Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Береза
Українські педагоги пройшли анонімне тестування ЗНО. Кожен третій вчитель здав тест на рівень трійки. Як пише comments, про це представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига повідомив на своїй сторінці в Facebook. Участь в першому ЗНО для вчителів взяли 362 слухача курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Вони писали тести з української мови, літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мов, біології та фізики. Чотири педагога здали тести на нуль. П’ять вчителів отримали від 1 до 3 балів, і тільки 56 - на відмінно, від 10 до 12 балів. - написав Чаплига. Чиновник уточнив, що педагоги показали середній бал - 7,6, тобто 3 по 5-бальній системі.
Witalina
Для Береза: Якщо,чесно,НЕ ВІРЮ ! Я кожного року ,двічі проходжу ЗНО онлайн ! І мій результат - 192 - 195 балів . І це при тому,що я нічого не повторюю і по 2-3 роки не читаю в 10-11 класах !!!! А ті, хто здав тести на НУЛЬ ,можливо , 200 бальники. Це ж так потрібно було поставити відповіді !!! НЕ паплюжте вчителів,скоро не буде кому працювати в школах!
Евгений Илюстраторов
Для Береза: Вы батенька или матушка с каких краёв будете. Когда "пули отливаете" информацию проверяйте. Кто-то, где-то, как-то, по непонятным причинам заставил педагогов пришедших на курсы ПОВЫШЕНИЯ квалификации проходить "добровольно" тесты по ЗНО. И тут целый "упал намоченный" по правам человека аж в самом ФЕЙСБУКЕ разместил это позорное явление. Если бы меня заставили на курсах повышения квалификации тесты ЗНО здавать я бы пару жалоб уже на организаторов курсов настрочил. А галочек натыкал бы где попало, я так думаю и сделали педагоги. И пследнее на счёт краёв, в Украине давно уже 12 - ти б. система, кому ваша 5 - ти б. система интересна, тем более для ЗНО, где максимально можно набрать 200.
Вчитель
Які 1, 3 чи 7 балів? ЗНО оцінюється по 200-бальній системі. Та й не може бути 0. Такого й учні не пишуть. Далекі Ви від освіти та оцінювання.
Коментувати
Л.С.
..."пониження професійного та особистісного тонусу вчителі не зв’язують з власними ресурсами та діями. Якщо бути справедливими, підстави для цього є". Об’єктивно умови праці спотворені. Ми пам’ямаємо розквіт, натхнення та гарні результати змін в освіті, коли міністром був Ніколаєнко (справа, звісно, не в ньому, а в тій тимчасовій ідеологічній свободі, яку відчула тоді Україна). Зараз певні сили зацікавлені, щоб ми були ослабленими і не довіряли одне одному, і щоб просто терпіли тенденцію "на пониження". А треба не терпіти! Об’єднуватись і діяти.
невже?
"Так, педагог хоче мати готові розробки, повне методичне та матеріально-технічне забезпечення, вихованих дисциплінованих учнів, сумлінних батьків." ? Хіба це не нормальні бажання нормального вчителя? Чи вчитель має державну установу за свою зарплату методичними матеріалами і технічними засобами забезпечити? А батьки не повинні бути сумлінними, а їхні діти вихованими і дисциплінованими? Хіба ви не хочете таких учнів? На яку суму зі своєї зарплати ви поповнили матеріально-технічну базу РОІППО????
Олег
Для невже?: При этом у достаточно большой части учителей зарплаты меньше или равны зарплатам тех же дворников и уборщиков. Можно подумать что нашей власти уже не опустить учителей еще ниже, но я боюсь что у них это получится.
Коментувати
Местный
"«Що б ви хотіли отримати, аби ваше професійне життя було якісним?» ... Якось це дуже скидається на бажання пасивних споживачів." Ага, что денег достойных захотели, хорошего отношения и нормальных условий труда? Много хотите!!! Радуйтесь, что учащимся и их родителям на законодательном уровне не утвердили право избивать учителя. Хотя... министерство и над этим может поработать.
Евгений Илюстраторов
Извините, неточно выразился. Следующую строчку, в предыдущем комментарии, следует читать так " Причём готовность к переменам и бедность?"
Евгений Илюстраторов
В огороде - бузина, а в Киеве - дядька. Когда встречаю подобные опусы, всегда задаю вопрос:"Свет мой зеркальце скажи, сколько этот человек проработал учителем в школе?" Как можно умудриться связать две несвязанные вещи? Причём мотивация к работе и бедность? Как бы я не старался, больше начисленной зарплаты мне не выплатят. Когда занимаюсь репетиторством понимаю, чем "запущенней" ребёнка я обучил, тем выше и мой социальный статус и "денежка" за час моей работы и многое другое, а самое главное никто не задалбывает ненужными конкурсами, написанием каких либо отчётов и "умничания" администрации. Я сам себе школа - маленькая, но успешная.
