Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Пояснюють поняття: ЗНО можливо здавати в обсязі ДПА? З яких предметів і в якому випадку?
Ярослав
Для Олена: Для Людмила: Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором. ДПА з іноземної мови не обов’язково
Коментувати
наталья
Доброго дня! Також турбує дане питання, якщо учень вибрав математику як другий предмет для зарахування для ДПА чи може він обрати в якості третього предмета обрати історію? В багатьох ВНЗ для вступу потрібні ЗНО по цим трьом предметам.
Ярослав
Для наталья: Так
Коментувати
Алла
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо учень вибрав математику як другий предмет для зарахування для ДПА чи може він обрати в якості третього предмета обрати історію?
Наталья
Для Алла: Да, может, просмотрите пресс-конференцию http://kievtest.org.ua/media-center
Коментувати
Олександра
У мене є питання! Якщо мені для вступу потрібно здавати лише українську мову та літературу , історію + творчий конкурс , то я все одно повинна брати третій предмет для ЗНО чи можналише 2?
Друзілла Галицька
Для Олександра: да треба. мова йде не про те, що вам треба для вступу, а три випускні шкільні іспити, які проводяться у вигляді ЗНО і оцінки за які будуть іти в атестат.
Олександра
тобто третій предмет (наприклад англ) ябуду писати в школі як дпа?
Марія
Для Олександра: Дитинко! У школі ДПА не буде! Лише у формі ЗНО
Коментувати
Вадим
Якщо я хочу вступати до меду на стоматолога, то які ТЕСТИ ЗНО потрібно складати в цьому році на стоматолога??
Anna
Для Вадим: каждый вуз сам определяет. Смотрите на сайтах вузов. Укр мова точно, биология, а третий наверное зависит от вуза
Ярослав
крім мови, історія, хімія або фізика, то як
Коментувати
Миша
Будет ли обязателен английский? В школах говорят, что теперь обязательно. И если не сдать, то тебе дальше не допускают.
Друзілла Галицька
Для Миша: ваші вчителі помиляються. На літній колегії відтермінувати обов’язкове ДПА з англійської
Anna
Для Миша: обязательное ЗНО по любому предмету который ты выберешь ( если это англ то будет англ, если биология, то биология) ты сам решаешь
Ярослав
Для Миша: НІ не обов’язково
Коментувати
Aleksi
Подскажите куда можно пожаловаться на учителя
Друзілла Галицька
Для Aleksi: спочатку пишете заяву директору у двох екземплярах (на вашому секретар повинна проставити реєстрацію, тоді у вас залишається підтвердження, що ви намагались вчинити якісь дії). Якщо директор не вирішує проблеми, йдете далі у відділ освіти (прикладаєте ксерокопії вашої заяви та відповіді директора).
Ярослав
Для Aleksi: Директору, відділ освіти
Коментувати
Учень
А що потрібно здавати стоматологу ?Які предмети?
Ярослав
Для Учень: укр мов, історія, хімія або фізика
tara
біологія профільний,хімія та українська мова для вступу на мед спеціальності.
Ruslan
Для вступу на спеціальність "Стоматологія" досить великий конкурс, якщо майбутній абітурієнт задає такі примітивні питання, то краще зразу обирати іншу спеціальність
Коментувати
Учитель
Не надо соединять ДПА И ЗНО. Большой стресс для детей. Оставить одно ЗНО, этого достаточно!!!!
Anna
Для Учитель: в жизни вообще сплошной стресс и ДПА+ЗНО не самый большой из них. Дети как-то переживут. ( я вот написала и все нормально у меня, сердечного приступа небыло, даже не приболела)))
Ruslan
При поєднанні ЗНО та ДПА зменшується кількість іспитів, підвищується об’єктивність оцінювання, зменшується чисельність "липових" медалістів - суцільні позитиви
Коментувати
Вчитель
Все ж таки вважаю, що 31 травня можна було б поставити російську мову (6 червня за графіком), а 2 червня - математику, 6 червня - історія України. Математику та історію здають 100% випускників (в цьому році більшість писали історію, інші - математику). Дайте час перелаштуватись дітям, яким ці два предмети потрібні як ЗНО!!! Для медичних вузів - біологія 8 червня, хімія - 16 червня (тиждень заспокоїтися після біології та повторити ще раз хімію).
ТАРАС
Для Вчитель: Для Учитель: Для медичних вузів не треба вже буде і хімію, і біологію. Буде щось одне. Перший -укр., другий- мат. або іст. Третій - на вибір ВНЗ (один -три).
Вчитель
Тарас, на вибір третій сертифікат ЗНО для зарахування ДПА з цього предмету. А для вступу, наприклад, до Львівського медичного треба: Магістр на основі повної загальної середньої освіти, Медицина, факультет: Медичний, Медицина, Лікар 1. Українська мова та література (k=0.2) 2. Хімія (k=0.5) 3. Біологія (k=0.29)
Юрій
На сьогодні не зовсім так, як ви написали. Згідно нового проекту вступу до ВНЗ, укр мова, математика чи історія та третій предмет з переліку, що вкаже вуз. Про що Вам писав Тарас
Коментувати
Viktoria
Якщо я хочу поступати в медичний....і для вступу мені потрібні хімія, укр.мова ,біологія,то історію я буду здавати у формі ДПА в своїй школі?????
