Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Целый транш выделили Теперь жену президента лечить долго прийдется.Наши дети почему-то должны быть заложниками чьей-то жадности!Деньги за пробное ЗНО кто-то вернет?Думаю в масштабах страны сумма немаленькая получается.
Юлія
ЗНО, на сьогоднішній час, найбільш об’єктивна система оцінювання, яка дозволяє мати рівні права всім дітям . Чому той, хто наполегливо готувався, не може вступити на бюджет у престижний ВНЗ. Як учениця 11 класу, вважаю, що ЗНО НЕОБХІДНО провести. Якщо будуть вступні іспити, то ще більша маса людей перебуватиме в небезпеці. А взагалі, впевнена, що сумлінні 11-класники відстоюватимуть свої права.
Наталія Миколаївна
Можна відмінити ЗНО для тих, хто не вступає у вищі навчальні заклади. Буде менша скупченість людей. Але зовсім відміняти, це вже занадто безвідповідально по відношенню до тих дітей ,які вклали в підготовку багато сил, часу і коштів
AlexDiNaGeR
А як ми будемо поступати без ЗНО? .
Анна
Для AlexDiNaGeR: Бали з атестату за 3 роки
Коментувати
Петро
Відмінити ЗНО можуть тільки повні маразматики, які хочуть підірвати весь навчальний процес в Україні. В Польщі цього тижня проходить матура (їхнє ЗНО). В понеділок була польська мова, потім математика, і т. д. Так от, напередодні (і в день тестування) у них три дні була пікова кількість нових випадків коронавірусу (біля 600), але ніхто навіть не подумав відміняти тестування, все пройшло якось буденно і без пафосу, бо знали, що так треба. У нас же постійно якісь вкиди, провокації, істерика ЗМІ. Напевно, дійсно є люди, яким ЗНО дуже заважає.
Vano
Для Петро: Так у нас "мудрий народ" все шукає,як би перехитрить та викрутить,замість добре підготуватись і вивчити.А влада й рада старатись-хочете відміну зно-отримаєте,тільки не жалійтесь тоді)
Андрій
Ну так. Здайте ЗНО, захворійте, заразіть своїх близьких та оточуючих, але здайте, бо буде корупція!
Peace Duck
Кто хотел заболеть, тот заболел еще в апреле. ЗНО не первое место скопления, где дети были за время "карантина". В супермаркетах больше вероятность заразится чем в классе. Андрей, кто-то из ваших знакомых болеет вирусом?
Коментувати
Наталія
Не вважаю таке рішення правильним !!! Діти довго готувалися. Податися кошти викладачам за підготовку. Підрізати дітям крила на шляху до мрії. І що вони там будуть тісно спілкуватись? Тоді закривайте магазини, базари і т.п.
Ann
Для Наталія: ви знущаєтесь чи що????! Ми також як и Ви витратили багато грошей на 5-ох репетиторів, але мені байдуже на ці кошти, бо мені важливіша моя дитина!
Олександр
Для Наталія: Так я згоден, грошей було витрачено багато , але для дітей це стрес здавати ЗНО в масках , перчатках , захистних окулярах та при такій спеці . Я ЗА ВІДМІНУ ЗНО В ЦЬОМУ РОЦІ.
Коментувати
Лара
Скасувати зно це буде краще для наших дітей, адже по україні ходе тяжке захворювання.щяс не час для зно. І тим паче не всі підуть навчатися дальше.Якщо ти навіть получив вищу освіту всерівно гроші доплатюються не так легко вступити до універсетету,зрозумійте світ посторян на грошах, всі хочуть грошей...і заклади в більшому случаї, без грошей нічого не рішається, а ті хто кажуть що мій син без проблем вступив в універсетет, звідки вам знати як він там вступив не все ж вам знати, в каждої людини свої скілєти в шкафу. Нікто не лучий! Всі ми люди...
Юлечка????
