуть захворіти.
Правовик Івано-Франківськ
Підстав для відміни ДПА і ЗНО не має. Є загін запроданців, які під шумок карантину хочуть повернути корупцію до шкіл та ВНЗ. Пропонуємо рішення. Треба виводити людей на майдан. ЗНО провести можливо. Варіанти існують. А Горбачову хочемо надіслати привіт. Ви вже не молоді в роках. Але як ви не розумійте, ваша посада це тимчасово. Рано, чи пізно ви підете з неї. Чим народ вас загадє? Як ви будете людям в очі дивитися?
Olga
ЗНО скасувати , де є в аудиторії 17 людей, а весілля давайте гуляти, в магазини ходімо, діти вдома не сидять, теж ходять всюди. Дивна у нас країна. Крутять тими дітьми як хочуть цього року. Ніхто не зважає на їх психологічний стан.
Марина Лендел
Для Olga: ой як правильно ви написали! На масові гуляння в ресторанах влада очі закриває, на річках, озерах куча людей купаються, а ЗНО виставляють як масову зброю проти учнів. Тим більш можна організувати меншу кількість дітей в аудиторіях, просто треба розкошелитись на оплату спостерігачам, бо іх тоди треба більшу кількість організувати.
Коментувати
Стас
Чому мовчить Міністерство освіти? Жодних пояснень! Люди знервовані, розчаровані! Зазор цим дітям? Впевнений, що компроміс знайти можна. Дійсно, відмінити зно для студентів коледжів та для тих випускників, хто вступатиме в профтех. навчальні заклади, можна в нинішній ситуації. Ті, хто вступатимуть в університети, ПОВИННІ здавати зно!!!
Стас
Для Стас: Вибачте за технічну помилку! ЧИТАЙТЕ: За що цим дітям?
Коментувати
Наталія
Скасуйте ДПА! Не дайте скасувати ЗНО! ЗНО має відбутися! Досить знущатися над випускниками, батьками, вчителями!
Єдінорог
Обіцяли, що проведуть зно точно. А що зараз? Чепушили. Відніміть або ж перенесіть достали вже.
Наталя
Яке ЗНО, подивіться скільки вже хворих вам ще мало хочете більше. Відмініть хоч ДПА для тих хто не поступає у ВУЗ. Як на мене здоров’я наших дітей важливіше за всякіЗНО(ДПА)
Леся
Для Наталя: хто не хоче, може не брати участі. Дайте можливість тим, хто хоче вчитися
Татьяна
Для Наталя: полностью с вами согласна! Для тех кто не будет поступать в ВУЗ это зно не к чему! Я за отмену ЗНО после 2 курса!
Коментувати
Людмила
сксуйте зно ! кажу вам як вчителька зі стажем 30 рокв що це зно зробило з освіти бознащо вже нема сил терпіти і кожново року я повторую своім ученикам про те яка пробачте дупа стала зі зно!
Тернопіль
Для Людмила: Не вірю, що Ви вчитель з 30- річним стажем! Занадто багато граматичних помилок! Розумію, чому проти зно! Чому вчите дітей! Мені їх жаль, бо діти змушені усе наздоганяти з репетиторами.
Леся
Ми вже побачили, чого вартий «експрес-курс Буковель». Відчули результати геніальних рішень нашої влади. Дайте дітям можливість вчитися. Нічого мудрого за 10 днів влада не придумає. Процедура ЗНО шліфувала я роками. Повертатись до хабарів не хочемо
Марина Лендел
Людмила: сподіваюсь, ви збрехали, що ви-вчитель з 30-річним стажем. Грамотність у вас не на нулі, а в мінусах)
Коментувати
Тернопіль
Скажіть, будь ласка, а в дитячих садочках малеча не під загрозою заразитися вірусом? Чи це лише обирає тих, хто здає зно? Що за божевілля? Нещодавно в.о. міністра освіти , заступники твердо обіцяли, що зно бути. Чому вони мовчать? І батьки, і діти хвилюються. Когось це турбує? Є розумні голови в освітян, в профільному міністерстві? Впевнена, що є якийсь розумний вихід з ситуації. Чому потрібно чекати до 22 червня, що там вирішить Уряд? І знову відкладати, і знову чогось чекати! Так з людьми не можна в цивілізованій країні!
Репетитор
Для Тернопіль: сучасна наука вже довела, що коронавірус передається лише під час ЗНО.
Коментувати
Ірина
Зробіть вже щось. Чекати 10 днів сил немає. Не треба скосовувати його. В крайньму випадку перенесіть да і все.
Сергей Лимонов
Оце розвели дебати в коментарях! Скажу стисло : обравши владу клоунів-шоуменів -потурайте лише на себе!