Юля
Для Viktoria: нет, в форме ЗНО в другой школе.
Коментувати
Класний керівник
Так, відмініть ДПА і діти отримають вчасно атестати. А класні керівники не будуть сидіти і чекати результати ЗНО і ДПА, а потім в останню ніч друкувати атестати. Полегшіть роботу вчителям, та розвантажте учнів від ДПА.
ТАРАС
Для Класний керівник: Не штампуйте медалістів. І тоді не потрібне ДПА, яка їх гасить штабелями (така ваша полегшена робота).
Класний керівник
До речі, наші 3 медалісти підтвердили результати. А не медалісти отримали кращі результати, ніж поставили деякі вчителі. А ось сидіти і чекати, а потім друкувати додатки тяжка праця . Хтотне працює в школі класним керівником, той цього не розуміє.
Anna
Для Класний керівник: то что у вас подтвердили не значит что так везде. В селах я думаю медалистов только так делают. Да и вообдще Украина страна большая, делать выводы на основании только вашей школы не правильно. И какбы сесть один день аттестаты пописать это не настолько сложно чтобы менять всю систему. Вам же не каждый день их писать, а раз в 7лет
Коментувати
Мама
Зробіть дітям одне ЗНО, для чого об’єднувати? Відмініть ДПА для учнів 11 класів! Діти готуються до вступу і перевантажені зайвими предметами.
Ruslan
Для Мама: об’єднання ДПА та ЗНО не веде до перевантаження, а лише стимулює вчителів до об’єктивного оцінювання, тобто зменшує залежність оцінок від подарунків
Коментувати
Ліля
Чи можна здавати ЗНО зматематики та історії України?Бо багато вчителів наголошує на тому, що здавати ЗНО можна тільки або з математики або з історії.
Steven
Для Ліля: Можна. Тільки здавати історію як основний а математику четвертий. Або навпаки.
Коментувати
Мама
Підскажіть, будь-ласка, якщо моя дитина поступила в коледж, то після закінчення коледжу за кваліфікацією мол.спеціаліст, при подальшому для вступу в ВНЗ для отримання кваліфікації магістра треба здавати ЗНО ?
Anna
Для Мама: после младшего специалиста идут обычно на бакалавра и ЗНО сдавать надо. Магистр это то что после бакалавра и туда ЗНО сдавать не надо, но в магистратуру можно пойти лишь закончив бакалаврат. Да, и если колледж при каком-то вузе то вполне возможно что можно поступить сразу на 2 или 3 курс этого вуза ( это уже в коледже узнавать надо) тогда ЗНО сдавать не надо. Но обязательные ЗНо (3 штуки) вам нужно сдать для получения аттестата иначе будете без него.
Коментувати
Альона Катеруша
Якщо я буду здавать ЗНО після закінчення медичного коледжу, як буде оцінюватись укр мова і яким чином її здавати? Буду вдячна за відповідь
Yunis
Народ у меня вопрос , вот я задаю получаеться (Украинский ,историю) и 3 на выбор! В институт нужно мне здавать химию и биологию. Я могу выбрать биологию 3 предметом и здавать химию в институт только ?????
Катерина
Для Yunis: нет, ты выбираешь на ЗНО и химию, и биологию. Один из этих предметов засчитывается также и за ДПА (можешь выбрать).
Anna
Для Yunis: ты можешь для ДПА выбрать биологию и тогда химия на твой аттестат никак влиять не будет.
Коментувати
Алла Демичева
Подскажите, если ребенок прилетает и обучения в другой стране 1 июня, т.е. пропускает укр. мову, то автоматически все остальные предметы и украинский нужно сдавать в доп. сессию? Или же в дополнительную только украинский, а остальные в обычном графике?
Інна
Для Алла Демичева: У такому випадку під час реєстрації треба написати заяву про бажання складати укр. мову під час додаткової сесії та подати підтверджуючий документ. Інші предмети можна складати під час основної сесії
Коментувати
Юлія
Поясніть ,будь ласка!Якщо для вступу в бажаний ВУЗ потрібно скласти ЗНО з історії ,укр.мови та творчий конкурс ,то третій предмет лише у формі ДПА здавати ,чи обов’язково повністю?
Катерина
Для Юлія: Третий предмет берешь и все равно идешь на ЗНО. В результатах ЗНО и будет результат ДПА.
Anna
Для Юлія: Для Алла Демичева: можно только в форме ДПА( то есть не все задания в ЗНО делать а только те которые как ДПА засчитываются)
Коментувати
Катерина
У 2017 році випускники здають лише 3 екзамени?ЗНО-укр.м-укр.літ;історія/матем;1-на вибір?
Анастасия
Для Катерина: так
Anna
Для Катерина: можно 4 если надо для поступления
Коментувати