Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирилл
Відміна зно - мабуть найбільша зрада школярів. Мало того що ми не отримували вчасно книжки через зміну програми (почалось це ще з 8го мабуть класу . Навіть якщо ми отримували підручники, то вже в 2му семестрі і то не завжди з всіх предметів. 11 клас , не отримали нові підручники з зар.літератури ,не мали з економіки і технологій). Також цей карантин, коли в кожній школі абсолютно різна кількість ДЗ і ти або нічого не робиш або по 12 часов вчиш. Зно має бути ! Або почнеться "брат-зять-сват-сын маминой подруги" !
Игорь
Для Кирилл: Лучшее место для ЗНО - помойка. Этот тест не показывает реальных знаний абитуриента, только зазубренное. Поступление провести по аттестатам, которые кстати говоря, действительно уже в типографиях готовятся к печати.
Тетяна
А що ж, на Вашу думку, показує реальні знання???
Кирилл
Игорь, Ок , а что показывает тогда ? Аттестат?? Когда каждая оценка - сугубо личное отношение преподавателя+неучтенные факторы+как не крути знания ученика. Многие учителя очень потенциальные :не пришел на КР, пиши когда хочешь(а точней когда она сможет , им ведб пофиг на то , что у нас есть кружки, допЫ, а может мне надо срочно например родителям прийти помочь). Так когда 1/3 максимум из оценки - твои знания, так нафиг такие оценки !? Что они значат !?! Да, в зно нет всех тем , но там почти все основные темы есть . Конечно , если 10 лет не учится , а взятся к 11 ради балов то да , ничего не значит.
Коментувати
Батько
Ні в якому разі не можна в розумних дітей красти можливість чесного вступу.А це можна зробити тільки через ЗНО.
Тетяна
Для Батько: Хто планує навчатися у ВНЗ, той нехай здає ЗНО. Це дійсно шанс для розумних дітей вступити на бюджет. Але майже половина дітей здають у формі ЗНО ДПА. Вони не планують навчатися в інституті. Вони ВЖЕ навчаються, тільки у технікумі або училищі!
Коментувати
Юлія
ЗНО необхідне в цьому році. Якщо його відмінити, то буде повний хаос. Атестат можна намалювати який завгодно, це те ж не секрет. ЗНО - це об’єктивно. Діти на ЗНО і справді наражаються на небезпеку, але не більше ніж та небезпека, яку приносять батьки із битком забитого супермаркету практично щодня. Досить нервувати дітей, вони готувалися по 2-3 роки до ЗНО.
Диляра
Для Юлія: аттестаты уже не нарисуешь. Бланки с оценками уже на типографиях) говорю вам как классный руководитель выпускного класса
Бескровний  Юрій Леонідович
не говоріть дурниць про бланки з оцінками : ви,мабуть, такий класний керівник , як я танцюрист.Бланки атестатів друкуються, а оцінки виставляють в додаток у школах після закінчення ДПА.
Вчителька
Для Бескровний Юрій Леонідович: Річні оцінки в журналах вже виставлені. І оцінки з трьох предметів на середній бал не сильно вплинуть. Тим більше, щоб оцінювання було об’єктивним, треба всі 12 чи 15 предметів здавати. ДПА в такому вигляді, як зараз, треба відмінити, в атестат виставляти річні оцінки, на ЗНО йти тільки тим, хто поступає в вищі. Скільки зразу державних коштів буде зекономлено!!!
Коментувати
Диляра
Считаю, что ЗНО нужно отменить ТОЛЬКО В 2020 году. ЗНО - это устаревшая система, но спасибо и на том что она есть. Сейчас растёт заболеваемость, а собирать более 450.000 человек в жару, в масках, в +35 в аудиториях - это преступление! + 17 человек в аудитории, 30 масок и бутылка белизны на 400 человек не спасёт от вируса, а только усугубит ситуацию. Поступление устроить по аттестатам. Все оценки уже выставлены, а бланки с оценками и прочая документация уже на «Комбинате Украина», так что исправить уже ничего не выйдет, а переносить ЗНО на август категорически нельзя, ибо вы украдёте лето у детей, учителей, а ВУЗы получат студентов только в ДЕКАБРЕ!!! Так что не проводите геноцид детей и нас (учителей) ОТМЕНИТЕ ЗНО ТОЛЬКО В 2020 ГОДУ!!!
Артем
Для Диляра: Извините, а как-же то время и деньги которые потратили мои и не только родители, речь идёт о десятках тысяч. Я скажу честно и не буду придумывать о себе чего-то хорошего, я в школе имею ниже результат чем знаний, по крайней мере у меня гуманитарные предметы идут намного хуже чем точные науки. И на ЗНО у меня был бы намного лучше результат чем в аттестате, и ЗНО это, на мой взгляд, одна из самых честных систем. По крайней мере, она показует реальный уровень ученика.
Диляра
Для Артем: есть ещё один вариант: перевести в баллы ЗНО оценки, по тем предметам, по которым ты собирался сдавать ЗНО. Так будет вполне честно, деньги, которые ты потратил на репетиторов не пропадут. С хорошей базой знаний тебе будет легче учиться в университете.
ZAQED
Артем ,якщо ті знання ,які тобі дали репетитори можна приміряти тільки на зно ,то гроші твої батьки викинули дарма .В реальному житті ніякої чесності нема ,а знання це ніщо якщо ти не зможеш їх примінити в реальному житті.