Для Лара: Я вас прошу, здайте ЗНО, бо неможливо читати????????
Сергей
Не надо гнать - что ЗНО для Универа - не видели - молчите. У меня дочка днями и ночами сидит и готовится. И на спец курсах готовиться. И если ты готов - то сдашь. А если сидеть на диване и только умничать - то естественно будет Пролет. И никаких технических других вариантов нет. ЗНО нельзя отменять. Лучше вылету в Турцию отмените. Вон Борисполь уже открывают. Что меньше рисков в самолете подхватить? Не хотите - не задевайте ЗНО и не летайте в самолетах - но не мешайте другим жить.
Оксана
Як дратує незнання і обмеженість людей! Якби було б ЗНО, коли я закінчувала школу, то поступала зовсім в інший вуз.
Коментувати
Олег
Скасуйте зно для тих хто в коледжах і бурсах на 2 курсі, тоді і менше народу буде і студенти вам подякують.
Маргарита
Поддерживаю идею отмены ВНО. Как выпускница, хочу сказать, что не было даже возможности тщательно подготовиться. Многие начинают повторять материал к ВНО в начале весны. Из-за карантина у учеников не было возможности посещать дополнительные занятия, поэтому эти несколько месяцев просто вылетели. Также я действительно переживаю за здоровье своих близких, которых могу заразить. Симптомы проявляются не сразу, так что даже если на входе в аудиторию будут измерять температуру, вероятность того, что с тобой в аудитории сидит больной не уменьшается. Некоторые так возмущены, мол, при поступлении взятки будут брать, ВНО - единственный шанс для нашего ребёнка. Неужели вы так наивны, что действительно считаете, что нельзя купить хорошие результаты ВНО? Купить сейчас можно абсолютно всё, к сожалению. Учитывая ситуацию в стране, другого выхода нет. По 600+ больных в сутки - это уже не шуточки.
Марія
Для Маргарита: А ти маєш поступати до ВУЗу, якщо плануєш?
Петро
В Польщі було майже по 600 нових хворих на момент початку їхнього ЗНО - нічого, справляються.
dary
Нет, Маргарита. Я тоже выпускница, знаешь, это не возможности не было, а желания у тебя. Я почему-то находила время и силы готовить и в школу домашку, и к ВНО готовиться. "несколько месяцев вылетели", говоришь? А в гугле тебя забанили? Учебники, может, отобрали? Если ты весь год грела жопу на диване - понятное дело легче взяточку заплатить, вот так мы и получаем "хороших" специалистов. И посмотри сначала на то, что магазины и рынки открыты, а транспорт ходит. И везде люди без масок. Из дома не выходи и родственников не выпускай, ну, чтоб не заразиться!
Коментувати
lena
добре робіть зно онлайн. Магазини відкриті. транспорт працює а зно чомусь скасоване. Українцям набридло що їх мають за. Дякуємо за знущання над нашими дітьми. Саме цікаве що про це повідомили у СУБОТУ ЗРАНКУ. Думаєте що за вихідні люди заспокояться? Це просто жах що знищується наступне покоління українців. Ви почали це з дибільної шкільної програми яка відбиває бажання вчитись. Ціль зрозуміла - потрібні українці РАБИ а не освідченні і розумні.
Зоя
Для lena: цілком підтримую! Я - за проведення ЗНО!!!!
