Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родители
По-нашему глубоко убеждению, НЕЛЬЗЯ, ни при каких условиях отбирать у участников ЗНО заработанные ими баллы. Дети, которые справились с аудированием, не должны пострадать, в конце концов их вины в том, что запись была не очень качественной и дикторы были не на высоте, никакой нет. УЦОЯО должен найти такой выход из ситуации, при котором ни одна из сторон конфликта не будет чувствовать себя обиженной и оскорбленной. Лично нам видится один выход из ситуации - снижение порога. Как вариант - дополнительная сессия для всех, кто недоволен своим результатом
Наталья Кайзер
я, як абітурієн, обурена. у мене, як і у бульшості, англійську викладала людина, яка мало в тому тямить, більше того - вчитель іншої мови. справжнього носія я в житті не бачила, звідки можу знати акценти американської англійської або якісь інші діалекти??? ви там в своєму розумі??? чому вийшло так, що на екзамені було те, до чого ми не готувались?!? що ж ми маємо.. я витратила два роки на підготовку до того,чого бути не повинно??!? звичайно, простіше сказати, що випускники дурні, а не те, що створювали тести бовдури, які хотіли завалити дітей
Тетяна Єлагіна
Для Наталья Кайзер: Заспокойтесь , тексти начитували студенти Шевченківського університету, які роблять ще перші кроки у вивченні фонетики англійської мови. Носії не мають нічого спільного з нашим ЗНО.(
Мене від вас всіх нудить, нитики
Ну то ви, Наталю, самі сказали, що англійської нормально не знаєте. Для акцентів могли дома серіали не в озвучці ЛостФільм дивитися, а в оригіналі. Те що у вас вчитель не компетентний не ваша вина, але знайти кращий вихід із ситуації можна було (й при тому не витрачаючи багато коштів)
Чувак
Я с вами не согласен. Английский учу больше 14 лет, огромный опыт общения с американцами, британцами, канадцами, автралийцами и даже японцами, НО прошу заметить, что это ебанутое аудирование я завалил, хотя писал и покруче тесты. Вся беда в том, ЧТО В2 ЭТО УРОВЕНЬ ПРОФИЛЬНЫХ ВУЗОВ, А НЕ ШКОЛЫ. Пусть сперва дорогой УЦОЯО и Гриневич напишут это ЗНО с ужасной читкой, где записывались только украинцы (вранье про 2-х носителей, это прекрасно слышно) - я б проверил их работы. Некомпетентность просто зашкаливает. И ребенок не виноват, что СТРАНА И МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ не дает детям нормально писать их. + 2 часа на 59 тестов - просто оскорбительно мало. Поэтому, сперва узнавайте хоть немного. НИ ОДНА ШКОЛА В УКРАИНЕ НЕ ДАСТ УРОВЕНЬ В2-В1, только репетиторы. Нам нужно сдавать КЕТ, но не ЗНО. Я понимаю, что у многих здесь нет компетентности в таких вопросах, а уж тем более в ГРИНЕВИЧ и ХУЦОЯО. Обмануть так детей еще нужно уметь. Браво.
Коментувати
Олена
Нехай запрошують носіїв мови на звичайні уроки англійської і покажуть рівень,а не пусті балачки
Таня
Підтримайте петицію на анулювання результатів аудіювання. Потрібно зібрати 5000 підписів.
ОЛЕНА
Не всі мають можливість займатись з кваліфікованим репетитором, якщо міністерство освіти ввело аудіювання, що є правильним кроком, адже на першому етапі спілкування з іноземцем нам потрібна не граматика, а - розуміння іншомовної людини. Для цього потрібно всього-навсього 2 речі: 1. Виявити реальний рівень знань вчителів англійської мови в школах. Опублікувати на сайті МОУ рейтинг: прізвище вчителя - кількість балів, які набрав вчитель по результатах ЗНО. Звільнити некомпетентних, тому що людина ,яка не має знань - не може їх дати учням. Лілія Гриневич знає про цю ситуацію, але мовчить, вдає що все прекрасно у школах з рівнем знань вчителів англійської. 2. Зробити так, щоб англійська мова звучала по радіо та телебаченню, так, як колись - російська. Дублювати фільми на телебаченні англійською мовою. Щоб діти з пеленок чули так зване аудіювання, а не було всеукраїнської паніки при прослуховуванні звичайного тексту.
