Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Ой, завтра треба порадити гьоте-інституту в аудіювання внести і баварський діалект. А то щось дуже легко - проста класична німецька на міжнародних іспитах ...
1000
Шановні громадяни! підписуйте петицію на офіційному сайті Президента України https://petition.president.gov.ua/petition/45188 https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?aYFwjnb
Анастасия
Для 1000: Петиции - бред. Результаты зно мы узнаем 15-го, то есть, через десять дней. До рассматривания петиции 90 дней, если вы не знаете. А в это время уже учебный год начнется. Так что не майтесь ерундой.
2000
90 днів дається на збір підписів, а не на розгляд петиції. Якщо не будемо байдужими і зберемо підписи швидко, то маємо шанс. А що, сидіти та мовчати? Якщо не собі, то хача б наступним випускникам допоможемо. Не можна так безвідповідально підходити до відповідальної справи!!!
Коментувати
Анна
Та ніякі то не носії мови. Не буває в них такого жахливого акцента. Це можна казати людям, які ніколи не спілкувалися ні з американцями, ні з британцями, ні канадцями. Там же явно чути український акцент і це помітить кожен, хто довгий час працює з англійською чи викладає її. Навіть діти, безліч яких фільми дивляться англійською, скажуть, що на записі не носії. Але вже нічого не довести
Дорогі носії
Для Анна: Дорогі нині носії мови, аж 17,5 млн грн.! А до речі, носії про це знають?
Женя
А ви якісь інші акценти в принципі чули? Послухайте шотландськмй акцент, чи індійський. Да навіщо далеко йти, акцент закарпатський української мови теж треба вміти розрізняти. ’
Анна
Який такий індійський? Я чула їх дуже багато, усі європейські, бо працювала в ОБСЄ. Але носії мови це ті, хто народився і виріс англомовним. Якщо слідуват Вашій логіці, то я теж носій мови бо живу в Україні, але працюю все життя з англійською.
Коментувати
Саша
Специально посмотрела статистику результатов ЗНО по английскому языку за 2017 год на сайте УЦОЯО. Так вот, процент участников, которые получили 200 баллов составил 0, 05% от всего количества сдававших, хотя аудирования в прошлом году не было. А процент от 195-до 200 составил около 2, 5%. А тут читаешь комменты, и прямо диву даешься, каждый второй , обязательно сдал бы на 200, если бы не аудирование Так что не стоит все валить на аудирование. Статистика - наука суровая. Респект деткам, которые справились, несмотря на технические условия.
Добро
И куда же эти деньги-то ушли, а? Смысл её появления в программе и таких тупых отговорок? Выставляет всех дураками, а сами чуть ли не святые. Роют под себя могилу своими оправданиями.
teacher
цікаво на яке обладнання виділено кошти для аудіювання,якщо школи на базах яких проводилося зно з англійської мови використовували свою техніку. це така купа грошей пішло на диски ? і про яку програму йдеться хіба що профільних шкіл. такий рівень граматичних завдань не включено до стандарту.
Papa
Кожен рік якісь негаразди з англійською мовою. Можливо це проблема в УЦОЯО, в "молодій команді проФФеССіоналів"?
Наталка
Якби дали послухати міністрині українську носія гуцульської говірки, мабуть, теж мало що зрозуміла б?! Жесть!!!
КАТЯ
Хіба це не знущання з дітей пані Гриневич де захист прав учнів були порушені їх права та умови ,якщо не здатні задовільнити умови геть з міністерства та країни
Оксана
МОН С каждым годом "все краше и краше" проводит ЗНО! В прошлом году не краснея отпетляли за сбой в их славной системе розподілу місць! И в этом году відбрешуться! И никто в отставку не пойдет! Не теште себя мыслями! Все сводят к тому что бы было контрактное образовпние на все 100 проц. И рядом учиться тот к о на 200 сдал и тот кто на 120..средний бал! Вот вам вся справедливость! Готовте деньги господа, кто хочет дать образование детям. И такими действиями вы МОН убываете всю мотивпцию в детях! Они уже в 16 видят, то что учи не учи а платить будешь!
Сергій
Для Оксана: чула звін, але не знала де він. ЗНО і розподіл бюджетних місць абсолютно різні процеси в різних системах.
Papa
Для Сергій: авжеж! Дві різні системи в одному міністерстві! То може ще й різні міністерки,керманичи та IT-"фахівці"!? :) Не робіть дзвону, а працюйте,любі!!!
Коментувати
Лілія
Пані Гриневич, до затверджених міністерством підручників Алли Несвіт немає дисків з аудіо ВЗАГАЛІ!!!! І не вмикайте дурочку, будь ласка, завалили ЗНО не діти, а Ви, вельмишановні чиновники! Вам би вибачитись перед дітьми і злиняти у відставку через свою некомпетентність!!!
ірина
Для Лілія: А хто був запрошений на підготовку частини "Письмо". У самому завданні зробити помилку - це недопустимо для рівня ЗНО!!!!
Вчитель
Так жоден рsк не проходить ЗНО, щоб хоч з якогось предмета не було помилок. неточностей, двозначних відповідей. Нездари там сидять, я вже не дивуюсь, навіть.
Людмила
Пані Гриневич заявляє, що тексти начитували іноземці, а перед цим її колега сказав, що було 4 іноземці і 10 українців. То що скажете , пані Гриневич?
Коментувати