Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
В 2017 будет возможность сдать либо математику, либо историю, либо биологию?
Арсен
Підкажіть будь ласка , чи обов’язково здавати укр.мову + укр.літературу чи можна здавати тільки укр.мову ?
Катерина
Для Арсен: Обов’язково здавати мову + літературу. Вони не розділяються.
Коментувати
Дмитро
Допоможіть. Я у 2016р. здавав ЗНО і успішно поступив але по поважним причинам я змушений залишити цей університет і поступати у інший. І у мене питання---> чи треба мені повторно здавати ЗНО чи мої результати ЗНО збережуться ще на 2017 рік?
Nata
Для Дмитро: не потрібно , воно на 3-4 роки(забула точно)
Коментувати
Аліна
Підскажіть, чи можна здавати такі предмати на ДПА як укр.мову, історію, та математику?Чи обов’язково має бути вибір:або історія або математика?Наголошую. що це не для ЗНО. а саме для ДПА у формі ЗНО!
ТАРАС
Для Аліна: Можна.
Коментувати
галина
скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати для юридичного університету.дякую.
Ruslan
Підкажіть, будь ласка, коли учні отримують атестати та додатки до них, якщо випускник обрав, наприклад, хімію (16 червня) для зарахування в якості ДПА та при тому він вихованець інтернату, а його родина мешкає в зоні АТО
Олеся
Добрий дня! Будь ласка, скажіть, чи будуть результати ЗНО-2016 дійсні у 2017 році?
наталія
Для Олеся: так
Дмитро
Це точно чи можливо все ж таки будуть не дійсні??
Nata
100%
Коментувати
Яна
Скажіть, будь ласка, чи можна здавати як ДПА і історію, і математику?
наталія
Для Яна: так
Коментувати
MAMA
Шановні! Яка різниця є медаль чи її немає. Вона не дає ніяких пільг, переваг. Відмініть уже їх і хай діти спокійно учаться на 10-12. І не трусяться "підтвердю чи ні я свою медаль на ЗНО".
ЛЕСЯ
Для MAMA: Якщо дійсно вчаться на такі високі бали, то " чи підтвердю", як Ви пишете, це питання не повинне навіть виникати. А нагорода за 11-річну працю, думаю, не зайва.
Коментувати
Тетяна Петренко
Прошу фахівців пояснити, з точки зору обов’язкове : чи є можливість вибирати між ЗНО з математики та ЗНО з Біологіі ( історія не розглядається в нашому випадку ) .
Олександр
Для Тетяна Петренко: ДПА-іспит без якого не видадуть атестат,ЗНО -це іспит за яким зараховують у ВНЗ.В 2016 було 2 іспита ДПА /укр.мова та математика/історія.ЗНО відповідно кому яке потрібне,але не більше 4 іспитів.Тому ,відповідаючи на Ваше запитання звісно вибирати ЗНО між біологією та математикою можна ,а от якщо на ДПА буде обов"язкова математика то ні.Чи буде вибір в 2017р. ДПА між математикою та біологію?
Олександр
уточню.3 іспит ДПА -є іноземна мова.Таким чином ДПА -3 іспити /укр.мова/іноземна/математика або історія.ЗНО-укр.мова(у всіх вузах однаково) і далі.
Коментувати
Марина
Скільки предметів потрібно здавати для вступу до університету ? Чотири або три ?
Nata
Для Марина: Можна 3..
Коментувати
Наталья Степаненко
моя дочь учится в коледже на 2 курсе, но в 2017 хочет сдать ЗНО и поступить в ВУЗ. Нам нужно регистрироваться на дополнительную сессию или на основную?
Олена
Для Наталья Степаненко: Тільки на основну. Для додаткової сесії потрібні вагомі причини. АЛЕ! Дізнайтеся в коледжі, чи згодяться вони видати Вам атестат!
Коментувати
Стас Бурячковский
Згоден з Анастасією. 3 предмет як ДПА зовсім не потрібний, бо може зіпсувати атестат, а це вплине на вступ до ВНЗ!
Anna
Для Стас Бурячковский: в этом и фишка, чтобы подпортить аттестаты липовым отличникам, а то понаставляют все 12, а знают максимум на 8.
Коментувати
Анастасія
Навіщо зараховувати результати ЗНО як ДПА аж з трьох предметів? Це дуже ускладнює життя випускникам, шансів втратити медаль стає більше. Якщо нічого не зміниться - у 2017 році медалістів стане набагато менше.
Ольга
Для Анастасія: А кому вони,медалісти,потрібні???? Знати всі предмети на високому рівні НЕ РЕАЛЬНО !!! Я б ,взагалі ,скасувала медалі. МЕта не медаль,а знання і вміння!!
Юрій
А медаль зараз при вступі ні на що не впливає. Це просто дитині заохочення за працю
Anna
Для Анастасія: а зачем медалисты которые не могут написать нормально ЗНО, которое на самом деле легче школьной программы? Я оба ДПА написала также или лучше чем годовые оценки и это было вовсе не сложно. Если вы реально знаете на вашу 10+ то и написать ЗНО на этот балл не составит никакого труда.
Коментувати
Леся
Доброго дня. Чи будуть дійсні результати ЗНО-2016 у 2017 році?
Александра
Для Леся: нет, сертификат действует 1 год.
ЛЕСЯ
у 2017 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років!
Valeriia
А есть ли официальный указ?
Коментувати
Галина
хто має право реєструватися на додаткову сесію? З професійних причин можу явитися лише на додаткову.
Софія
Доброго дня, скажіть будь ласка , які точно предмети є обов’язковими на ЗНО 2017?
Anna
Для Софія: украинский язык и литература, история/математика , любой предмет на выбор
ЛЕСЯ
українська мова та література, математика або історія, а третій - за вибором учня із переліку: 1. Біологія 2. Географія 3. Фізика 4. Хімія 5. Англійська мова 6. Іспанська мова 7. Німецька мова 8. Російська мова 9. Французька мова
Коментувати
Светлана
возможно ли сдать международный экзамен по английскому языку ( TOEFL, IELTS, BEC, CAE, FCE, TOEIC) вместо ЗНО, и зачтется ли он в результат ЗНО. Если да, то в каких постановлениях мин.образования это можно прочитать.
Anna
Для Светлана: нельзя( только ЗНО только хардкор
Коментувати
Людмила
Добрий день! Якщо моя донька буде здавати ЗНО з українскої мови та літератури, математики, та біології. ДПА з іноземної мови треба здавати обов’язково?
Ярослав
Для Людмила: Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором. ДПА з іноземної мови не обов’язково
Коментувати
Дарина
Доброго дня! В мене є питання щодо ЗНО з англійської мови. В мене спеціалізована школа з англійської мови. Нам в школі сказати, що ДПА у форматі ЗНО з англійської є обов’язковим. Чи це дійсно так?
Anna
Для Дарина: нет, можно выбрать другой предмет. Например биологию или химию и он зачтется вам как ДПА.
Ярослав
Ні. Обов’язковим є ЗНО з укр мови , математики або історії і третій предмет за вибором
Коментувати