Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина Іванівна
Haйкращий вихід відмінити ДПА в 11 класі і вручити випускникам свідоцтва до 15 червня, як і дев’ятикласникам. А далі хай всі, кому потрібно, здають ЗНО. Також відмінити ДПА у коледжах і ПТУ. Кількість учасників зменшиться на 30-40%. І проблем з тим як розмістити дітей не буде.
Андрій
Для Валентина Іванівна: повністю підтримую, цілком раціональний варіант, але МОН з якихось невідомих причин не хоче розглядати цю альтернативу
Олександр
Для Андрій: вони чомусь, як мантру, повторюють, що вже надрукували зошити для ЗНО і мовляв, якщо їх не використають (навіть частково), то їх звинуватять у розтраті держфінансування. На кого такий "аргумент" розраховано я не знаю. Бо в умовах нинішньої надзвичайної ситуації (форс-мажор), яка спричиняє до суттєвих змін бюджетних програм, такі "аргументи" виглядають локшиною, яку старанно навішують на вуха.
yevgenia
Що ми тут би не писали нас не почують. Єдина, що можна це вийти на мітинг, який швидко закінчиться, з перемогою сторони людей!!????????????
Коментувати
Лариса
З основним ЗНО більш-менш зрозуміло. А що буде з пробним ЗНО? Як і коли воно буде проведене?
Ника
Наша вчителька писала що пробне зно буде або онлайн в травні (що неправильно,я вважаю) або за 20 днів до основної сесії
Коментувати
Зоряна
Повністю згодна, правильне рішення. А ті, хто говорять, що не будуть вступати до внз, самі ж перші кричатимуть, що їм не дали складати ЗНО. Всі учні, випускники 11 класу повинні готуватися, а не байдики бити, і складати ЗНО. Час є, тому нехай готуються.
Людмила
Для Зоряна: Шановна пані, у Вас теж дитина закінчує 11 клас у цьому році? Своєю дитною Ви б не ризикували...
Галя
Зно потрібно але повинні провести там де діти навчаюця всебе в школі,коледжі,а спостерігачи їдуть в ці школи та коледжи там більше 20- 30 людей небуде і скупчення.непотрібно дітям добиратися в інши міста
...
Зоряна, вы сетей тупой головой подумайте что будет дальше, на таких массовых мероприятиях заболеют все..
Коментувати
Pavlo
За вашими (МОН) даними близько 15% випускників «не складають» ЗНО. Ці учні здебільшого і не збирались нікуди вступати, а зареєструвались тому що їх інакше не випустять зі школи. Мінімум 3 рази вони без потреби прийдуть до класів, наражаючи на небезпеку себе та інших.
Наталі
Для Pavlo: Повністю звами згідна
Дональд
Согласен, многие не будут дальше учится, ЗНО потеряло свою актуальность...
Коментувати