Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир Белый
ПРОПОЗИЦІЇ: 1. щодо публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти: - ведеться відеоспостереження, що викладається на сайт; - на підготовку виступу виділяється загальна для всіх претендентів аудиторія з камерами спостереження, ноутбук/ЕВМ без доступу до Інтернету та півгодини часу; - доповідь виконується кожним кандидатом по-черзі, яка встановлюється жеребкуванням; - кандидати ідентифікуються за номерами, отриманими випадковим чином; - оцінювання кожним членом комісії здійснюється відразу після виступу і відкрито оголошується; - підсумковий протокол за етап конкурсу відразу оприлюднюється на сайті. 2. щодо перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти: - здійснюється під камерами відеоспостереження протягом однієї для всіх претендентів сесії; - роботи претендентів шифруються по технології «QR-код»; - протокол результатів за етап відразу завантажується на сайт. 3. щодо співбесіди з...
Керівник районо
Для Владимир Белый: Поїдьте в звичайну сільську школу і подивіться хоча б як вона працює! Я взагалі шокований які ви далекі від освіти, реферматори прогресивні.
Владимир Белый
Для того й задуми та їх КОНСТРУКТИВНЕ обговорення , щоб у селі працювала не така освіта як зараз.
Коментувати
василь
міністерство взагалі чуло що 28.09.2017 прийнято новий закон Про освіту де чітко прописано склад конкурсної комісії(представник засновника трудового колективу батьків громадскості і тд.) навіщо ще щось придумувать? відповідь проста щоб створить корупційну складову дати можливіст засновнику робити конкурс протягувати своїх людей. а лікарчук щось там про декомунізацію в школах городить.
Начальник управління освіти!
Для василь: В мене є ідея, а давайте конкурсна комісія буде десь наприклад, з Африки в складі 356 людей, тоді точно подолаємо корупційну складову, оці всі коменти пишуть одні невдахи які зовсім далекі від освіти, і крім сарказму такі коментарі більше нічого не варті!
Василь  Шминдрук
Для Начальник управління освіти. Вам залишилось ще тут написати, що керівник управління світи живе тільки на одну зарплату. А щомісячні транші від закладів освіти, то нездійсненні мрії.
Коментувати
Тамара
Враховувати думку колективу та батьківського комітету, згідно протоколів.
Вакула
Для Тамара: якби ж то й справді запитали в батьків і вчителів, кого б вони хотіли бачити в тому кріслі... боюся, що нічого(нікого) той конкурс не змінить..
Щаслива вчителька
Наша директорка має 70 років на директора подвигах доньку, потім буде он у яка, і так далі...
Коментувати