Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Реалист
Как по мне порог должен быть 40% заданий. Зачем принимать биомусор (даже на контракт) который написал на 100-120 балов? Зачем, и меня смешит когда они говорят что точно будут учится на контракте, РЕБЯТА вы даже школьную программу не тяните, какой из вас выйдет специалист? Зачем тратить деньги родителей? Просто идите в бурсу и всё.
***
Для Реалист: знаете, украинский язык абсолютно бесполезен на большинстве специальностях. Так что ориентироваться стоит только по профильным предметам, которые люди выбирают сами.
Дотошный
Для Реалист: а что, муралы есть в школьном пидручнику?
Ihor
Для Дотошный: А мають бути? То завдання на розуміння прочитного. І якщо дитина настільки клінічно тупа, що не може відповісти за прочитаним текстом, який у неї перед очима - то їй не місце у вищій школі.
Коментувати
Кристина
Кароч, иду спать! Надоело ждать! А завтречком фсё покажуть! Чё здря тамиться? Ожиданья-неврополосканья!
Витя
Для Кристина: здоровый сон-крепкие нервы.
Коментувати
докотилися
Результати ЗНО показали неспроможність МОН до будь-яких реформ та їх повний провал. 47 тис. абітурієнтів не здали ЗНО, діти не знають української мови. З кожним роком показник стрімко котиться, цього року у два рази. Треба вже піднімати громадськість і розганяти ту надуту, нікчемну академію пед.наук., які штампує по 70 докторів пед.наук на місяць, а діти у школах не навчені навіть рідної мови. МОН пороздувало липові структури якості освіти, а в результаті - нація не вміє писати і читати.
олександр
Для докотилися: дело в том,что в школах мы учим много не нужного материала,и каждый день что-то новое,оно не успевает усваиваться,и нас штурмуют и штурмуют,типа бля,я сам плохо учусь, это связано с тем, что у меня нет интереса к учёбе,и вина многих учителей которые относятся к своей работе на отъебись,а потом удивляемся почему 47 тис. не прошло порог.
Зоя Іванівна
Ви, всі розумники, ви впевнені, що завдання були відповідної форми і змісту? Чи ЦЕНТНЕР із правильним наголосом дає картину знань з мови? Чи ті завдання, у яких замість одного запитання прихованозавуальовано аж три? Хитроскладеність питань зашкалює!
Федір Гаврилович
Видео Зоя Іванівна, мабуть, дуже дітей любите? Гарні оцінки, легкі завдання, щира посмішка - ось ваш підхід до сучасних неучів?
Коментувати
олександр
25 правильних відповідей це є поріг?
Denis Qin
Для олександр: ммммм. 25 больше чем 23?
Коментувати
Богданна
Якось дивно. Результати всіх зно оголошують в п’ятницю.Це щоб скоротити час для апеляцій?А потім звинуватити знову дітей?Хотілось би знати куди поділись 17 мл платників податків , які нібито були виділені на англійську?
Катя
Для Богданна: написано, що маєте 5 календарних днів для відправки апеляції в конверті поштою. Дату будуть дивитись по штемпелю. Укрпошта працює щоденно (головні відділення).
Коментувати
Володимир
Хто знає, чекати сьогодні вночі результатів? Чи все-таки завтра в день вони будуть?
Лесь
Для Володимир: чекай, якщо тобі це принципово.
Валя
Не, я думаю завтра в 10.
Коментувати
Катерина
Цього року 14% не подолали поріг, в 2017 - лише 7%. Це говорить, що або тести буди складними, або діти перестали готуватись.
Анна
Для Катерина: Це говорить про те, що цього року примусово здавала бурса
Saaremaa
учусь в бурсе, больше половины одногруппников сдавало абсолютно все наугад и такая ситуация почти везде, чему удивляться?)
Людмила
Тестові завдання були цілком обгрунтованими і зрозумілими. Діти, які в школі НАВЧАЛИСЯ , а не просто ходили протирати штанці, склали ЗНО чудово. А як на мене, то поріг слід робити вищим , і не лише з української мови , а й з інших предметів. Аби навчатися у вищі , дитина має докласти зусиль, тоді й спеціаліст із неї буде конкурентноспроможний. А зараз куди не глянь - у всіх вища освіта. А користь державі від цього яка?
Коментувати
Джек
Складається враження, що визначення порогу склав/не склав - це маніпуляція МОН, оскільки штучно визначається відсоток тих хто пролетів на ЗНО. В ідеалі все має виглядати так: до початку ЗНО має бути визначена кількість балів для подолання порогу склав/ не склав з кожного предмета. І який мудак придумав нараховувати 100 баліів за те що учень просто прийшов на ЗНО???? Невже важко розробити 50 -70 завдань за 200 бальною системою?
