Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А для чого всім математика? Для загального розвитку і формування світогляду набагато потрібніша історія. Чому вічні експерименти на дітях? Якщо парламентарі запропонували цю ідею, то і для них же зробити обов"язкове ЗНО з математики, яке покаже допускати в парламент чи ні! Думаю, що теж непогана ідея, у відповідь на те, як і вони думають про школярів.
777
Для Вчитель: "Для чого чсім математика?". А для чого її викладають всім в школі? ДПА (ЗНО) - є підтвердженням оцінки виставленої в атестат, тому досить логічним є введення двох обов’язкових ЗНО: одного гуманітарного (укр.мова) і одного з точних наук (математика).
ТТ
Мову повинні знати всі, а математику, окрім чотирьох арифметичних дій, ні. Математика (алгебра і геометрія) потрібна далеко не всім, навіть для загального розвитку, і в житті вона є цілковито зайвим тягарем!
Леся
Я б особисто точні науки взагалі не вивчала в школі, навіщо дітям математика, фізика, хімія. Побільше гуманітарних наук, діти зараз такі не далекі, що читати навіть не вміють. Я пропрацювала викладачем математики в технікумі п’ять років, це жах повний ні таблички множення, ні калькулятором користуватися не вміють.
Коментувати
Іринка
ОТ цікаво: "підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти стане успішне проходження нею державної підсумкової атестації", а якщо учень отримає 1-3 бали, то що йому атестат не видадуть? А далі що? Навіть у ПТУ не візьмуть без атестата...
Галина
Для Іринка: Чому не дадуть? Дадуть, але в атестаті будуть стояти 1-3 бали, а не накручені вчителями оцінки. Система ДПА(ЗНО) існує вже не один рік, і атестати діти отримують.
Коментувати
хм
А точно у 2021 році, може 2020. У нашого міністерства права рука не знає, що робить ліва і навпаки. Раніше повідомляли про 2020 рік. Раптом 2021. Думаю учителі та випускники не будуть ображатися таким змінам. Але словами на вітер теж не можна розкидуватися.
luba
Люди добрі не собачтесь до нас все одно ніхто не прислуховується для влади думка вчителя ніщо.Ми для них не авторитет
Nataly
А чому діти з математичним складом розуму повинні здавати українську мову? Теперь усі будуть і рівних умовах. Або українська і математика на вибір.
Атас
Для Nataly: Ви серйозно? До чого тут укр. мова. Буде два обов’язкових: математика та укр. мова. Ну щодо обов’язкової мови - це зрозуміло, бо деякі батьки не можуть заяви написати, коли оформляють дитину до школи, а математика - без коментаріа. Вже немає сил терпіти цей маразм.
ТТ
Дурня повна! "А чому діти з математичним складом розуму повинні здавати українську мову?"! Ви хоч самі зрозуміли, що нашкребли? Чи: аби вставити і свої три ...
Коментувати
Хватить вже!!
Там всі остаточно з’їхали зглузду?ПонабиралиІДІОТІВ!!!!Це йде вперте руйнування освіти,і руйнування життя дітей,щоб чим менше вчилися в вузах,щоб чим менше було освічених людей!От є ж такі діти і взагалі люди,які мають виключно гуманітарний склад розуму,і з них виходять чудові юристи,перекладачі,діячі культури,філологи,редактори,письменники і т.д.НАВІЩО ЇМ ЗДАВАТИ МАТЕМАТИКУ?
Віктор Вікторович
Для Хватить вже!!: А забулися, як самі здавали усний екзамен з математики по білетах?! І нічого! Вижили! А тепер вчителі математики трохи будуть заробляти на обов’язковому ЗНО з їх предмета.
ТТ
Для Віктор Вікторович: так нас і указкою могли вдарити і не тільки, і вигнати з уроку, і в кут поставити, і до уроків не допустити, і зі школи виперти.... і це не було знущанням! Що ж, по-вашому, повернемо це все?
Коментувати
Vlad
А як же профільність? Якщо учні обрали профіль гуманітарний, наприклад історію або філологію, для чого їм здавати ДПА з математики. Або в МОН щиро вірять в те, що обов’язковість ДПА з математики призведе до збільшення його величності "відсотка успішності"? Тоді треба вводити обов’язкові ДПА з усіх без винятку предметів передбаченим навчальним планом.
Дмитро
і до чого це? Краще збільшити перелік дисциплін на вибір! Чим математика краще за інших?
Оляга
Обов’язкове ЗНО з математики для учнів, які сьогодні навчаються у 9 класі? Сьогоднішніх 10-класників дане нововведення не стосується?
Галина
Для Оляга: що не зрозуміло в словах "з 2021 року"? Пробуємо читати все, а не квадратно-гніздовим методом! Якщо сьогоднішні 10-класники не збираються залишатись на 2-й рік, вони випустяться в 2020 році!
Ларіса
Впровадження зно з математики є неприйнятним та абсолютною "дикістю" чергової реформи в освіті! Це ж якийсь своєрідний геноцид! В голові не вкладається як учень-гуманітарій буде здавати математику і навіщо математика майбутньому мистецвознавцю, юристу, лікарю, і т.д.? Я так зрозуміла, що наші чиновники-реформатори рішили наступне: не знаєш математики, то і навчатися у вузі зовсім зайве, і, навіщо нашій державі громаляни з вищою освітою, краще ж "сірий" люд ! Шановні панове з Міносвіти, чим Ви думаєте ? Своїми неодуманими рішеннями Ви призведете до того, що з цієї країни виїдуть всі молоді люди, які гарно розуміються в інших галузях, але не знають математики. Чому Ви всіх рівняєте під одну маніжку? Чому не даєте право вибору предмету згідно майбутнього профілю навчання? Перегляньте свої рішення та введіть право вибору профілюючих предметів для здачі зно!
Ученик
Эти КОЗЛЫ С МИНОБРАЗОВАНИЯ НАВСЕГДА ОТБИЛИ ОХОТУ ПОСТУПАТЬ В ВУЗЫ Украины СО СВОЕЙ МАТЕМАТИКОЙ:-/Нужно ехать за границу обязательно,это даже необсуждается
Коментувати