Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
А для чого усім складати іспит з англійської? Випускники вузів при необхідності опанують ту мову, яка їм буде потрібна : англійську, німецьку, польську... А більшій частині випускників іноземна зовсім не потрібна: бо ні за фахом не працюють, ні за кордон не їдуть працювати. А наша міністр думає, як батькам заробити на репетиторів з англійської, бо очевидно та кількість випускників іноземних мов є не затребуваною на ринку праці, а навчання дороге, тому треба придумати, де їх прцевлаштувати... Почнімо українську вчити на належному рівні, а то випускники інколи такий рівень грамотності "видають".
викладач у минулому
Для Оксана: ну ви дівчино сказанули, всі ті випускники іноземних мов, вже давно закордоном, їм тут робити нема чого у цій країні, ніхто нормальний не піде працювати на мінімалку із знанням мов, а саме так платять молодому вчителю і викладачу вуза, менше, ніж прибиральниці, посудомийці, касирці тощо. А сама підеш після закінчення вузу на 3500 грн. працювати у місяць, а то і менше, тому язиком своїм дурниць не мелить.
Торба
Для викладач у минулому: А ви чому тут залишились? Щоб писати ці дурниці?
Оксана
Оксана для викладач у минулому: працюю уже декілька років не на 3 500, а говорю так , бо після вузу довелося вивчати німецьку мову, час і кошти затрачені на вивчення англійської були даремними. Критикувати легше, ніж аналізувати.
Коментувати
anton2000
Госпожу Гриневич похоже не заботит уровень владения абитуриентом профессионально необходимым материалом. Получается, что пусть будущий химик, физик, математик, биолог.... будет хорошо знать английский, а как он знает химию, физику, математику, биологию,... абсолютно неважно. Следующим указом нужно обязать сдавать нормы ГТО. То есть дети должны быть здоровы и знать английский. И тогда будет понятно, какое для детей готовят будущее.
Вася
Для anton2000: в чем проблема.? По химии физике и т д уже есть зно, теперь будет по английскому. Абы гавкнуть
anton2000
Для Вася: Гавкаете это вы, а я говорю о том, что для поступления на химические, физические и т.д. специальности зачастую не надо сдавать зно по химии, физике,...Зато по английскому - очень-очень надо.
викладач у минулому
Для Вася: Вася, гавкать не треба тобі, знайди тих дурних, хто ще піде працювати у задрипані вузи на мінімалку.
Коментувати