Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
333
І хто після цього Верховна Зрада? Шайка антидержавних мужів. Яким до фонаря майбутнє України. Абсолютна брехня, що у недоучок раптом відкриється талант бути юристами. І які вони будуть юристи? Хіба що людей на гроші розводити.
Оникій іванченко
Для 333: 333 ти 666 , тобто горе людське ! Мислиш , як кіт на сонці : дуб дубом!!
333
Для Оникій іванченко: Тоді давайте знову повернимося до тих часів, коли 100 бальники потрапляли до медичного по єдиній причині. Грошенята у батьків водяться. Відмовитися від 150 балів - це поставити крапку на майбуньому України. І вам горе якраз прийдеться йти лікуватися до таких видатних лікарів. Адже не освідчені, а саме вони так само за гроші працевлаштуються у ту лікарню куди ви ходите лікуватись. Хто такий профільний комітет? Куплена групка олігархів, в яких забрали можливість для понтів давати вчитися своїх дітей на престижні спеціальності. Отож бо мислеш. Під великим знаком питання. ЯК?
РУСЛАН
Что вы тут пишете? Ребенок в школе может учится и не очень , по многим причинам , а в вузе пойти хорошо и стать специалистом своего дела. Зачем все время повышать баллы? Может это действительно кому то нужно ,чтоб наши дети уесжали за границу или оставались неучами тут.
Коментувати