Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Звертаюся до Міністра Освіти будьте милостиві до наших дітей. Для чого складати такі тести із такими каверзами. Підкажіть мені як мати матері, що робити дитина після ЗНО з історії у депресії уже сутки плаче. Ви ж батьки для чого так знущатися, чому цьогорічних випускників поставили в такі нерівні умови із попередніми роками. Три ЗНО в документ про закінчення школи, пороговий бал ( якщо брати пробне) вищий ніж в попередніх роках. Звертаюсь від імені усіх батьків перегляньти хочаби 12 бальну таблицю дайте дітям нашим теж шанс. Дякую!
Петро
Для Оксана: шанс для чего? Вы же желаете получить высшее образование? А в университетах (настоящих университетах) нагрузка намнооооого больше и стресса тоже. Вы же не интересуетесь, сколько студентов бросили учебу, не сдав сессию? В большинстве ВУЗов модули, сессию сдают тестами. Это только начало большого пути. А потом вы, как мама, будете просить каждого преподавателя?
лена
нагрузка на много выше ?)))))))))) интересно. там тоже десяток ненужных предметов ,которые учат в школе и из-за которых не так то много jcnftncz dhtvtyb на профильные предметы ? сколько в институте предметов на семестр ? думаю ,что половина школьных.
лена
извините ,теперь не могу исправить латинские буквы ) там должно было быть - ОСТАЕТСЯ ВРЕМЕНИ.
Коментувати
Елена
Понятно,что всего готовились,но к такому бреду,врядли можно подготовиться.Вы хотите сказать,зно с анг пошкольной программе,история со своими каверзными вопросами.Теперь,думай,как вывести ребенка из депресии?!
Лилия
Как мама выпускницы, скажу, что тесты этого года ужасные. Это не только истории каксается, но и английского и укр мовы.
Мавка Степова
Для Лилия: Как мама выпускника 2014-15 и как абитуриентка-2017), скажу, что тесты по истории и украинскому обычные, ничем не лучше и не хуже предыдущих лет. Возможно, украинский даже легче, чем в 2014.
Лилия
Для Мавка Степова: моя дочка проходила все тесты За 2015-2016 год, там хоть понятно все. В этом году такое накрутили;(
Коментувати
Олена
Питання 1. Апеляція. Українофіли, Москвофіли, Народовці...Питання 4. Апеляція. Надання УЦР допомоги Тимчасовому уряду поза шкільною програмою. Питання 21.Апеляція. Президентьскі вибори відбулись 1 грудня 1991 року. Верховна Рада не може бути єдиним легітимним органом влади( в підручниках не записано, коли офіційно Леонід Кравчук склав присягу президента України). Питання 28. Апеляція. Талони на цукор були як в часи відбудови, так і в часи перебудови
лідія
Як мати випускника, абсолютно погоджуюсь з Іваном Стeпановичeм. Прошу пояснити укладачів тeстів, для чого були видані посібники по підготовці до ЗНО. Аджe всі іх придбали і за ними готувалися, якщо Ви нe дотримуєтeся програми. Цe чeрговий збір грошeй з нас, батьків. Тeпeр нам повинні дошкуляти докори сумління, що ми заплатили за цинічні знущання над нашими власними дітьми. І цe стосується нe лишe ЗНО з історіі. Всім випускникам та іх батькам бажаю здоров*я, щоб пeрeжити цeй нeлeгкий рік. А укладачам тeстів нагадую, що в них тeж є діти, внуки та батьки, подумайтe про цe. За законами Всeсвіту всe повeртається і віддається. Можливо, зовсім скоро Ви цe відчуєтe.
Петро
Для лідія: в пособии, по которому вы готовились, есть гриф "рекомендовано мон"? Скорее всего нет. А каждый автор пособия, что хочет, то и пишет. И у вас, скорее всего была возможность выбора этих пособий. Поэтому .... Ни кто ни в чем не виноват. Проверяется способность мыслить и применять знания, а не знания фактов, событий,...
Абітурієнтка
Для Петро: а чому завдання нe бeруться з пібручників (підручник, автор, сторінка, абзац тeсту).
Петро
А почему должны брать из учебников?
Коментувати
Оксана
Діти доходять до стану дипресії. Благаю як мати годі знущатися адже 1 бал ламає подальшу долю дитини.
Оксана
Через такі каверзні питання діти страждають і по рапляють до лікарень!!!
Іван Степанович
Я викладач історії, мені дуже шкода дітей за знущання, які чинить комісія, що готує питання ЗНО з історії України. Наскільки я знаю, "особливу вдячність" треба висловити Гісему Олександру Миколайовичу, який вважає, що він розумний, а всі дурні. Тепер по пунктам. Питання 1. Апеляція. Українофіли, Москвофіли, Народовці - це курс 9, а не 10 класу. Питання 4. Апеляція. Надання УЦР допомоги Тимчасовому уряду поза шкільною програмою. Питання 21.Апеляція. Президентьскі вибори відбулись 1 грудня 1991 року. Верховна Рада не може бути єдиним легітимним органом влади( в підручниках не записано, коли офіційно Леонід Кравчук склав присягу президента України). Питання 28. Апеляція. Талони на цукор були як в часи відбудови, так і в часи перебудови. 6 балів, як мінімум, кожна дитина має право оскаржувати в боротьбі з Міністерством Освіти за чесність і гідність громадянина України. Соромно, шановні "великі псевдоісторики" за ваші опосердковані історичні знання, внаслідок яких, страждають діти. Ганьба!
Анна Заречная
Для Іван Степанович: Цілком з вами згідна!!! Це просто знущання!!!
Світлана
Питання дуже складні для ДПА, як вчитель історії, хочу наголосити, що історія в 10 класі вивчається один раз на тиждень, а в 11 - 1,5 години, чи може дитина так глибоко вивчити історію. Відмінники, які дійсно готувалися до зно написали гірше, ніж ті, що нічого не робили, а просто тикали на що попадуть!! Це не перевірка знань, це знущання над дітьми!!!
Елена
Подскажите,у ребенка накрывается золотая медаль,просто можно побороться за серебро-есть смысл аппелировать??
Коментувати