Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Witalina
Це перший великий ЛЯП по НУШ і свідчення безвідповідальності органів влади всіх рівнів!!!! Ніхто і нізащо НЕ ВІДПОВІДАЄ. ЯКЕ моральне право мають можновладці, влада питати з вчителя, директора, коли самі не виконують своїх зобов’язань, своїх обов’язків.?
Леонідович
"органи місцевого самоврядування наразі використали лише від 50% до 75% коштів цієї субвенції" --- то хай хоча б тих 25% що ще не використали віддадуть на школи, бо до шкіл реально доходить від 0% до 10%.
Сергій  Іванович
Я задав подібне питання керівництву нашої громади на загальних зборах . Тепер маю змогу відчути на собі всю потужність репресивного апарату та адмінресурсу . Продумайте механізм захисту освітян від свавілля місцевих вельмож та підконтрольних їм керівників місцевих відділів освіти .
serj
Для Сергій Іванович: такого не було, не є, і конешно, не буде.
Сергій  Іванович
Ви маєте на увазі механізм захисту ? Прикро , але факт ...
Анна
Є ще деякі "ляпи": на тенде виставляли кількість парт і обладнання по наказам про зарахування в 1 клас до 15 червня. Але ж люди переїжджають з місця на місце. І ось в нас з 24-х кількіст першокласників збільшилася на 16.08. до 27-ми. Райво в шоці, така ситуація не лише в нашій школі.
Коментувати