Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Loki
А ще буває так: https://www.youtube.com/watch?v=E_1xEKV3LI8&feature=youtu.be&t=1809
совесть
Ми потрапили в пастку: за нормальної економічної ситуації в країні введення 150 балів для вступників в універи - правильно. Але наразі і розумники, отримавши вищу освіту з різними вимогами на вступі, й діти без вищої освіти налаштановані на пошуки кращої долі за кордоном (працювати за 3 копійки молодь не налаштована, віри не ймуть у "завтравсе буде краще" від тих, хто роками говорить одне, а живе за іншими законами, нахабно багатіючи, власне й у таку скруту для країни). Боротьба за тотальне навчання англійській мові на тлі витіснення російської - друга пастка. Саме володіння мовою дозволяє молоді тікати звідси, а активність та наполегливість (тих, хто повинен будувати світле майбутнє тут) - приживатися на чужині. Почекаємо поки іноземні експерти знову запропонують "чудову" ідею для нас і подивляться, як на лабораторних щурів - виживуть чи ні? Ну як із інтернатурою для молодих педагогів, мотлохом з усього світу (ношений одяг, машини, гелікоптери, залежністю від кредитів. Щурі - живучі!
Небайдужий батько
Обратите внимание в какой интересной стране мы с вами живем! ВР, которая выражает волю народа как представительский и законодательный орган требует от министра не вводить дополнительные ограничения в виде 150-бального порога при поступлении в вузы, а министр образования как представитель, который должен выполнять решения ВР, наоборот сопротивляется этому!! Может вы давно не были в отставке пани Гриневич?!! Ваши реформы только вредят стране!! Помните, что делали с вредителями в военное время?!!
Корней
У нас учителя получают зарплаты больше, чем преподаватели ВУЗов. Учителя решают может ли абитуриент подавать документы в институт. Учителя зарабатывают на репетиторстве при подготовке к поступлению в институт. Что ещё нужно сделать, чтоб вобще уничтожить высшую школу?
Вчитель
Для Корней: менше беріть хабарів- то й студенти підуть до вас. А репетиторство показує, що на відміну від вас хабарників- вчителі дають хороші знання учням, тому й батьки готові платити. Вони мають можливість або звернутись до репетитора, або не звернутись.Тому й втікають учні до Польщі, тому що там справжні виші, де надаєтються якісні знання. а не шарашкіні контори по видачі дипломів
Коментувати
Андрій Іванович
Гриневич, тобі вже Верховна Рада каже, що не можна підіймати порір ЗНО до 150 балів!! Скільки ж можна знущатися з населення!!
Дмитро
Дмитро. Високий рівень здачі ЗНО - поріг 150 балів ще раз дає можливість поступати в іноземні вузи, дітям із 100 балами також треба вчитись. Потрібно думати про майбутнє України.
Одесситка
Нас просто хотят сделать необразованными рабами для Европы!!!! Даже образование чтобы получить, надо ехать теперь в Европу и везти деньги теперь туда!! Все правильно, работать на Европу, так уже по полной!!!! И не только свою раб.силу туда продавать, но и деньги туда свои везти!!!! Какой позор для нашей страны на международной арене!!!!
Анатолий
ЗНО создали до того, чтобы дополнительно зарабатывать на взятках с абитуриентов, которые покупают себе это ЗНО! Сколько было уже случаев продажи этого ЗНО и все равно этот балаган продолжается дальше! Наверное кому-то он просто выгоден у нас в стране?!!
Ярослав
ЗНО треба взагалі відмінити!! В жодній розвинутій країні з ринковою економікою не створюють штучних перепон абітурієнтам до внз!!
Loki
Для Ярослав: В жодній розвинутій крані не дадуть диплом тільки за те, що ти сплатив за навчання.
Корней
Ученики должны поступать в институт не по баллам заработанным в школе, преподаватель института может протестировать абитуриента не хуже. А если и ошибся при поступлении, то во время обучения студента могут исключить за невыполнение учебного плана. Поэтому я поддерживаю идею отмены ЗНО!
Ярослав
Для Loki: Тоді контролюйте його якість на виході з внз, а не на вході до нього!! Де логіка у ваших словах?!
Коментувати
Вчитель біології
Досвід викладання предметів, які лежать в основі вступу на зазначені спеціальності, показує, що сучасна українська школа не готова випускати гідних фахівців-медиків. Як вчитель біології скажу вам, не варто пригнічувати дітей. Якщо учень не зможе вступити до українського ВНЗ, він поїде за кордон і там здобуде освіту. Шкода читати, як дехто тут називає дітей дебілами. Посоромтесь! Це всі наші діти.
