Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
До яких пір будуть ставитися некоректні питання? Питання номер два - правильна відповідь - Бачинський. Коли складаєте їх, то може треба насамперед думати про тих, хто їх буде вирішувати, і тисячу разів перепровіряти. А то таке відчуття, що до дітей вимоги захмарні, а складають питання непрофесіонали. Чи не так?
Саша
Для Тетяна: обе неправильніе, потому что не имеют никакого отношения к 20-21 век, так назівается первая часть ЗНО
Коментувати
Alinka
Я погоджуюся з Diana.Дітей потрібно зрозуміти,адже вони дуже відповідально до цього ставляться.
Саша
Брошура "Україна уярмлена” Ю. Бачинський 1895 - 19 век М. Махновський У (1900 ) - 19 век) р. вперше на східноукраїнських землях проголошував ідеал „єдиної, нероздільної, вільної самостійної України від гір Карпатських аж до Кавказьких” Какой ответ правильный?? И какое отношение этот вопрос имеет к 20-21 столетию? (двадцатый век — отрезок времени, продолжительностью 100 лет, с 1 января 1901 года по 31 декабря 2000
Diana
Поставте,будь ласочка,тестовий бал на 10 балів -30.Це справді може допомогти дітям,які вчилися,але через переживання розгубилися.Кожний бал може стати вирішальним.Дякую.
Anna
У 9 питанні тесту з історії України може бути і характер індустріалізації,у 12-також підходить відповідь 1 вересня 1939 р.,у 17 питанні також може бути "зниження матеріально- та енергомісткості виробництва",у 5 також може бути 1914 рік.Неконкретно поставлені запитання.
Іван
Для Anna: Не вводьте людей в оману. Якщо говорити про характер індустріалізації, тут повинна йти мова про те які галузі розвиваються в першу чергу, легка чи важка промисловість, можливо про те, чи швидкими темпами чи поступово, а тут просто вказано що селяни повинні йти працювати на заводи, тобто за рахунок кого вона здійснюється. (Джерела) Пакт передбачав розподіл Польщі, Гітлер напав на Польщу 1 вересня, а Радянський Союз 17, значить він дотримався ції угоди в цей день. 17 Питання було в минулорічних ЗНО, ніхто тоді особливо по ньому не сперечався. 5 питання відповідь чесно не знав, але чому воно не корректне не розумію. Єдине на мою думку не корректне питання, це про Бачинського Міхновського.
Marinka
Які селяни на заводи??? Джерела індустріалізаціі це сільське господарство, а також капіталовкладення про що мова тут не ведеться
Іван
Для Marinka: Якщо уважно почитати посібники до джерел індустріалізації відносять наприклад таке - Використання безкоштовної примусової праці політичних в’язнів. Тобто примусова праця в’язнів підходить. (Праця це теж джерело індустріалізації) На плакаті мова йде про те, що селян агітують йти розбудовувати заводи і фабрики. Це що не джерело? (Тобто за рахунок кого це здійснюється.) Я скажу більше, в мене в моїй рідні, частина родичів так і зробили, залишили село поїхали піднімати промисловість Маріуполя. Що власне їх в майбутньому від Голодомору і врятувало.
Коментувати
а
Пожалуйста, обратите внимение на второй вопрос, где Михновский и Бачинский. Снова опечатки и ошибки, как в ЗНО по английскому? Михновский выпустил свое в 1900, тогда как Бачинский в 1895. Какой же ответ правилен? Учитывая то, что задания первой части с ХХ столетия.
Володимир
Міхновський правильна відповідь :)
Людмила
Зауваження слушне ,бо першим в Україні ідею самостійності висунув Бачинський ,а питання не конкретизоване яку частину України мають на увазі.Так ставити в тестах питання не коректно.
Анна
Чому Міхновський? ВПЕРШЕ обгрунтував потребу здобуття політичної незалежності України Бачинський, Міхновський зробив це ВДРУГЕ!
Коментувати
Зно2018
Сьогодні встановили прохідний тестовий бал з історії -27 балів. Скажіть будь ласка, цих 27 балів треба набрати з усього ЗНО чи лише з ДПА?
Алекс
Для Зно2018: откуда вы это узнали? Вроде порог устанавливают после проверки всех работ
Коментувати
Алекс
https://www.facebook.com/zno.ukr.center/?hc_ref=ARQBmJFqzEfXbx1al07iCHL77bVVdYviEx1ddoWFs5uBwu3exzc1UgWsle-YV58ZjQY&fref=nf - страница УЦОЯО. Там они отвечают на комментарии/ так что лучше туда писать, если есть какие-то спорные вопросы
микола
йдіть в срак* з вашим бачинським. апеляція, любі друзі. знайну покажу вам карикатуру 1919. удачі вам і вашим пасажирам
Микола
Буду радий, якщо якась добра людина скине неофіційні відповіді до ЗНО з історії України
Тетяна
Для Микола: https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/istoriya-ukraini-pidgotovka-do-zno/zno-2018-vidpovidi-zno-istoriya-ukrajiny-2018.html
Коментувати
Вчитель
Багато питань- під знаком питання. Карикатура 1919 - в якому підручнику вона є. Питання- 57 - утвердження династії гедиміновичів на Волині- це кого Любарта брати чи Ольгерда, і там і там є в посібниках інформація про встановлення династії Гедиміновичів. Шо англійську напартачили, шо з історією накидали некоректних питань.
Абитура
Для Вчитель: Какая разница установление Любарта или Ольгерда - последовательность от этого не меняется насчёт карикатуры - вам всё надо чтобы в учебниках было? Я не знаю, как можно не отметить 1919, готовясь к ЗНО ..
Микола
Для Вчитель: В підручниках для 7-го класу у Гісема а також у Власова є речення про те, що найпершу з українських земель Гедиміновичі захопили Волинь і вказано Любарта, правда року немає, але зрозуміло, що це було раніше ніж битва на Синіх Водах. Карикатури і плакати вони беруть часто не з підручників, тут вже нічого не вдієш. Тести по суті, такі як завжди, не скажу, що легкі, але для себе некоректних питань не виявив, просто треба уважно читати зміст завдання, а це не завжди вдається.
Алекс
Для Вчитель: https://www.facebook.com/zno.ukr.center/?hc_ref=ARQBmJFqzEfXbx1al07iCHL77bVVdYviEx1ddoWFs5uBwu3exzc1UgWsle-YV58ZjQY&fref=nf - страница УЦОЯО. Там они отвечают на комментарии/ так что лучше туда писать
Коментувати
dодик
Якщо хрестики чуть виходили за рамку в лівому куті? Все норм? І хрестики дуже товсті?
Анд
Для dодик: норм, звісно
Денис
За що люди переймаються.
Коментувати