Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
светлана
Может ли подросток из зоны ато получить свидетельство об окончании 9классов в школе Украины?как зарегистрироваться и где?Какие сроки?какие нужно сдавать экзамены?
Інна
Для светлана: Є спеціальний розділ на сайті МОН України. Там Ви зможете знайти відповіді на поставлені питання. Можна закінчити навчання за екстернатною формою. Зверніться до відділу (управління) освіти міста чи району, де бажаєте отримати свідоцтво. Вам підкажуть у якій школі зазначеного регіону можна закінчити навчання за екстернатною формою.
Коментувати
Анастасия
У мне таке питання :Якщо мені потрібно здавати ЗНО з хімії,укр.мови та математики,ці предмети відповідно зарахуються як дпа.Але є одне Але.Хімія здається останньою ,а у нашому місті випускний 1 червня.Як тоді будуть видаватися атестати ?І коли буде проводитися випускной?
Anna
Для Анастасия: додатки к аттестатам вам выдадут после выпускного ( так в этом году было). На выпускном же вручат только пластиковые штучки без оценок. + вполне возможно что выпускной будет не 1 июня а позже.
Анастасия
тогда тоже есть проблема.тем кто идет на медаль должни выдать красные дипломы(они отличаются от синеньких тех) а вдруг дети не подтвердят оценки свои баллами зно?
ЛЕСЯ
випускний у 2017 році припадає на 24 червня
Коментувати
Женя Задорожный
якщо здаєш математику і історію України то ці два предмети можна подавати для вступу чи тільки один з них?
Ваня Ткач
Для Женя Задорожный: можна 2 подавать звісно!.
Ваня Ткач
Для Женя Задорожный: можна 2 подавать звісно!.
Коментувати
234
для учень:Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
Тетяна
Чи може дитина обрати для ЗНО укр. мову, математику, історію та біологію так, щоби як ДПА зараховувалися укр. мова, математика та історія. Бо класний керівник каже, що ні.
Юрій
Для Тетяна: Дурний ваш класний керівник .Може
Сергей
Конечно, можно. Математику или историю можно будет дополнительно сдать как предмет по выбору
Вчитель
Для Тетяни: Здавати ЗНО з математики та історії можна, АЛЕ як ДПА зараховується один предемет: історія або математика.
Коментувати
Олена
Будьласка, поясніть, бо вчора вчителі на зборах самі заплутались і батьків заплутали - скільки предметів і які є обов"язковими для всіх без виключень? Укр.мова та література само собою, а от щодо математики та історії ( бо пишеться "або" між ними) - ці предмети здаються обов"язково обидва усіма чи за вибором учня кому що потрібно для вступу?. Тобто для прикладу - якщо мені потрібно здавати до вузу Українську, історію та іноземну - мені достатньо цих трьох предметів, чи я маю ще і математику здовати ( уже в якості ДПА)?
1
Для Олена: "Або" - означає вибір. Можна вибрати або математику, або історію - кому що потрібно для вступу
Коментувати
Анастасія
Англійська мова обов’язковий предмет? І які ДПА будуть складати випусники?
Андрій
Для Анастасія: Ні
Коментувати
Вчитель
Між ЗНО з математики та історії України важко зробити два дні перепочинку для учнів? Цей рік показав, що перелаштуватися дітям було важко...Це два визначальні предмети -для когось математика, для інших історія, а ЗНО потрібно і з першого, і з другого предмета!
yava
Для Вчитель: Між анлійською та математикою теж тільки 1 день :(
Коментувати
Катерина
Чи буде дійсним сертифікат 2016 року??
ТАРАС
Для Катерина: Дочекайтесь на сайті МОНу оприлюднення для обговорення проекту Умов прийому в 2017 році.
ЛЕСЯ
Для Катерини: Буде дійсним
Коментувати
Алла
Отже, випускний буде в районі 16-20 червня? А хто знає, до коли навчаються одинадцятикласники (маю на увазі уроки)? Надіюсь, що під час ЗНО вони не вчитимуться (я в минулому році, коли з тих уроків не було сенсу...). Хочу скласти календарно-тем. план, але не знаю, на скільки тижнів...
Ірина
Для Алла: до 17 травня навчаються в школі
Коментувати
Мама
Щось не дуже зрозуміло, коли ж учні отримають атестати, якщо додаткова сесія закінчується 12 липня?
друг
Для Мама: От тоді й отримають)
Anna
все получат по окончанию обычной сессии, а те уже кто на доп идут получат почле доп ( ну в этом году так было :))
Освітянин
Згадуйте ті часи, коли випускний був в кінці червня, а не травня на другий день після останнього дзвоника. Вам батькам не вгодиш - проведи екзамен на початку травня - не встигли опанувати навчальний матеріал, в червні - коли ж випускний?. Графік хороший, а щодо учасників додаткової сесії (якщо говорити про випускників, то таких небагато, лише ті, які хворіли в день тестування основної сесії) - отримають пізніше атестати
Коментувати