Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Васильович
Шановні батьки, не перееживайте за нас вчителів із досвідом. Ми всі скоро підемо на пенсію. Але ми були відмінниками та "хорошистами". 30-40 років назад був конкурс до пеагогічних вузів. І в основному вступали сильні діти. А тепер на фізико-математичний факультет беруть студентів, які набрали на ЗНО з математики 105-130 балів, на хіміко-біологічний з хімії 100-125 балів і т.д. По-моєму таким вчителям сертифікація не допоможе.
Мирослава
Для Іван Васильович: Історичний ф-т -8 чол.на місце,Запорізький п-т 1975.І на заочку ,в Полтаві ,1977 4 чол ,а після вступних екзаменів 1.8
Коментувати
Олена
А як бути з тими дітьми, які в цьому році пішли до школи, за старою системою. Чи будуть переатестовані їх вчителі, які працюють по старому. Як наздогнати тих діток, які в наступному році навчаючись за новими методиками будуть прогресивнішими та успішнішими. Хіба діти цього року не заслуговують на краще навчання
Мирослава
Для Олена: Ви впевнена, що діти,які підуть в наступному році ,будуть успішнішими та прогресивнішими ???? Я, познайомившись з новим держстандартом, НЕ ВПЕВНЕНА!!!! Так що не хвилюйтеся! Ідеологи реформ забули,що навчання це напружена праця,яка вимагає терпіння,наполегливості,старання і т.д. А якщо тільки "сю-сі пу-сі " діла не буде.І так діти приходять у 5 клас не готовими вчитися у середній школі.
********
Ще невідомо хто кого буде наздоганяти. Та хто навчить всіх вчителів нових методик? Чи всі зможуть за ними працювати та навчатися7 Хто забезпечить школи всім необхідним? Тут більше питань ніж відповідей.
Катя
Н - Наївність.
Коментувати
Українець
Я от тільки не розумію чому ми маємо за державний рахунок начати мовою інших держав? Виховуємо громадян для сусідів
Педагог
Як розуміти слова міністра "Там є щорічна обов’язкова атестація"?
народний вчитель
Зараз середня заробітна плата самого молодого вчителя від 4800 гривень. Може бути до 8500. Керівники навчальних закладів у великих містах можуть мати і 10 000 гривень з надбавками. ПИТАННЯ: з якої країни цей міністр? ДЕ ТАКІ ЗАРПЛАТИ І СТАВКИ? вчитель-спеціаліст після вузу має ставку 3158 грн. а доплат він не може мати бо ще не атестувався, за кабінет ніде не платять, хіба класне керівництво.
вау
Для народний вчитель:Такі цифри міністр має, бо майже всі вчителі працюють на 1,5 ставки І в статистиці беруть "грязну" зарплату!
АЛІНА
згодна про грязну зарплату, але в селах вчитель і завантажень не має! ТО ЯКІ 1.5 СТАВКИ!???
Oleg Khmeliuk
Зараз вчителям ледве на ставку годин вистачає. Якби не години з дітьми-індивідуальниками, то адміністрації шкіл були б змушені вибивати згоду вчителів на неповне навантаження. Легше техпрацівникам. За 2700 чистими відпрацювали і пішли додому, а молодим вчителям за 3000 гарувати, як проклятим. Ось наша справедливість. А кого заздрість з’їдає, нехай приходить працювати.
Коментувати