Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лідія
Усе - таки переводять за Законом учителів - пенсіонерів до липня 2020 р на контракт."Спасибі" вакарчукам за дотримання слова. Шо ще чекати далі педагогам?..
Реформа середньої освітиРеформа сер
Для Лідія: Трудові відносини регулюються поки що чинним Кодексом законів про працю України, і жоден керівник освітнього закладу (навіть посилаючиюсь на новоприйнятий Закон) не зможе у законний спосіб в односторонньому порядку суттєво змінювати умови трудового договору, тобто "припинити" дію безстрокового трудового договору без згоди на те самого працівника. Крім того чинним Законом України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" гарантується ветеранам праці та громадянам похилого віку рівні з іншими громадянами можливості в економічній, соціальній, політичній сферах, сприятливі умови для повноцінного способу життя. Тобто вчителі-пенсионери мають такі ж права як і інші педагогічні працівники. Таким чином такі "переведення" з безстрокової форми трудового договору на строковий, або контракт без згоди самого працівника оскажуються в судовому порядку відповідно КЗпП України.
qwert
п.9 ст. 36 КЗпП
Ludmila
Що означає :оплата за перевірку навчальних робіт? Робіт з яких предметів ? Про зошити не прописано нічого. З прочитаного не зрозуміло))))
Коментувати