Loki
Людина з низькими балами нездатна до навчання, в медичному ЗВО точно. Я викладач медичного ЗВО, тому про юристів не скажу, однак думка про те що прокурором/суддею/слідчим (зверніть увагу на кількість ЗВО МВС у списку) стане людина, яка з проблемами долала шкільну програму викликає в мене навіть не обурення, а страх. Я багато раз на цьому сайті писав (колись мав нік "викладач медуніверситету") і буду писати, що людина яка не подолала 150 балів (а бажано 160-170) з біології НЕ ЗМОЖЕ навчатись на медицині, людина яка не подолала 150 (а бажано 160-170) балів з хімії НЕ ЗМОЖЕ навчатись на фармації. Все, що пишуть "дитина мріє стати лікарем, схаменеться почне вчитися" це неправда. Це мій досвід. Балачки про те, що "їх відрахують з медуніверситету якщо не зможуть вчитись" це не правда. Контрактників не виганяють, це політика керівництва ЗВО. Всіх ЗВО, не тільки медичних. Зверніть на пункт 3.11, справа в тому, що обхідною можливістю вступити на медицину без 150 балів, це вступ на базі середньої спеціальної медичної освіти (після медколеджу). Багато студентів цим в цьому році скористались. І цю можливість обійти правила хочуть закрити шляхом введення тестування в коледжах КРОК-М (воно й зараз є однак не впливає на можливість вступу в медичний ЗВО). Комітет як я зрозумів хоче зберегти можливість обходу ЗНО при вступі в медичні ЗВО.
катерина суми
Як відомо, ЗНО – це іспити для вступу до ВНЗ в Україні. А його мета – «підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку». Але, як часто в нас буває, добрі слова і наміри розходяться з ділом. Адже так званий «рівний доступ до якісної освіти» на практиці не такий вже і рівний. Бо діти, які виросли в місті, де є школи різного рівня і спеціалізації (де є хоч і символічна, але оплата, чи то пак «благодійні внески»), і в селі, де школа одна, а часом ще й у сусідньому селі, – вже в нерівних умовах. А ще додати до цього ще й те, що тести на ЗНО складені так, що не завжди і не у всьому відповідають шкільним програмам. Так можливо треба задуматись ????
Правдоруб
Яка трагедія, після встановлення порога в 150 балів кінчені дебіли не зможуть вступити на юридичні та медичні спеціальності. А може і не треба дебілам вчитися в університетах? Може нехай краще йдуть вулиці мести? Я, до речі, бачив на ютюбі цікаве відео "Бидло - це найкращий електорат". Дуже пізнавальне. Рекомендую.
Вікторія Кролевець
Для Правдоруб: Для того, щоб встановлювати пороги для вступу, треба навчити дітей!!!! А потім можно вимагати з них високі бали. Ви подивітся на систему середньої освіти-ЖАХ!!! А стосовно дітей-дебілів ,як ви висловились, то давайте спочатку здадуть ЗНО міністри, їх заступники та педагоги!! Ми подивимось на їх результати і можливо питання відпаде само собою.
Loki
Треба, це як? А якщо дитина нездатна? Зрозумійте, як би нетолерантно це було б, але діти різні, з різними здібностями. І здібних менше. І здібності бувають різні. Я непоганий науковець (маю 16 робіт у журналах Scopus+багато у "мурзилках"), я непоганий викладач (брав участь у підготовці 3 переможців Всеукраїнських олімпіад), але я не можу навчити будь кого. Є люди просто нездатні засвоїти принаймні мою дисципліну. Це не означає, що вони безталанні, вони можуть стати митцями, поетами, токарями з "золотими руками" (які мають набагато більшу зарплатню ніж маю я). Фах лікаря потребує багато талантів, і розумові здібності одне з головних.
Інквізитор
Для Правдоруб: "Правдоруб" ти сам кончений дебіл і бидло!! Сам про себе, мабуть, відео зняв?!! Таким як ти й справді не потрібна вища освіта!! І взагалі, що ти тут робиш зі своїм рівнем розвитку на такому суперінтелектуальному сайті як для тебе?!!
Коментувати
Наталія
Має держава встановлювати обмеження, на мою думку, на місця державного замовлення. І не лише для права, а для усіх спеціальностей без виключення. Хоче дитина вчитись за державні кошти - хай долає 150 б, а ні - то на контракт. Діти із 100 б теж повиннні мати можливість вчитися де захочуть, але за власні кошти, якщо не набирають 150
Loki
Для Наталія: При системі освіти, що нормально працює так це можливо. Але в нашій країні диплом дають всім, хто був студентом, НЕ ЗДОБУВ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ, А БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЯК СТУДЕНТ ТА СПЛАЧУВАВ ЗА НАВЧАННЯ. Механізмів багато, хабарі лише один з них, зараз просто керівництво просто тисне на викладачів аргументуючи необхідністю "збереженням контингенту студентів". Я з сльозами на очах спостерігаю, як диплом провізора одержує людина, не знає основ фармакології, фармхімії, фармакогнозії всього того, що відрізняє провізора від продавця. Далі такий "фахівець" йде до аптеки і чудово працює, адже там від нього вимагають не піклування про інтереси пацієнтів, а підвищення виручки/середнього чеку. Все руйнується.
