Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія Матвієнко
Які сторінки паспорта потрібні?
Антонюк Юлія
Достатньо тільки першої сторінки.
Коментувати
Володимир Шпак
Як отримать бланки через інтернет,на ЗНО
ТЕТЯНА
При распечатке на принтере заяви-реєстр.картки не пропечатываются цифры под левым нижним штрих-кодом. Пробовали на разных принтерах и разных компах. Это ошибка? И вообще что обозначают 5 штрих-кодов?
Алена
Для ТЕТЯНА: да, скорее всего, попробуйте заново зарегистрироваться
Анастасия
У мене теж саме, але я читала на сайтi, що нiчого страшного!
Коментувати
2809
скажіть, будь ласка, як внести зміни у пункт, де вказується місце проживання?
Алена
Для 2809: звернутися до регіонального центру або закладу навчання
Коментувати
Юлія
Всім привіт! приєднуйтеся до групи вк http://vk.com/find_a_tutor Там можна як рекомендувати репетитора, так і не рекомендувати, знайти собі репетиторів чи учнів.
Світлана Геннадіївна
Вітаю! Терміново необхідна інформація: дані у довідці навчального закладу про те, що особа дійсно є учнем 11 класу, мають бути надруковані, чи написані від руки? Адміністрація школи стверджує, що друкованою має бути лише форма довідки, а решта інформації має бути вписаною.
Василь
Вітаю! Я навчаюся на 3ому курсі в технікумі на дневному і хочу отримувати паралельно другу освіту.Мені треба бути перейти на заочну форму навчання у технікумі щоб навчатися паралелно у інституті?
Наталья
Внимание! На копиях документов, предоставляемых для регистрации, напишите «Згідно з оригіналом» (без кавычек), поставьте личную подпись и укажите собственную фамилию, инициалы и дату заверения копии. на яких саме документах писати «Згідно з оригіналом»?
Ілона
Що як я оплатила кошти, я але зайшла через 10 днів і пише коди сплутані це можна виправить? чи вже ні? чи треба було в продовж 7 днів це зробить?
0
де реєструватись на пробне ЗНО?
Анна
Скiльки ЗНО можна здавати?
Вікторія
Вітаю! мене цікавить таке питання: мій класний керівник помилився підраховуючи мій середній бал атестата. Нажаль, я цього не помітила вчасно і всі документи подала з неправильним балом. Нещодавно я перерахувала середній бал самостійно і виявилось, що він повинен бути дещо більшим ніж вказано в додатку до атестата. Я можу ще якось вплинути на цю ситуацію чи вже виходу немає і я в будь-якому разу буду приймати участь в конкурсному відборі з тим балом, який вказаний при подачі документів? як можна виправити цю ситуацію і чи взагалі це ще можливо?
Сулейман Арсений
Утерян сертификат с кодом доступа на страницу.Как просмотреть результаты тестирования?
Юра
Вже скоро здавати ЗНО, коли я подавав заявку,потрібно було вказати предмети які я обрав (математика,укр.мова та література,фізика,біологія), а для вступу в потрібний ВУЗ замість біології потрібна географія.Можливо змінити предмет коли заявка на ЗНО вже була відправлена і чи не виникне проблем потім з вступом в ВНЗ і чи приймуть (захочуть)взагалі робити такі зміни ради одної людини???Якщо так,то як це можливо зробити???
Олексей
Я здаю укр.мову та літературу, математику, історію, світову літературу...Але передумав щодо вибору університету і мені потрібно здавати біологію замість математики чи світової...Можу я зараз змінити предмет, чи є інші якісь умови?
Коновалова Кристина
Я загубила Контрольно-інформаційний лист,що робити??Мені потрібно перевірити стан обробки реєстраційних документів на сайті зно-2013.
Коновалова Кристина
Я відіслала необхідні документи для реєстрації зно 2013 року 2 березня, якщо мені відмовялть у реєстрації, як я зможу повторно відіслати всі документи(повторно можна відсилати до 19 березня),бо щоб взнати зареєструвався ти чи ні, пройде 2-3 тижні.Як бути, підскажіть будь-ласка.
Валентин
Реєстріція триває до 5-го березня включно? Чи, фактично, сьогодні останній день?
Євгения
Якщо я отримала документи ЗНО назад через відсутність медичного висновку то тепер необхідно повторно реєструватись чи необхідно ще раз відправити усі документи
Юля
Скажіть, а якщо документи відправити 5 березня, то вони ще приймутся центром?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!