Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Потап
Да ,за отменуЗНО голосуют только бараны ,кто такую легкотню не может усвоить , И не надо говорить про риски...Вы ,те кто боится за свое здоровье живете в лесу и никуда не выходите? Ведь заразиться можно везде...Тогда реально справедливо будет ВСЕ ЗАКРЫТЬ И ВСЕМ В ЛЕС.
Учні
ЗНО неможна відиміняти НІЗАЩО! Це неспопведливо!! Розумні діти не зможуть вступити до Вузів! Відмініі будуть раді тільки ТУПІ ЛЕНТЯЇ. Також підемо всім класом на иайдан в разі ,якщо не дозволять пііти та скласти ЗНО
Вангог
Для Учні: буду надеяться,что вас,как и в 2013,всех расстреляют
Иван
Ахахрха ну по твоей грамматике видно какая ты не " тупая лентяйка"))))
Коментувати
Олег
Вони там що подуріли! Як це позбавити дітей права на навчання! Тоді і садки ,і магазини,і спортзали повідміняти!!
Володимир
Для Олег: знання і школа наданий момент в Україні це дві різні речі, я провчився 5 років в університеті і 11 в школі, а працюю і заробляю на спорті та інвестиціях, якби в школі вбили психологію, економіку і так далі то би зараз в нас не було таких поганих результатів я математику знав на 4 а моя однокласниця на 11 і вона працює на державні роботі на копійки а я працюю на себе, чим тупіша шкільна система тим мудрість влада і вчителі здаються дітям но це не правда
Коментувати
Павлова
Школьный аттестат не показывает реальные знания школьника, если сравнить за прошлые года оценку аттестата и оценку ЗНО, они очень и очень не совпадают.Понятно что школы натягивают оценки своим ученикам за взятки, за знакомство или за престиж и рейтинг своих школ. А ЗНО покажет кто есть кто .
Марина
ЗНО обов’язково потрібно проводити. Це єдиний шанс на справедливий вступ до ВНЗ!!!
Ірина
Так ЗНО-те,що допомагає перевірити знання Давайте на це подивимось з обох сторін: 1)Зно-справедливе складання іспитів 2)Є ризик небезпеки того,що діти захворіють Так ось... Я 11 класниця й хворію на серце Я нічого проти не маю але якщо я захворію й стане зле,хто за це відповідати буде???!??
Оксана
Для Ірина: Ірина, а Ви думаєте що вступ до університету за іспитами меньш загрозливий для Вас? Це також скупчення абітурієнтів, часу на підготовку у приймальних комісій не буде, емоційна складова у всіх зашкалює... Якщо здоровя не дозвляє особисто Вам приймати участь в ЗНО це обговорено в наказах - берете справку від лікаря та вступаєте за встановленими правилами.
Коментувати
Юляша
Нельзя отменять ЗНО, это единственный шанс для детей и родителей у которых нет денег на взятки. Голосуют за отмену те родители, кто не уверен в знаниях своих детей. А кто боится короновируса, пусть пропустит в этом году ЗНО, поступит на следующий год. Но думаю, что и через год и через два ситуация с пандемией не изменится.
Мама выпускника
Для Юляша: Так пусть отменят ДПА. Голосуют те, кому ЗНО не нужно. Надо же аттестаты получить. А ЗНО половине детей и не нужно. Пусть сдают по желанию
Коментувати
Учні
Якщо не пустять на ЗНО то ми йдемо на Майдан!!! Навіщо ми два роки нервувалися та сліпли за підручниками!!!
Лео Танровский
удачи
Артём
Ахахвхвххвв а мне потом со своей гвардией вас разгонять? Сидите дома пожалуйста
Коментувати
Дмитро
Якщо відмінити, то заборонити вступ до ЗВО цього року. Почекають ще рік, якщо так бояться, а ще краще нехай в армію та ЗСУ підуть. Тоді війна швидше закінчиться. Чому ви боїтесь ЗНО, а ходити в супермаркет, розважальні заклади та гуляти - ні? Це все однакове. Якщо подивитися з тим що було, коли були вступні іспити та коли почалося ЗНО. ЗНО нормально вдалося запровадити за президенства Ющенка. До того корупція при іступі була вища, а після запровадження ставала нищою. Хочу зауважити, що обла’язкове ЗНО прийнято у 2009 році, а від 2005 до 2009 було лише для тих, хто хоче поступати у ЗВО (тоді - ВНЗ). Ще хочу зауважити одну річ. Тоді було більше практичних завдань, а не лише тести, оскільки тести самі по собі - не ефективні. Але в 2014 році за уряду Яценюка знизилася вага атестату, що є дуже добре. Єдине, що не схвалюю це Болонський процес, введений за Ющенка, оскільки не ефективний і після вступу породжує корупцію й недорозуміння в процесі навчання.
Мама выпускника
Для Дмитро: Нехай ЗНО здають ті, хто поступає до вишів. А ДПА треба від’єднати від ЗНО, бо ті оцінки з 3 предметів "погоди" не роблять. Або здавати ДПА з усіх предметів, які виставляють в атестат. А то що виходить? Вчителі української, математики та історії України корупціонери, а інших предметів - ні? Нема логіки. Із-за ДПА діти вчать, в основному, тільки 3-4 предмети.
