Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зношник
Очень хочется дать этот тест кому-нибудь из министерства образования и пусть они его решат за 2,5 часа, посмотрим как им будет легко.
Игорь
Для Зношник: Если их работа связана с постоянным употреблением английского, то они ,безусловно, нормально пройдут тест, если же нет - то зачем им его проходить? ЗНО по английскому сдают те, кто в будущем будет связан с этим языком. Задача работников министерства заниматься узкими дисциплинами педагогического или управленческого направления. Кроме того, задания составляют не они.
Коментувати
11А
Вы серьёзно? В этом году ЗНО по английскому самое сложное (даже если не брать в счёт аудирование). И как теперь быть детям, которые правильно ответили? Они такие умные я смотрю, дали 2,5 ЧАСА каких то на английский, а на Украинский 3 часа. Они думают, что мы английский знаем лучше чем родной? Не удивляйтесь пожалуйста почему много студентов уезжает за границу.
Олег
а що? в ЗНО з математики всі діти зробили 3-тю частину???? та більшість і не починали, бо то тільки для відмінників спеціалізованих фіз-мат шкіл!!!! чому його не відміняють в такому разі???? чи в цьому році вирішили добить тих, хто вибрав англійську, особливо ще й у ДПА???? Не займайте тих, хто зробив правильно!!!! не травмуйте ще більше дітей, особливо після шокуючого аудіювання!!!
Наталия
Для Олег: если у вас пробл с тестами по математике-у вас другие специальности-и обращайтесь по адресу-в мин образования Тут поднимают пробл по тестам с англ языка - которые составили какие то дибилоиды ,плюс аудиозаписи-на которых было не рельно разобрать слова,само задание -из-за шума,проглатывания слов ,дефекта записей ,да еще использования диалектов-а не Литературного англ языка ,что грубейшее нарушение Если бы эти плохие записи были у всех !!!!-не вопрос А так -это не равные условия для сдачи ЗНО,плюс Дети со спец школ и обычных- почему для всех одни требования-Тоже нарушение ,это гос тесты -не имеют права делать такие подставы !!!
Олег
ви мене неправильно зрозуміли, мене теж найбільше бентежить англійська! я хотів наголосити, що тільки в цьому ЗНО хочуть щось відміняти, забравши у дітей, що зробили правильно, чесно зароблені бали! в кожному ЗНО були завдання, які майже ніхто не зробив правильно: і в математиці, і в історії і т д, але ж мовчать за інші предмети, ніхто нічого не відміняє!!!! з усим, сказаним вами я згідний на 1000%!!! і ще, на пробному ЗНО все ж було нормально, і аудіювання в тому числі, ніхто не міг навіть передбачити таку підставу на спражньому ЗНО. Для чого було це робить???
Коментувати
Тетяна
Тобто тепер максимальна кількість тестових балів без твору вже буде не 58, а 56, і ті діти, які зробили ці завдання правильно, на рівному місці втрачають 2 бали!!!! адже кількість їхніх помилок не зміниться (особливо в експериментальному аудіюванні)!!! Кричуща несправедливість!!!! Дозвольте тоді всім зменшить свої помилки на дві!!!! Таке враження, що ЗНО з англійської в цьому році під когось підлаштовують, якийсь маразм!!!
Оксана
Для Тетяна: тогда уж лучше всем + 2 балла.
Тетяна
а моїй дитині як вони добавляться, якщо вона і так зробила їх правильно, вони ж за правильні відповіді не подвоять же бали?
Саша
Для Тетяна: как я поняла, они рассматривают только один вариант - просто всем не засчитать. так что не знаю
Коментувати
ВИМАГАЄМО ПЕРЕГЛЯД ЗНО
ПІДПИСУЄМО ПЕТИЦІЮ https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?copy&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-526165-Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku&utm_term=noHash%2Bru
Участник ЗНО
Якщо питання було сформульоване некоректно потрібно всім зарахувати ці питання
Рррр
У тому МОНі геть сказилися? Відбирати бали в дітей, які відповіли вірно - це норм, бо хтось безвідповідально підійшов до контролю за завданнями? Всім зарахувати ці питання тоді.
Оля
А зауважень до формулювання запитань ДО проведення ЗНО ні в кого не було? За такі речі хтось має нести відповідальність.
Tanya Kyslukho
Цікаво про які саме 2 питання йде мова? За аналізом багатьох філологів таких питань було значно більше.
катя
ціково ,які це питання, а як бути тим хто відповів правильно. 51,55,це зовсім не шкільна програма. Тоді недивуйтесь чому наші найкращі діти їдуть вчитися за кордон,