))))ха-ха-ха)))))
В России решили уже давно: ВНО сдают только поступающие и только предметы по специальности, русский, как обязательный, не сдают. А вам придуркам так и надо! Правильно сделали, что вздрючили вас на 150! (это путин придумал тссс)
Ірина
Чому вони вважають, що відміна зно =хабарництво? Від наявності зно воно ніде не поділося. Скільки я чула історій про те як наглядачам платили гроші і потім відкрито сидячи на першій парті списували з телефону. Мені мій знайомий казав, що наглядачі йому й іншим учням самі допомагали списувати й навіть гроші не просили. Я буду здавати зно цього року. Тому поки-що суджу про це лише з розповідей друзів та знайомих, але таке враження, що зно це те ж дпа(вчителі роками казали яке воно страшне, а в результаті самі вирішували задачі замість учнів). Доречі вважаю дурним зно для тих хто навчається в коледжі вже на другому курсі й планує вступати далі до університету, бо зно дійсне лише три роки і при вступі у виш доведеться його перездавати. Це лише руйнує нерви студентів.
Л
Для Ірина: по-перше ви щн не студенти і до зимової сесії ними не вважатиметися по-друге: ваші ніжні нерви від такої гіперопіки вб’ються ще до першої сесії і з цього сиану не вийдуть зовсім
Віталія
Для Л: Ви спочатку навчіться пунктуації, а потім вчіть життю інших!
Vlad
Ну, видимо это тоже отличается от места к месту. Конечно, то, что вы описали, очень обидно, потому что кто-то пыхтит, а кому-то безответственные учителя помогают списывать . Но, например, когда я сдавал зно, то всё было настолько серьезно, что даже девочку из моей аудитории исключили, потому что она в туалете пыталась списать.
Коментувати
кто знает?
Кто знает, что будет если не явиться на ЗНО, выдадут ли аттестат? Хотим поступать за рубеж
Эксперт
Для кто знает?: Укр мову сдавать обязательно, иначе выдадут
Коментувати
Андрій
ЗНО є одним з досягнень України в системі освіти та потужним елементом у боротьбі з коррупцією.Здавати його мають ВСІ-саме тільки так ВСІ покажуть справжній рівень своїх знань.Саме тільки через ЗНО можливий справедливий конкурс на вступ до ВНЗ. Укаїна має рухатись вперед у своєму розвиткові,у тому числі й освіти.ЗНО-один з двигунів цього руху. Руки геть від ЗНО!Краще навчайтесь!
Елена Ивановна
Для Андрей: безграммотное чудище, тебе только экзамены сдавать :)
Коментувати
Віталій
Кращии варіантом буде відмінити ЗНО та приймати учнів за атестатами, щоб не було корупції. Дякую
Мама
Для Віталій: Боюсь, що корупція буде в школах.
Надежда
За балами атестатів також не вихід. Порівняйте 200 балів і 12. За 12-ти бальною шкалою важко зробити рейтинг вступників.
Мария
У меня сын учиться в физмат гимназии и у нас заработать даже 10 очень тяжело. Дети в 11 классе изучают программу 1 курса университета. И вы говорите приравнять их с оценками с сельской школы, где 12 ставят просто за шоколадку? Почему мой ребенок, который очень тяжело работал, должен терять свой шанс на образование потому что в его школе ставят реальные оценки, а не поставленные за торбу и красивые глазки?
Коментувати
Маріанна
Я рахую ,що кому потрібно то хай здає ЗНО ,а на рахунок ПТУ та коледжів наві що здавати ЗНО ,крім того що 2 курс...
Анна
Для Маріанна: повністю з вами згодна
Коментувати
Клим
Все мракобесы в сборе. Не имеет смысл отменять зно.
Олена
Если среди Вас те, у кого друзья или родственники сдавали лицензионный экзамен в медицинских институтах на этой неделе? Поинтересуйтесь у них как им писалось в масках и защитных экранах!!!! Через час после начала большая часть студентов стянула маски на подбородок!
Сторонній спостерігач
Для Олена: і що? Президент Зеля із друзями гуляли в кафе взагалі без масок. Може не такий страшний "коронавірус" як його малюють?
Мама
Для Олена: То як мають вступати у виші наші діти в цьому році? Чи їм залишатися в школі на наступний рік?
Олена
Разумно было бы оставить ЗНО только для тех кто хочет у вишI, а обязательное ЗНО для тех кто заканчивает повну загальну освiту необходимо отменить. Таким образом можно создать более безопасные условия для абитуриентов.
Коментувати
Людмила
Ув. Правительство! Дайте детям возможость быстрее здать зно! Лето, жара, вирус - дети и родители уже на взводе. А сколько денег репетиторам уплачено! А насчет карантина... Кто то придерживаеться, а большая часть населения игнорирует. Да и выпускники одни сидят и зубрят, а другие гуляют.
Ann
Для Людмила: мы тоже потратили очень много денег на репетиторов, но мне все равно Я хочу чтобы мой ребёнок был здоров и с невредимыми нервами)
Коментувати