Богдан
Для Джек: Ты не получаешь 100 балов, не смеши. 100 балов ты получаешь только тогда, когда преодолеваешь порог. И неужели так сложно набрать проходной бал? Даже если не смотреть на задания и тыкать буковки, его можно легко набрать...
Джек
тести були не важкі і подолати поріг цілком до снаги всім, хто ВЧИВСЯ. А тикати пальчиком не потрібно, травматологам менше роботи буде) Я писав про маніпуляції, бо якби наперід була визначена кількість балів для подолання порогу, то з багатьох предметів його "не переповзли б " не 15-20% а набагато більше 30 і 40%.
Ігор
Можливо, це питання політики. Сиділи "експерти" і вирішували: скільки ж питань накинути для порогу "не подолав".
Коментувати
Max
А когда по времени появятся результаты завтра? Можно будет уже ночью смотреть? Или ждать завтрашнего вечера?
Лада
Для Max: ночью заходи. Всё будет. Где-то после 12. Они специально ночью публикуют, чтобы не все одновременно.
Коментувати
Артем
А хто не здав мову, то не дадуть атестат? Хто не збирався у вуз, Але здав i не здав, то що?
НАТА
Для Артем: ну посидишь ещё годик в 11. А там и двенадцатилетки подтянутся. Делов-то.
ОЛЬГА
просто в атестаті за ДПА буде стояти 1б, 2б, 3б
Коментувати
Участник ЗНО
Я думаю, что порог сдалне сдал должен быть одинаковым для всех предметов. А у нас - 10 (математика). у 23( укр. мова), биология (22), 19 ( иностр.язык.) Ведь в перечне конкурсных предметов может быть математика или англ. на выбор, или химия и математика на выбор. Получается что по математике набрать более высокий балл реальнее. Как-то странно.
cos
Для Участник ЗНО: Уважаемый учасник ЗНО, если на то пошло, чтобы шкала оценивания была одинаковая, то нужно сделать одинаковое количество заданий. Я думаю, что нужно сделать так: если с украинского можна набрать 104 тестовых балов, то и с математики, истории, английского, физики, биологии и химии тоже нужно сделать 104 тестовых баллов Тогда и шкалу оценивания можна подогнать под одну таблицу. А так как количество заданий не одинакова, то и оцениваются они по разным таблицам.
Абрагим
Для Участник ЗНО: А ничего, что по укр мове максимальное количество баллов 104, а по математики 62?
просто вчитель
Для Абрагим: а нічого,що з математики максимальна кількість - 62 бали,з англійської - 72,зате пороговий бал з англійської мови майже удівічі перевищує пороговий бал з математики.Хай уже наступного року пороговий баз з математики зроблять -2.Такий низький пороговий бал з математики несправедливий у порівнянні з іншими предметами.
Коментувати
Даша Путешественница
Когда уже будут результаты?! Ждать невыносимо! Весь день сижу и обновляю страницу, а толку ноль...Точно же сегодня всё будет известно?
1
Для Даша Путешественница: 15 числа будут известны результаты
Stas Savchenko
Вообще обещали до 15
Коментувати
Батько історії
Якщо зараз не оприлюднять результати, я підніму національно-визвольну війну проти УЦОЯО
Мар'яна
Хотілось би знати, чому засідання експертної комісії УЦОЯО не транслювалося онлайн?
Ronika
Для Мар’яна: транслировалось в Фейсбуке)
юля
Для Мар’яна: Засідання транслювалося за посиланням https://www.facebook.com/UAMON/?hc_ref=ARSizXAKdD_v3wCRdxWv3uS9TUmehZ5fZmzM9E9j7klZKHsJtIALnZ_R9ZABUtZANKE
Коментувати
Марія
ааааааааааа, коли вже результати? я кожних 5 секунд оновлюю сторінку. вони ж не можуть з’явитися в 23:00, правда?
просто вчитель
Для Марія: Цілком можуть і о 23 годині.
Andrii Nochkin
не треба оновлювати персональну сторінку, спочатку з’явиться офіційне оголошення на головній сторінці
Коментувати
Ольга
Бiднi дiти.Це ж Можга було i не ходили на всi iншi предметом зно. Бо перший обрубав все!!!
ЗноТрахМейстер
Для Ольга: А вчем они бедные? Нормальный пороговый бал.Готовясь за 2 месяца - написал на 170 (без сочинения)
***
В комментарии говорится о том, что люди не зная, что не прошли порог ходили на другие предметы несмотря на то, что это бесполезно
Абрагим
Ой, столько ж сил потеряли, что сходили на другие предметы
Коментувати