Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Окс
Я категорично не рогоджуюсь з завданням десять, яке стосується голодомору, це явна мета , а не передумова
Яна
Для Окс: я також думаю що мети,де там передумова
Сергій Водолазов
Для Окс: Мета Голодомору - зламати українське селянство, яке чинило шалений опір насильницькій колективізації й примусити їх вступати в колгоспи. А в уривку йдеться про вилучення хліба, тобто про хлібозаготовельну кампанію, яка створювала передумови для сталінського терору голодом: занесення сіл на "чорні дошки", конфіскація їжї, блокування годлодних сіл, недопущення втікання селян до міст.
Наталія
в уривку йдеться про причину, а не передумову голодомору. Не коректно сформовані варіанти відповіді до запитання.
Коментувати
Наталя
Я категорично не погожуюсь із питанням 21.Відповідь: "Була на той час єдиним легітимним вищим органом влади" - є некоректною,оскільки власне запитання говорить ще про 2 вищі легітимні органи - Кабінет Міністрів і Національний банк України (третій пункт у запитанні). Яким чином я можу оскаржити цей аспект ?
Абітурієнт
Для Наталя: Кабінет Міністрів і Національний банк України стали вищими легітимними органами із прийняттям Конституції 1996 року
Александра
Аналогичный вопрос
Александра
1 декабря были проведены выборы Президента. То есть, исходя из ответов, Л. Кравчук был нелегитимен?
Коментувати
Flower777
Я згідна,що цього річні завдання ЗНО,,дуже гарно" складені. Половина того немає в програмі,багато завдань на логіку....просто немає слів
Skeleton
Для Flower777: ну да, ведь с логикой украинцы не дружат...
Коментувати
Марина
Питання №55. Перше братство у Львові- 1586 р. Почтаок книгодрукування 1574 р. Як початок книгодрукування може бути наслідком появи братств?
Абітурієнт
Для Марина: 1586 рік - це дата офіційного підтвердження титулу Ставропігії для Львівського братств. а перші згадки датуються близько 1439 р.. тому фактично все вірно.
Марина
По-перше, в програмі ЗНО зазначений 1586 рік заснування братства. Питання мають відповідати програмі ЗНО. По-друге, доведіть, що наслідком створення братств у 1439 р. стало започаткування книгодрукування на українських землях.
Абітурієнт
Для Марина: Цілком погоджуюся. що запитання мають відповідати програмі. в якій чітко зазначено. що 1586 - це дата заснування першої братської школи у Львові. але не самого братства. ( орієнтуюся на чинну програму і підручник "Історія України" ЗНО Комплексне видання)
Коментувати
Natalya Terefelska
А ще складніше не можна було придумати? Спочатку вчителів потрібно навчити історії УКРАЇНИ
Сергій Водолазов
Для Natalya Terefelska: Чому всі думають, що має бути легко? ЗНО - це конкурс до вузу, а не розваги в нічному клубі й похапцем прочитана захалявна книжечка тіпа ЗНО на 200 балів за два тижні. Треба було йти на математику. Чого попхалася на історію? Хоча з іншого боку, чим більше тупаків було на тесті з історії - тим кращим буде результат у нас. Рейтинг є рейтинг!!!!!
Анна Заречная
Причому тут легке? Там є багато неоднозначних відповідей!!
Овод
Для Natalya Terefelska: Повністю з вами погоджуюсь!!!Спочатку треба вивчити компетентних вчителів ( і не тільки з історії), а потім щось вимагати від дітей. І програми змінівати не так часто)
Коментувати
Абітурієнт
Чесно. "взахваті" від цьогорічного ЗНО. адже дійсно є багато питань, не зазначених у програмі. Тобто якщо при підготовці я орієнтувалася на програму, викладену і затверджену Міносвіти. то треба було ще додатково шукати собі "цікавинки" у більш ніж півторатисячолітній історії України. То питається чого б одразу не дописати вкінці :"Ось вам програма того. що треба знати. щоб скласти на 200. але це не точно".
Vlad
Как всегда спорные вопросы. И где вообще соответствие между тестами и получаемым образованием. В 55 задании я не согласен с 1 пунктом. Так как первый фольварок был создан вообще в 15 столетии, а распространение оных в Украине началось после "устава на волоки" 1557 года. А у нас спрашивают про Люблинскую унию 1569 года. Это всё же большая разница.
Абітурієнт
Чи є у програмі Г. Юра? ! Навіщо запитуватись про особу,якщо її немає у «персоналіях» зно 2017?
марія
ПРОХЫДНИЙ (пороговий) БАЛ на ЗНО-2017 -> http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html