Коментувати
Жора
Вот же мотемотичка соснула,изи ниче не делал,еще и ЗНО отменят,спасибо папаша)
Учениця
Можна скасувати для тих хто не бажає вступати до ВУЗу Для всіх не можна скасовувати бо на наступний рік буде колапс
Євген студент
Для Учениця: треба зробити одне єдинне ЗНО для тих хто хоче поступити до Вузу а для тих хто не хоче здавати ЗНО і хоче іти далі в колледжі хто на 2 курсі денного навчання то їм не треба писати але хто хоче з коледжів писати ЗНО то будуть писати.Не знаю як це буде,але хтось можливо з цим буде згоден.Сам я на 2 курсі пишу ЗНО але не хочу вступати до Вузу і продовжити навчання через ЗНО голова йде шкреберть
Коментувати
Маріанна
Згідна що потрібно ЗНО для вступу. Для чого воно потрібне студентам коледжу??? Ті студенти які після коледжу будуть поступати у ВИШ можуть здавати після четвертого курсу.
Воин Сс
Отменяйте ЗНО, нельзя рисковать детьми, ибо если пандемия заберёт их то не кому будет даже взятку дать!Оно не нужно ЗНО это.
Сергей
Для Воин Сс: с мозгом все ок? Какая пандемия? Взяточников пандемия. Будем шины жечь если отменят. Все по базарам и магазинам шастают, пиво в кафе ласкают - нет пандемии, а в маске тест написать есть? Нахрен такую заботу. Только попробуйте отменить!!!
Коментувати
Вікторія
Отменить только в етом году !!! И за пандемии нельзя рисковать обязательнооо. 700 человек в денььь
Сергей
Для Вікторія: с мозгом пандемия. Отменят зно- будет бунт! Дети готовятся, на нервах а вы херь полную пишите! Базары и магазины закрывайте сначала.
Коментувати
Вікторія
Нужно отменять 1000% ето не шутки тот кто хочет учится будет учится даже если грамотный нету деняг на «хабаря» все равно И за пандемии обязательно отменить
Наталка
Для Вікторія: я з вами згідна
Сергей
Смотрю команда поддержки взяточником набирает обороты. Отменят зно- - родители выйдут на площади деть шины! Мозг включите! Базары и кафе работают и все хорошо? Ума нет!
Коментувати
Денис
Обязательно отменять надо вно это большая опасность для детей ехать в другой город в жару в масках с антисептиками ,а в городе где у нас будет два екзамена сейчас пошла массовая вспышка ,город закрыт для обш транспорта но сказали что все равно будут проводить там,кто несёт ответственность если дети заболеют не успеют сдать остальные экзамены потеряют год ,а о здоровье я вообще молчу
Сергей
Для Денис: боже - какую хрень несёте! Базары и кафе закройте! При зно все карантинные меры будут соблюдать. Отменят зно- - будет бунт! И тогда ни один карантин не поможет
Коментувати
Dorian
Відміна ЗНО означатиме недоцільність роботи вчителя і навчання в школі. Для чого вчити, якщо можна давати хабарі?... Схаменіться люди,думайТЕ головою!
Татьяна
Для Dorian: Більшість дітей готуються до ЗНО в репетиторів.
Мама выпускника
Для Dorian: Ти придурок? Що може бути важливіше життя та здоров’я дитини? Видно, що в тебе немає ні дітей, ні клепки в голові. Чи може ти теж з команди Мандзій?
Коментувати
Випускник
Подивіться,що робиться в Україні, кількість хворих лише зростає,а ЗНО не є першою необхідністю, скасуйте ЗНО
Ірина
Для Випускник: ні, ледарі, будете писати. Прийшов час "збирати врожай"!
Диляра
Для Випускник: здравая мысль, на это надеятся все образованные и сознательные граждане, а не соросогрантовцы для которых ЗНО - это «реальные знания»
Анонім
Причому тут "ледарі"-"неледарі" суть не в тому. У Львівській області зараз негативна тенденція щодо коронавірусу, а я маю здавати це ваше ЗНО( пробне і основне) у м. Львові та в Н. Роздолі. Як туди доїхати?! Маршруток не пустили—коронавірус. РЦОЯО не дає спецтранспорту. Увага, запитання! Яким видом транспорту я повинен дістатися до пункту проведення ЗНО? Це тільки один бік медалі. Зрештою, біля місця проведення ЗНО все одно збереться більше ніж 10 людей... Тобто на ЗНО можна, а в інших випадках—ні? Чи коронавірус буде питати:"Ти на ЗНО їдеш? Ааа, ну то не чіпатиму". Так по-вашому чи що?
Коментувати
Юлія
В доповнення, вважаю що для тих, хто не планує вступати у ВНЗ України, ДПА у формі ЗНО можна було б і скасувати.
Тетяна
Для Юлія: повністю підтримую Повністю підтримую! Скасуйте ДПА. Залиште ЗНО для тих, хто вступає у ВНЗ!
Коментувати
Ірина
Цікаво, скільки державі коштує ЗНО? Якщо гроші у батьків є, то діти навчаються не в Україні і без ЗНО. Достатньо буде і атестату. Якщо дитині навчання подобається, то все буде гарно. Дітей і так замало. ВУЗи не можуть набрати студентів навіть на бюджет. Єдине, задля чого треба ЗНО - так це видавити дітей за кордон, або змусити без освіти працювати рабом на якомусь коксохімі або мартені.
Диляра
Для Ірина: не могу не согласится!
Мама выпускника
Для Діляра: з чим не можеш "согласиться"? З тим, що треба побільше дітей заразити? Чи з тим, що треба Нафтогазу гроші відмити? Чи з тим, що треба бюджетні гроші розпорошити? Чи з тим, що у тебе, як і в Ірини немає мізків у голові? Чого пишеш не по українськи, боте?
Коментувати