Коментувати
Адріан
А тепер я хочу дещо сказати. Відмінити ЗНО це буде правильне рішення. Адже з такою ситуацією в державі ви ще хочите проводити ЗНО. Читаю коментарі нижчи: корупція, Не можна відміняти ЗНО, нечесно що хтось готувався цілий рік а хтось ні. А тепер послухайте, ви напевно думаєте що наш світ вся справидливість чи що. Я нагадую ви живете на землі де справедливістю навіть нечути, ви дійсно говорите за справидливість. Ви ше смієте розкривати свої роти. Я б на вашому місці набрав в рот води і сидів тихо. Знаєте яка причина цоьго. Як всі знаєте на сході йде війна, які люди нас захищають ? Скажаіть ?. Правильно наші хлопці. Якщо ви досих пір незрозуміли своїми прокисшими мізками я вам скажу. ЯКА МАТИ ХОЧЕ ЩОБ ЇЇ СИН ПІШОВ НА ФРОНТ, І ВОНА НЕЗНАЄ ЧИ ВІН ПОВЕРНЕЦЯ ЖИВИМ, ЧИ ЇЙ СКАЖУТЬ ЩО ВАС СИН ЗАГИНУВ. Чому саме мій син має йти на фронт, чому мій син а не її. Чому діти депутатів ніколи не захищають свою державу, адже вони можуть заплатити і все. Ви ще хочите справидливість. Забули в якій країні ви живете. Україна я вам нагадаю. А тепер скажіть за ті 6 років яких висот здобула наша держава. Правильно ніяких. Чи може у вас є аргументи, чи ви маєте якусь інформацію про це. Ви забули хто править нашою державою. В парламенті сидять люди яких набрали з "ПОМОЙКИ" і вони собі сидять, обіцяють вам, а ви їх слухаєте глазками хлопаєте. Я надіюсь що ЗНО відмінять. Ті хто пишуть що відміна ЗНО лиш нашкодить ви що реально так думаєте якщо так то ви такіж самі як ті що нами правлять. Подумайте самі зібрати нехай 10-20 студентів в одній аудиторії, якщо хоч 1 буде носієм коронавірусу. Хто буде нести відповідальність. Я можу і дальше говорити на тему що ми бідні і так далі. Але ви все і так прекрасно знаєте.
Сергей
Для Адріан: ну это явно провокатор пишет. Не хочешь на ЗНО - не или. А другим не мешай. Ещё один эксперт по коронавирус!
Vlad
як тады апраўдаць адкрытыя грамадскія ўстановы? Там больш чым 20 людзей у аўдыторыі. У аўдыторыі дарэчы максімальна 15. Вядома мы жывем у карупцыйнай краіне, але сутнасць у тым, што ва ўсіх былі планы і студэнты збіраліся паступаць у ВНУ, а як паступаць, калі ўсё гэта перанясуць. Больш за тое, ці варта наогул паступаць, калі потым яны ўсе будуць вучыцца разам і ў вялікіх групах. Чаму тады не зачыніць крамы, кінатэатры, цырульні? Гэта ўсё проста трызненне, ніякай логікі ў рашэнні ўрада.
Окаана
Для Адріан: А вы начните с СЕБЯ!!!.Сядьте дома,не выходите даже за хлебом и водой.наберите в рот воды и отключите свои прокисзшие мозги и вот тогда вам точно будет счастье вас не точно короновирус не возьмёт про вас забудут что таких как вы земля держит
Коментувати
Сергей
ЗНО отменять нельзя. Это не то место, где дети имеют повышенную опасность заразиться. Пусть лучше приспешники отмены пишут об отмене тур поездок, в езда в Украину иностранцам без карантина 14 дней и закрытии пляжей и рынков. Хотя им за такие посты явно не заплатили их кураторы, которые заинтересованы в панике перед первым пробным зно.
Сашко
Для Сергей: Сергей, АСТАНАВИТЕСЬ! Вы уже всех задолбали.
Сергей
Астанавлюсь Канда рты ботам расейским заткну
Вчитель, батько студентів
ЗНО - було, є і буде! Лише неукі та корумповані ректори чекають скасування...