ВЧИТЕЛЬ
З першого погляду абсолютно правильна аргументація висновків. А далі? За цими, здавалося, правильними поясненнями - рекомендації,які повністю заперечують позитивне розуміння автором чинників , які призвели до такого психо-фізичного стану вчительства.... І ЩО НОВОГО ПОЧУЛИ В РЕКОМЕНДАЦІЯХ? Порятунок у давно заскорузлих заходах? Усуньте все,що заважає вчителю у навчально-виховному процесі. Дайте провінційному вчителю матеріально-технічне забезпечення його діяльності, в т.ч. високу заробітну плату: через 3 роки проведіть ще раз свої дослідження.... P.S. Надайтевсе.про що просить вчительство в повному обсязі,. Тільки надайте добропорядно , доброчесно - у відповідності до тих високих моральних вимог,які ставляться перед втомленим вчительством.
Віктор
Про яку мотивацію можна вести мову, якщо вчителям всього Хмільницького району, що на Вінниччині, в травні зменшили оклади в порівнянні з квітнем на 700-1300 грн.? Цілий рік торохтіли про підвищення, ніби щось підвищили, а тепер забрали назад. Знову ці бюрократичні понти з престижністю, які дивним чином збіглись із підвищенням зарплат державним чиновникам. Після цього із молоді тільки ідеаліст, або вже зовсім нездара зважаться на педагогічну кар’єру, а весь активний елемент без пафосу скористається можливостями безвізового режиму та лібералізації еміграційного законодавства в тій же Польщі.
Володимир
Для Віктор: Це дерибан зарплатної субвенції...
Коментувати
Вчитель
Що тут товкти воду в ступі. Як написала мудра дитина: "Перший крок до злиднів- вступити в педагогічний виш"
Валя
"Звісно, дуже шкода, що якраз ресурсні, авторитетні серед дітей педагоги залишають школу."Кому шкода?
Вчителька
Дайте спокій - у сенсі - не навантажуйте нас зайвою непотрібною паперовою роботою та виснажливих спілкуванням з батьками на кшталт "в усьому імені вчителі". Вчитель це творча особистість.
Віктор
А в нас з 1 вересня зменшують на 10% надбавку за престижність. Мотивація те, що треба.
Witalina
Я не погоджуюся з думкою,що переважна більшість вчителів тяжіють до бідності. МИ не ТЯЖІЄМО - це держава зробили нас бідняками,Це вона створила такі умови для вчителів, викладачів! Це держава ,суспільство створили умови,що НЕ ПРЕСТИЖНО бути вчителем, викладачем. А несприянливі умови приводять до деформації особистості вчителя ! Як на мене,завдання №1 - створити умови, щоб молодь прийшла у школу,Зробити так, щоб був конкурс на педагогічні спеціальності. Майбутнє школи - нові, молоді кадри.
Witalina
Я не погоджуюся з думкою,що переважна більшість вчителів тяжіють до бідності. МИ не ТЯЖІЄМО - це держава зробили нас бідняками,Це вона створила такі умови для вчителів, викладачів! Це держава ,суспільство створили умови,що НЕ ПРЕСТИЖНО бути вчителем, викладачем. А несприянливі умови приводять до деформації особистості вчителя ! Як на мене,завдання №1 - створити умови, щоб молодь прийшла у школу,Зробити так, щоб був конкурс на педагогічні спеціальності. Майбутнє школи - нові, молоді кадри.
Пелагея
Тільки раз угледіла світлу думку у дописі: "Можливо, це від перевтоми?!" Запальні педагоги-референти від шкільних реалій за рік-два перетворюються в песимістів в кризовому стані. Здається, цього не знають тільки кандидати наук в ОІППО.
Местный
Для Пелагея: абсолютно согласен. Сам первые 2-3 года носился полным энергии и желанием, а теперь просто без разницы. Как платят (и соответственно какие условия создают) - так и работаю, без фанатизма. Главное юридически везде себя прикрывать и перестраховываться, а всё остальное - детали. А очень "умные" родители с их типа "активными" детьми (а именно так оправдывают элементарную невоспитанность) на выходе просто остаются не с чем, но это уже не мои проблемы.
Коментувати
Пелагея
А що ж робити з основною більшістю вчителів, які так і лишатимуться в масовій школі? Відповідь дуже проста, тільки послідовність зміню на більш прийнятну: 1) повне матеріально-технічне та методичне забезпеченння освітньої діяльності; 2) спокій від усіляких конкурсів; 3) більша зарплатня. Чітке виконання всіх законних вимог (№1+наповнення класів) - це вже було б дивом. Доки педагоги будуть частину зарплати витрачати на №1, а свій вільний час на №2 - мотивація згідно всіх психологічних законів буде зменшуватися, що б Ви не писали. Піраміда потреб Абрагама Маслоу Вам в поміч. А якщо додати більші повноваження педагогам щодо впливу на неадекватну поведінку дітей і їх батьків, то взагалі буде хоч трохи схоже на реформу освітньої галузі.