Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
А ВУЗи? Безкінечні стажування за кордоном, SCOPUS, B2і і все за свої кошти. Зарплата доцента 6000. З неї публікації і все інше. А розмови про те які нечесні вчителі і викладачі не варто починати. У всіх сферах є непорядні люди але більшість чесні і виживають підробітками...
Іван
Які ми злющі,вчителі! Все нам не так! Ще вчора облизували Міністра,а сьогодні запльовуєте.Наційка,Господи прости! Якби нічого не робити ,а груші в рот падали! Де ви були ще місяць тому? Чому не писали,що НУШ помилка? Тепер пашталакаєте зі злобою.Сором.
Лікар
Триклятий Сорос заставляє ще й книги передати!? Реформи слід ретельно чистити , більшість тормозити , відміняти: єві , зно у вишах, виправляти спрощенку в Нуш,,,
asdf
Для Лікар: А чим же зно та єві муляє? Кишені обміліли?
Коментувати
Небайдужий пенсіонер
Цікаво і тривожно, а як йде підготовка шкіл до нового навчального року. Сьогодні вже 5 серпня, а для першого класу у нашій школі НІЧОГО неодержано!!!
Учитель
Для Небайдужий пенсіонер: а зараз бистро справи передасть і за кордон. І шось хотіли на школу. Вчитель розрулить,бо дєрік пресане.
Коментувати
Nata вчитель
Дуже хочеться,щоб всі,хто працює над змінами в освіті одночасно виконували ці зміни на практиці, і не в міській школі, а в сільській. Де обіцяні зарплати? А роботи прибавилось. Чомусь вирішили, що скільки район може виділити з/п, то стільки і отримаємо. Якби були робочі місця у інших сферах, високооплачуваних, то покинула б школу к чортам собачим. Постійний пре, то купи бумаги, то маркерів, то крейди, то сайт роби, то принтер справ, то ПК зламався, то на свята як кл.кер.купи весь інвертар, то стенди купи за 5-6 тис, бо приїхала блатна тьотя з району і ї*альнік розкриває і кривить. Аааааа.моєе я маю право скористатись законом про 3 роки увязнення керівника, який змушує купити стенди,знову ж ні, бо тоді світить безробітництво. То що змінилось.?! Може відповідальності стало менше за дітей чи в школі?! Учителю постійно треба себе відстояти,щоб не зрівняли з брудом. Велика надія на слугів народу. Хочу заробляти,працюючи на держ.місці де податок 2 тис. А не вкладати гроші в школу. Цікаво, касир в банку вкладає кошти в банківський інтерєр і комфорт?!Я все розумію,це мій вибір, але я люблю свою професію і дійде до того, що школи опустіють без кадрів.
вчитель
Для Nata вчитель: ще плюс зняли за престижність 15 відсотків,потім 5 додати, потім борг так і не вернули в районі,бо бабосів в них немає, а мене як це колише, чому я мала відпрацювати їх , а район не може віддати їх.
Учительки середньои школи
Для Nata вчитель: знаю, що вчители початкоаих вимушени були тягти гроши з З батькив за обладнання в класах для Нкш, бо де ти гроши з бюджету ? Районо нахиляло директорив, а ти вчителив, а ти батькив. Всё за старими схемами. ЦЕ Харкив, не щось инше..
Учитель
Не розумію, чому учитель має вкладати а не отримувати. Він же ж прийшов заробляти? Плутають школу з банками. Тільки в банку відсотки капають. Як це все дістало. Гидко на все це дивитись.
Коментувати
Восхищённый реформами образования
Позитивно, что Министр среднего образования, наконец-то уходит. Соглашусь, Лилии Гриневич пора вернуться в школу на ту зарплату, которая, по ее мнению, у учителей, благодаря ей, просто замечательная. Также она может пойти в высшую школу, о существовании которой она вспоминала не часто, там тоже прекрасная зарплата, причём настолько, что ее 5 лет не повышали. О копейках с нового года говорить не будем, чтобы не компрометировать "позитивные вещи" которые видела только оптимистичный министр Лилия Гриневич.
Л
Для Восхищённый реформами образования: ПІДТРИМУЮ!
Учитель
Про зарплати наведу приклад. У молодої колеги стаж три роки, навантаження 26,5 годин і з.п.6400 грн. Вона проатестувалась на вч.2 катег.пройшла курси підвищ.квал.і отримує 6600. Чи не жирно підняли?! Може хватить кричати на всю країну просер.з.п.10 тис. У нас в школі учителі зі стажем 35 років навіть 10 тис.не отрим.з вищими категоріями.
Коментувати
Вчитель
Позитивним буде- рух Лілії до роботи вчителя, щоб насолодитись своїми позитивними змінами на своїй шкурі
Людмила
Для Вчитель: абсолютно правильно!
Коментувати
Віта Швець
Для учителів позитивом було скасування мікрорайону. Дякуємо! Сподіваємось, що новий міністр не нав’яже нам виконання зайвих обов’язків.
Ха-ха
Для Віта Швець: Ха-ха-ха! В некоторых ОТГ до сих пор " микрорайон" не упразднили! !
Виктория
Працюю викладачем коледжу півжиття. Можу стверджувати - систему освіти в Україні знищено повністю та безжально. Всі ці реформи привели до "тотальної дебілізаціі".Тільки кількість дурнуватих звітів та планів у роботі викладачів не зменшується ніяк! Про заробітну плату навіть казати соромно. Підтримую, нехай Гриневич та її команда попрацює в системі освіти, виконуючи власні нормативи та рекомендації, а також і ЗНО складе!
Ярина
Освіту знищено. Зате плани на канікули, які ніхто не виконує через безглухді наради ні про що та педради з обридливими графіками, треба складати. І фахову тему і методичну тему, над якою ніби то працюєте, також. Звісно, папір все витерпить. А погляньте, скільки вакансій у школах!
Коментувати