Олександр
Для ОЛЕНА: Все верно,только..Какая зарплата в учителей,знаете?Если их начнут очень сильно щемить,то разбегутся и те,что есть.Крутые учителя работают не в обычных общеобразовательных школах(в основном). Так что все упирается в деньги,которых нет)
Коментувати
Таня
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?aEdFjnb&newuser=1
Людмила
Тоді для запису диктантів з української хай запрошують грузинів та вірменів. Нехай розуміють різні акценти мови. Що ви таке кажете пані міністр? Де в програмі прописано розуміння акцентів? Чи я недобачаю?
Антон
Для Людмила: А це було ноу-хау от Гриневич! Вона вважає, що всі діти можуть собі дозволити подорожувати за кордоном, проходити там практику, вивчати особливості американсьих свят(завдання 18). Вона ж не бачить, як живуть звичайні діти зі звичайних шкіл! Дітей, у батьків яких навіть на кусок хліба не завжди вистачає. Сором за таке ставлення!
Коментувати
ОЛЕНА
Це катастрофа. І проблема не в тому, що учні чули неякісний запис звуку, а найбільша проблема в тому, що дитина вчила 11 років в школі англійську мову, і в результаті не може зрозуміти змісту простого тексту. Цитую пані міністерку Гриневич : " Якщо ви знаєте мову, то повинні розуміти її на слух." Більша частина майбутніх здобувачів вищої освіти - НЕ РОЗУМІЄ МОВУ НА СЛУХ ! Тим більше не зрозуміють і ті, хто не здавав ЗНО з англійської, а знаючи наперед свій рівень знань, вибрав інші предмети.
Еля
Для ОЛЕНА: нащо ви всі йдете писати зно, коли самі кажете, що не знаєте мови. Навчання, то не лише задля екзаменів.
Коментувати
Виктория
Извините, а школа дает знания "носителя языка"? на сегодня безе репетиров ни один предмет невозможно подготовить к сдаче. И вопрос напрашивается сам собой: зачем нужна школа в том виде, в котором она есть сегодня? Уровень требований на ЗНО не соответствует школьным программам и получаемым знаниям. Без репетиров - никуда
Вита
Лишний раз убеждаюсь,что без репетитора англ.зно не сдаст НИКТО,а школьная программа,если вы не в спецшколе,так для ознакомления с языком.У меня у дочки было 2 урока англ. на неделе и все полеченные знания -это репетитор.Меняйте программу изучения языка и тогда требуйте.Впечатление вроде Гриневич министр ,но не в Украине.
Мама
Як це перездати? Чому не забехпечено всі умови для ЗНО з англійської мови? Чому окремі діти, які постраждали від недобросовісної підготовки аудиторій чи інших чинників, ще раз мають пережити стрес? Тоді не всі учасники будуть у рівних умовах. Одні перездадуть, інші - ні.
Богдан
Нехай би шановна пані міністр запросила носіїв мови до викладання в звичайних школах, та залишила 7 предметів для вивчення, а не 20, то інший би результат був.
007
Огромное спасибо той части учителей, которая не осталась в стороне от проблем, связанных с ЗНО по английскому языку 2018г. и пытается защитить своих выпускников и пытается чего то добиться, но таких единицы. Для подавляющего большинства же, я так понял главное репетиторство, остальное им безразлично. Ни одного возгласа по остальным иностранным языкам нет, при том же техническом состоянии оборудования, сделавшим невозможным прослушивание аудиозаписи. Министр Образования и ее команда, создав проблему, не желает признавать свои ошибки и крайними делает участников ЗНО, но ни как не себя. Очередное проявление своей слабости и безволия, что и так было показана ими уже не раз. Но скорее всего это простое безразличие.
Виктория
Для 007: У учителей тоже будут проблемы, если у ребенка годовая 10, а сдал ЗНО на 7 и ниже, учителю тоже нервы трепать будут.
Коментувати
Лёша
На мою думку,частина аудіювання була складною,але можливою для розуміння для тих,хто багато готовувався,витрачав сили і час і виконував подібні слухові завдання в підручниках з підготовки та інших допоміжних джерелах,а тому зараз основну масу скарг подають люди,які намагаються всіляко підвищити свій низький бал й перешкодити справедливості оцінювання ЗНО,створюючи цим нечесні умови для більш підготовлених осіб,які набрали кращі результати.
