Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dovbush
Доброго вечора! Скільки 9-ток може бути для отримання срібної медалі?
Оксана
Для Dovbush: 2 девятки в 10-11 классе по одним и тем же предметам. Например, если в первом семестре 10 класса у вас 9-ки по географии и биологии, то до конца 11 класса вы можете получать 9-ки (в семестрах и годовые) исключительно по этим предметам.
Коментувати
Родион
Витвір Табачника - друга іноземна залишається без будь-яких змін. В 90% це російська, 2год. на тиждень, яка в 8-9 класах вивчається нарівні з українською. В багатьох українськомовних школах російську вивчають з 1 класу, вибравши варіант Б навчального плану. Навіть при СРСР російську вивчали з 2 класу. Тут розвантаження мабуть не потрібне?
Владимир Белый
Гарно зроблено. Держава офіційно визнала як нормативно-цільовий такий формат роботи вчителя, за якого він може без оглядки на перевіряльників та порадників працювати з учнями як їхній дбайливий освітній коуч (тренер), бо замість "душу" з предметної "води" може зайняти свій/їхній час на ОСВОЄННЯ встановленого державою переліку того, що раніше називалося "знання, вміння, навички", а тепер освітніми компетенціями, тобто елементами практичної освітньо-технологічної грамотності.
Овод
Для Владимир Белый: Ви в цілому оцінюєте усю програму чи лише окремий предмет?Попахує лизоблюдством, коучви , ви наш освітній)))
Руслан
Молодці праільно, але треба додати юридичну грамотність, вміння особи юридично самозахіщатись, толерантність ставлення до другіх осіб незалежно від росту,вагі,зачістки, одягу, вміння ненападати на особу що мае вигляд непо моді (наприклад всі у туфлях по вказівки ПерКардена а одна школярка в другому взутті-це не підстава для знущань над дитиною аба іі аресту в психлікарні. Ввести свободу вигляду від діктатури Моди, стимулювати регіональних та місцевих модельрів,у кожному селі свій Карден,своя Весачі та Ніна Річі,як і співаки і артісти, усунуть Мінздрав (психіаторів) від репресій над творчими не такіми як всі особами, дозволити і інши зачіски (окрім двох дозволегих-Леніна(лисие) та Сталіна (полулисие)-дозволить і кучерявих і т.п.). Повисити політичну грамотність,свідомість навчити адекватно логічно оцінювати державне управліня (як стало жити краще-то хороша влада, як гірше- не хороша..) та ін.яВзагалі освіта дуже важлива
Людмила
такого знущання над біологією я за всі роки роботи (34 роки) ще не бачила: зосередити програму 9, 10 та 11 класів в одному 9 класі, може, хтось з авторів програми порадить, як сформувати у дітей знання?
Коментувати
Елена Еловская
А програми для шкіл з навчанням на мовах нац. меншин? Інтегрований курс "Література"?