Коментувати
Адріан
А тепер я хочу дещо сказати. Відмінити ЗНО це буде правильне рішення. Адже з такою ситуацією в державі ви ще хочите проводити ЗНО. Читаю коментарі нижчи: корупція, Не можна відміняти ЗНО, нечесно що хтось готувався цілий рік а хтось ні. А тепер послухайте, ви напевно думаєте що наш світ вся справидливість чи що. Я нагадую ви живете на землі де справедливістю навіть нечути, ви дійсно говорите за справидливість. Ви ше смієте розкривати свої роти. Я б на вашому місці набрав в рот води і сидів тихо. Знаєте яка причина цоьго. Як всі знаєте на сході йде війна, які люди нас захищають ? Скажаіть ?. Правильно наші хлопці. Якщо ви досих пір незрозуміли своїми прокисшими мізками я вам скажу. ЯКА МАТИ ХОЧЕ ЩОБ ЇЇ СИН ПІШОВ НА ФРОНТ, І ВОНА НЕЗНАЄ ЧИ ВІН ПОВЕРНЕЦЯ ЖИВИМ, ЧИ ЇЙ СКАЖУТЬ ЩО ВАС СИН ЗАГИНУВ. Чому саме мій син має йти на фронт, чому мій син а не її. Чому діти депутатів ніколи не захищають свою державу, адже вони можуть заплатити і все. Ви ще хочите справидливість. Забули в якій країні ви живете. Україна я вам нагадаю. А тепер скажіть за ті 6 років яких висот здобула наша держава. Правильно ніяких. Чи може у вас є аргументи, чи ви маєте якусь інформацію про це. Ви забули хто править нашою державою. В парламенті сидять люди яких набрали з "ПОМОЙКИ" і вони собі сидять, обіцяють вам, а ви їх слухаєте глазками хлопаєте. Я надіюсь що ЗНО відмінять. Ті хто пишуть що відміна ЗНО лиш нашкодить ви що реально так думаєте якщо так то ви такіж самі як ті що нами правлять. Подумайте самі зібрати нехай 10-20 студентів в одній аудиторії, якщо хоч 1 буде носієм коронавірусу. Хто буде нести відповідальність. Я можу і дальше говорити на тему що ми бідні і так далі. Але ви все і так прекрасно знаєте.
Наталія
Для Адріан: Зрозуміло, що з Вашим рівнем грамотності, неодмінно треба відмінити ЗНО.
Сергей
Для Адріан: почем посты от рассейских кураторов? А если на пляже будет больной вирусом и без маски? Бред несёте! И не ясно с какой страны пишете. ЗНО будет. И дети будут здоровы. А вы сознательно сеете панику своими псевдо правдами. Провокаторов - ГЕТЬ!!!
Користувач
Для Адріан: Спершу навчіться грамотно писати і не допускати помилок.Ви яскравий приклад того , чому не можна скасовувати зно.Якщо його скасують, то звичайні,розумні діти втратять можливість навчатись у виші через корупцію при вступі в університет. І ще,пораджу Вам перечитати книжку з біології за 10 клас , щоб зрозуміти як передаються віруси. Якщо всі будуть у масках , і дистанція буде між абітурієнтами хоча б 2 метри, ніяких заражень не буде.
Коментувати
Олена
Міжнародне авіасполучення відновлюють з 15 червня ,а ЗНО - забороняють! Чим це обмотувовано? За чиїм наказом це робиться? Невже знову вимога МВФ?
Олександр
А завдання пробного на сайті викладуть?.qwrrwrwrwwtwtwtteete... eeteeetetteeeeyeeyeyeyeyeyeyyeyeyeyeyeye... yeyeyyeyeyeyeyeyeyeyyeyeyeyeyeyeyyeyeyey... eyeyeyryeyiudeugdtwdygeetetetetetetetete... tetettetetetetetetetetet...
Богдан Муз
Скільки можна знущатися над дітьми ! Вже давно можна провести ЗНО, збільшивши кількість пунктів тестування, зменшивши кількість учасників і предметів (без ДПА), зробивши ЗНО добровільним, забезпечивши безпечний режим, не нагнітаючи паніки і протестних настроїв. Ви не розумієте, як важко бути в постійному стресі, напруженні, 4 екзамени по 60 складних задач, дистанційне навчання, батьки і учні просто втомилися чекати, ЦЕ ЯКИЙСЬ ЖАХ СЛУХАТИ ЦІ ПЛІТКИ.
