Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ф.Р.
А які дати і сценарії для ЗНО в МАГІСТРАТУРУ? .
Анонім
Для Ф.Р.: бог його знає????????????
Коментувати
Олександра
Проведіть вступну кампанію за рейтингом середніх балів атестатів (на атестат діти працюють 11 років), без вступних іспитів і ЗНО, без скупчення дітей. Прийом документів і зарахування дітей до ЗВО можна здійснити в безконтактному виді через інтернет з електронних кабінетів вступників. Тоді можна уникнути розповсюдження вірусу і здійснити вступну кампанію у стислі терміни у липні.
Сергій
Для Олександра: Ага. Зрівняти середній бал звичайної школи і, наприклад, школи з фізико-математичних профілем... Для технічних вишів. Абсурд! Трієчник з фізматшколи загоне за хмари відмінника зі звичайної школи, з природничих наук, звичайно.
Іван
Для Сергій: Якщо учень з фізматшколи є трієчником і загонить відмінника зі звичайної школи, то чому він трієчник? Значить йому занизили оцінки. Нехай тоді вчителі думають, що ставлять дітям. У нас єдина програма і вимоги для всіх однакові. Вчителі мають справедливо оцінювати, а не завищувати, чи занижувати оцінки. До всіх мають бути однакові вимоги, щодо оцінювання. Вчителі не мають вимагати знання поза встановленою шкільною програмою. Хто хоче знати більше, то нехай знає. А за стандартною шкалою діти мають оцінюватися однаково. Правила дорожнього руху однакові і для тих, хто має мерседес, і для тих хто має запорожець.
Коментувати
Никодим lb
На спасе Кличко. Замість Віруса утопить у фікаліях. Всі труби рвуться, а як потепліє?ще одна інфекція.... А він піариться на екрані.
Анастасія
Краще за все було б відмінити пробне ЗНО, повернути кошти і. тоді основна сесія була б на місяць раніше.+ чому не можна прискорити процес вступу, перевірки ЗНО й зробити дати різних предметів більш щільні. ВСТУПНИЙ етап триває місяць. Чому неможна його СКОРОТИТИ. Все рівно весь час ти просто очікуєш а лише один день реєструєшся потім чекаєш 10 днів, подаєш електронні документи, знов 15 днів чекаєш, й потім в один день йдеш до вузу здавати оригінал. Це все можна скоротити ситуація ж форс-мажорна. СТВОРІТЬ аварійний НОВИЙ СЦЕНАРІЙ ВСТУПУ а не просто відкладіть дати. Це не вирішення проблеми а її уникнення. Міністерство ж повинно щось думати а не просто страждати бюрократією. Підслуховуватися до своїх громадян!!
????
Зрозуміло, що нічого не зрозуміло. Хоча ні, відпустка скасовується. Погоджуюсь, що ЗНО має відбутись, але ДПА в 11???
Катерина
А як будуть вступати ті хто ідуть після 9 класу в колледж?
Анонім
Для Катерина: мабуть як і ті, хто пічля цього коледжу
Коментувати
Олександр
Ну от скажіть, для чого в таких умовах ДПА в 11класах? Чому його можна було скасувати для 4 та 9 класів, а тут воно вкрай потрібне? Видайте вчасно атестати, відправте вчителів у відпустки (чи ви думаєте, що ті хто погоджувався приймати і перевіряти ЗНО в травні, червні будуть сидіти і чекати який варіант збудеться), а там вже думайте про ЗНО. Знову ж таки потрібно думати про скорочення кількості предметів ЗНО для вступу і можливо про зменшення кількості питань і часу для відповідей. Невже в умовах стресу, невизначеності, небезпеки не вистачить ЗНО з української мови і одного профільного предмета для конкретної спеціальності. Також варто обдумати, як скоригувати бали ЗНО учнів попередніх років і цього. А не просто все бездумно зносити у часі.
Людмила
Для Олександр: молодец, просто гениально .но кто прислушается к этой идее?
Коментувати
наталя
Коли учні отримають атестати? Чи європейські ВНЗ будуть чекати на українців? Ви позбавляєте тисячі абітурієнтів можливості вступу за кордон.Відмініть ДПА для 11 класу, видайте атестати і тоді проводьте ЗНО.
Херсон- школа
Для наталя: о молодець! За кордон зібралася. Мало вас корона поганяла, під жопу всі ці поляки- чехи- німці дали. А ви знову претеся. Хоч кінця епідеміі дочекайтеся.
Оксана
Пробное ЗНО теряет всякий смысл в этой ситуации. Его необходимо отменить и вернуть деньги.
Ірен
ДПА в 11 не потрібне.Чому не зробити виключення цього рокуДітям видати атестати.Вчителям що відпустки не буде тільки сиди і чекай на результати ДПА,коли той атестат виписувати.А врешті дайте "дихнути"випускн... икам,випустіть... їх по людськи зі школи.Чи в міністерстві гризуться медаллями,та кому вони нужні.
Коментувати