Коментувати
Оля
Не думаю, що взагалі скасують, а тільки цього року. І правильно зроблять. Здоровий глузд переможе,я вірю!
Ира
Для Оля: тоже считаю что отменить нужно только в этом году
Коментувати
Sevinc
Когда ващи дети гулаеють ви не боятись а Как здати Зно ви боитесь так что не передумаете .на до здавати Зно Пока ноги готовие
Мама выпускника
Для Sevinc: Ось ти такий розумний іди і здавай. Двох слів зв’язати не можеш, а свої 5 копійок хочеш вставити. Ти - двійочник. Іди вчи! Боте нещасний
Коментувати
Ярослав
Видать не малые бабки отмоют за проведение зно,что так жопу рвут за это.Что мешает быть таким принципиальным в следующем году,а в этом поддаться здравому смыслу?Ничего не имею против зно для поступления в вузы,но обязательный английский в магистратуру. Когда он был в процессе обучения только на словах.Еще и внедрённое в год когда такое твориться.Эту страну с зно любой ценой и так прекрасно разворовывают поклонники его проведения
Диляра
Для Ярослав: как с языка сняли!!!
Коментувати
Анна
У даній ситуації скасування ЗНО є логічним, але хто ж каже про заміну на вступні, бал атестату за 3 роки, не думаю, що 3 роки тому знали, що буде коронавірус, так що вихід є, життя і здоров’я найважливіше!
Против больных на голову идей
Для Анна: Я вижу у Вас дочка или сын отличниками были, но это не чесно! Есть дети, которые пахали в 11 классе, что бы поступить в ВУЗ мечты, а есть такие как Вы, которым за красивые глаза рисовали оценки...
Милка
Для Против больных на голову идей: ЗНО ОТМЕНИТЬ В 2020 ГОДУ - САМАЯ АДЕКВАТНАЯ ИДЕЯ
Коментувати
Оксана
Я ввжаю, що цього навчального року ЗНО краще відмінити, оскільки наші діти наражаються на велечезну небезпеку. І я не знаю, як інші батьки, але я дуже переживаю за свою дитину, тому скасування ЗНО є найбільш правильним рішенням.
Анна
Считаю правильным оставить ЗНО только для поступающих и только СПЕЦПЕРЕДМЕТ! Без украинского!
Влад
Для Анна: українська мова повинна бути основним предметом! Інакше русскаварящие челюсти доведуть Україну до рабства Раші
гість владу
Дурень ти повний
Олекс
А як же же без української ? Вона вже звична, навіть прихильниця російської мови Анна написала ЗНО . а не ВНО. а також що це за це СПЕЦПРЕДМЕТ в загальноосвітній школі??
Коментувати
Andrey
Скасуйте ЗНО тим, хто не планує цього року вступати у вищий навчальний заклад !
Сергійко
Для Andrey: Ти хто не поступають й так не здають! ЗНО за бажанням! Невже у тебе клепки не вистачає це зрозуміти?
Наталя
Якраз зовсім ні. Всі випускники училищ зобов’язані здавати ЗНО. Інакше вони не отримають дипломи. Хоча велика більшість студентів не вступають у виші.
Вася
Так хіба важко написати мінімально?
Коментувати
Андрій
Правильно зробити що скасуете зно нефіг там робити під час цего короновірусу або зробить так хто нікуди не вступає щоб їх не брати на зно вони там не потрібні пусто відбувати години я вас дуже прошу подумайте трошки в своїй голові а я би вопще сказав скасувати це зно повністю для всіх так будет правильно і справедливо для всіх не тилькі для тих хто нікуди не виступае я вас дуже дуже прошу скасувати зно зараз такій час важкій немае за що ликуватися якщо дити захвориють я дуже прошу МОН аби скасувати зно 2020
Оленька
Для Андрій: Напевно ваша дитина дуже тяжко вчилася, хвилюетесь що не зможе скласти ЗНО , чи буде дуже велика різниця між атестатом і ЗНО?
Коментувати
Іван
Тим самим жодна дитина з периферії не попаде в столичні вузи!. Слава всесущій корупції!
Анна
Для Іван: чому ви вибираєте тільки замість ЗНО вступні іспити, можна ж зробить на вибір, хто хоче здає, хто ні-оцінка з балу атестату за 3 роки
Тетяна
Тетяна Якщо ваша дитина "пахала" 2 роки, то чому вона не пройде успішно співбесіду, або іспити? В Європі немає ЗНО, а діти, що навчаються там та потім повертаються гарними спеціалістами. І в Європі їх цінують. У світі вважають, що освіта там краще за нашу. У сусідки донька добре навчалася без хабарів, але після ЗНО вона потрапила до лікарні із нервовим зривом. Зараз їй і вища освіта вже не має сенсу.
Коментувати
Вадим
Якість освіти при запровадженні ЗНО піднялась на такий рівень, як і якість медицини після реформ санітарки супрун...
Вася
Для Вадим: так це на користь! Можна ще більше зменшити населення і відмінити будь-які іспити
Леся
Може взагалі відмінити ЗНО, навчання зробити дистанційно і буде Чудово. До чого ми котимося.
Тетяна
Тетяна Для Вадим та Вася. Так. Згодна. Отримаємо ще кілька психів ( а спецлікарні закривають), або хтось захворіє на коронавірус та не виживе. Якщо з моїм сином щось трапиться - за себе не відповідаю. А там мені все одно буде.
Коментувати