Ірина
Для Богдан Муз: що ви говорите ?)))ті хто навчаються , легко здають ото "страшне" ЗНО ! мій син , завдяки ЗНО , сидячи дома за ноутом , вступив до Національного Університету ! А зараз донька дуже сподівається , що ЗНО таки вона буде здавати , інакше , з її знаннями , вона поїде за кордон ... тому що навіть барани знають , як в нашій країні що робиться !
Коментувати
Slovar
Гротескова аргументація у омбудсмена: "діти з родин навіть середнього достатку втратять можливість... потрапити в омріяний університет, бо у них немає грошей на хабарі". Тобто університети - такі собі цитаделі корупції, це приймається апріорі, вони - розсадники зарази? , без хабаря туди не потрапиш. Тоді навіщо дітям взагалі йти до тих Барад-Дурів, що винесуть вони звідти? Тільки тоненька стрічечка ЗНО, як намордник на пащекі кровожерливого людожера (університета) захищає дитину, яка сама добровільно йде до печери людожера... Гротеск, та й годі.
Eva
Для Slovar: Шановні,при відміні ЗНО цього року,учні можуть поступати за середнім балом атестату.Це було би розумно якщо наша Освіта до цього додумається, я сподіваюсь. Тепер, на рахунок коментарів і коментаторів.Шановні, це форум Освіта.ЮА, а, що і як ви пишете?? Не соромно? Дотримуйтесь культури спілкування )) Хабарів не пропонуйте і не беріть , і взагалі, про хабарі не думайте )))
Коментувати
Rostik
Вы серьезно верите что в зно нет коррупции люди я вам соболезную какие же вы наивные????
Марія
Для Rostik: є звісно, але ж знвчно менша кількість таких бажаючих, і розумних дітей більші шанси для вступу
Vlad
Для Rostik: никто не просит соболезнований как бы
Коментувати
Марія
Скасування ЗНО - це злочин! Що вони запропонують замість ЗНО? Екзаменти - не вихід, бо їх проведення також потребує зібрання дітей у класах чи аудиторіях. Що тоді? Єдиним правильним виходом бачу скасування ЗНО у формі ДПА для тих, хто не має наміру вступати у ВУЗи України. Маю надію, що вистачить здорового глузду не прийняти таке дурнувате рішення. Ви не уявляєте, що зараз відбувається з дітьми,які прочитали цю новину і які терпляче та старанно готувались 2 роки до складання ЗНО. А щодо пробного ЗНО, то звичайго хотілось би аби дитина відчула ту атмосферу, але вже як склалась така ситуація, то що поробиш. Гроші сплатили, так, але це не головне.
Кіра
Для Марія: я випускниця і також старанно вчилась протягом півроку та витратила на репетитора гроші, але все ж я за скасування ЗНО і не знаю з чого Ви взяли, що діти терпляче його чекають.
Александра
А я выпускница прошлых лет, уже как 4 года закончила школу и ОЧЕНЬ СИЛЬНО жду ВНО чтобы поступить после колледжа в университет. Вам не надо - за других не решайте!
Марія
Для Кіри. А як ти маєш вступити до ВУЗу? Просто так? Чи може все ж таки якісь екзамени слід здати, тоді виникає питання - яким чином, коли не можна збирати дітей у класах? Про те, що діти терпялче чекають знаю із власного досвіду, маю випускницю.
Коментувати
Олександр
Не дамо повернути корупцію !!!! Це справді ге через загрозу зараження!!! Бо чому тобі працюють садочки та все інше!!! Ми підемо протестувати !!!!
Зоя
Для Олександр: Підтримую! Немає альтернативи, немає варіантів заміни ЗНО!
Коментувати