Коментувати
Доцент
Нехай Греневич економить кошти на своїх дітях, а не на дітях мільонів українців, перетворюючи їх на неосвітчених або емігрантів! 150 балів стануть накаутом системі вищої освіти. Останнім часом усі дії міністерства спрямовані на її руйнування... Науку вже втопили. Скоро у спеціалізованих вчених радах нікому буде захищатися. Подивіться статистику! Освітньо-науковий потенціал країни знищується неймовірними темпами. Добре хоч у парламенті це розуміють.
Правдоруб
Для Доцент: давайте відмінимо поріг в 150 балів, і кінчені дауни, які набирають на ЗНО по сто одному балу будуть дисертації захищати. Ой, що то будуть за дисертації! Казка! Страшна жахлива казка.
Доцент
Для Правдоруб: судячи з дій міністерства як ви кажете "кінчені дауни" зараз керують мон та державою і наймають тролей для написання коментів на їх підтримку. Знищувати завжди легко, на відновлення ж підуть десятиліття! Це 150-бальне безглуздя требя зупинити будь-якою ціною!
Loki
Для Правдоруб: Не казки, я кошмарні історії, Стивен Кінг відпочиває. Зазвичай пошуковувач читає написаний кимось доклад, та відповідає на вже роздані питання (це не стосується фізмату, хімії, біології, окремих технічних наук). Для Доцент: Наука руйнується не тому, що мало дисертацій, їх як раз дуже багато, а тому що в цих дисертаціях науки немає. Талановита молодь не хоче займатись наукою в Україні з багатьох причин, одна з них в тому що існує велика не справедливість в тому що хтось стає кандидатом та доктором шляхом великих зусиль, а хтось купує ступінь.
Коментувати
Ірина
На мою думку "прохідний" поріг при вступі до вишів є спропобою втручання в процес розвитку ринку освіти з метою штучного скорочення як кількості вступників, так і кількості навчальних закладів. Така політика є ганебною тому, що фактично порушує права на освіту і веде до міграції населення вже не тільки з причин низької заробітної плати, відсутності робочих місць, а q фактичної втрати можливості отримувати освіту
Ірина Гнатенко
Підняття прохідного балу призведе до зменшення кількості абітурієнтів до ВНЗ на спеціальності, які справді потребує Україна. Фахівців потрібно формувати шляхом не будування перешкод, а мотивування та заохочення.
Агнес
Вначале дали право на образование, а теперь планомерно его отбирают. Этим ,,новаторам" можно не беспокоиться, ведь их дети разъедутся по зарубежным колледжам. А наши преодолеют барьер в 150, так его повысят на 160. Прекрасному предела нет!
Шевченко М
Таваріщі швондери,не піписуйтеся цифрами. Ви є непрофесійні люди , непатріотичні оДиниці, чумаки безводні... В країні убивають вищу освіту , а людям мудрять мізки брехнею. Неякісна освіта , середній бал...
Volobymyr Sill
Для Шевченко М: Що маєте проти чумаків та ще й чомусь безводних?? Якщо Ваше прізвище Шевченко, то це зовсім не означає що Ви професійна людина, "патріотична сотня чи тисяча".
Коментувати
Кирик
Треба хворих шарових і ковтунців з рошкевичами протестувати на тест на профпридатність. В Україні демографічна яма - а ці дурисвіти знущаються з діточок і вишів- 150 балів тикають. В моз немає 60 тис лікарів, 90 тис медсестер- такі недобори до мед вишів??! Повиздихаємо ж!?!! Хто зказав , що дитина із села із 149 балами гірший буде лікар , ніж містянин із 150 балами?? А руки для хірурга чи тонке серце нічого не варті?? Придумали дурню - тести , Зно в магістратуру?!?!? Точно поляки мон на роботу взяли чи найняли!! Терпець урвався - або гнати цих хунвейбінів , або оголошувати недовіру міністру!! Геть!! Осточортіли!!!
333
Для Кирик: Якщо вас настільки турбує, що село набирає 149, тоді поріг зменшити до 140 балів, але не менше. Кому ви розповідайте про "руки хірурга"? Які можуть бути руки у трієчника. Людей пластати і кричати під Зрадою "Геть владу". Випускник, який не знає ціну освті, ніколи не буде її цінувати.
Коментувати