https://osvita.ua/school/teacher-certification/93828/

Учителі початкових класів подали 1500 заяв на сертифікацію

Учителі початкових класів, які мають намір брати участь у педагогічній сертифікації в 2025 році, вичерпали загальнонаціональну квоту.

Це значить, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено 1500 карток-заяв на участь у процедурі, і реєстрація припинена достроково.

Щодо інших категорій учителів, то загальнонаціональна квота в 1000 осіб з кожного предмета поки не вичерпана і наполовину: заяви створили 449 учителів української мови та літератури, 456 учителів математики, 368 учителів історії та громадянських дисциплін.

В УЦОЯО вкотре нагадали, що процедура реєстрації вчителів не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів на адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі. 

Загалом реєстрація для участі в сертифікації триватиме до 9 січня включно.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 08.01.2025