Олекса
Для Лёша: Так, добродію, якщо ви сядете в зручних тапках біля компа, а ще краще візьмете навушники, навіть тих дикторів з дефектами вимови, що ковтають слова, можна зрозуміти. А у великій аудиторії, де про акустику ніхто не думав — це пекло. Це значно гірше, ніж розмовляти з п’яним іноземним співрозмовником на відстані 1 м. Вам скаже це будь-який спец з акустики. Тому без навушників такий екзамен — профанація і корупційна підстава для дітей, що сумлінно вчаться. Я розумію, що після такого ганебного звуку у багатьох дітей просто опускалися руки. За таке знущання над дітьми треба винних сікти різками прилюдно на площі, як колись
Лёша
Так,добродійко,я писав також в аудиторії, без тапків і без навушників,сидів на 15 місці і почув всю потрібну інформацію в аудіюванні,а пошуки виправдань можуть тягтися нескінченно
Коментувати
Света
Люди, неужели не понятно, что наши дети в этой стране изгои. Умные тут не нужны. Нужны рабы, которые будут жить в палатках и работать за кусок хлеба и чашку воды. ЗНО по английскому это подтвердило. Дети сдавали хорошо математику и украинский и понимая, что оспорить несуществующую школьную программу по иностранным языкам невозможно, у них забрали право на учебу даже на контрактной основе. Министр образования должна вспомнить и очень быстро, с чего началась революция достоинства, если забыла, то можно напомнить-с выступлений студентов ( разговор детей после ЗНО)
Олег
Для Света: шо ти мелеш?
Олександр
Хватиь вже,намайданили,б***ь
Лёша
Как раз действительно умные всё сдают и свободно поступают
Коментувати
Виктория
"Тест відповідає вимогам навчальної програми" - правда что ли? А давайте возьмем учеников нескольких обычных средних школ и посмотрим сколько из них сдаст английский без занятий с репетитором. Никто не сдаст, грош цена вашей программе. Сдают только дети, которые занимались с репетиторами и то не все. Единицы могут сдать английский только благодаря школьной программе, если у них супер способность к языкам (я таких не знаю). Школьная программа точно не учит воспринимать речь на слух, тем более с разными акцентами. Да и остальные задания далеко не каждый школьник выполнит, во всяком случае результат будет более чем скромным. Вот зачем врать. ЗНО показывает результат самостоятельного обучения, а не школьного.
007
Для Виктория: Потрачено на репетиторов по английскому 0 грн. 0 коп. А знаете почему? Уже обожглись и нет желания выбрасывать деньги на ветер. Учитесь с 1 кл. и ЗНО не будет для Вас проблемой.
Виктория
Для 007, в вас я даже не сомневалась, поздравляю. Но, как я выше написала, такие бывают, но их единицы, вы входите в их число, если, конечно, говорите правду.
Коментувати
Олекса
Які ж ви милі всі троє! Включили найкращий запис з пробного екзамена і хочете показати всім, що тисячі дітей, повністю спантеличені гидким проведенням екзамену — ідіоти. Справжні журналісти поставили б у студії колонку на відстані 5 м і влаштували б пані міністрові міні-тест на знання діалектів американської (чи жмеринської?) глибинки. Я щось починаю плутатися: прізвище пані міністра часом не Табачник? Схоже, у Вас є відповідні таланти і перспективи. Бажаю вам всім подальшого життя, яке відповідало б вашому екзамену. Від щирого серця.
катя
Для Олекса: Оця показуха обурила найбільше.
007
Для Олекса: Вы что-то путаете сравнивая ЭТО с Табачником.
Коментувати
Виктория
Министр просвещения из детей и родителей решила дураков сделать? Аудиозапись из пробного ЗНО ! У нас уровень жизни в стране такой, что каждая семья может обеспечить ребенку СПІЛКУВАННЯ ДИТИНИ З НОСІЯМИ МОВИ ? Небожители министерства, спуститесь с небес на землю !
Ілля
Вони сидять в міністерстві керують що куди, а самі вони знають англійську мову? Хоча б 1, ні! То хай сяде і напише те ЗНО розумна така. Зв’язки і гроші вирішують все.
Женя
Для Ілля: наша міністерка володіє англійською і польською мовами. І правильно вона сказала. Це екзамен - не знаєте мову - не нийте. Чи для вас англійська це лише десь якісь екзамени в українській системі освіти.
ирина
все комментарии поддерживаю, только для кого...
Ірина
Не смешите! Знает она мови! Все схвачено и за все заплачено. Только богатенькие там обитают. Вы слышали, чтобы в министерстве сидел простой выходец из народа?
Коментувати
Катерина
І до речі, в студії звучить запис аудіювання з пробного зно, а там запис був досить пристойний.