Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
реаліст
Так читаєш, читаєш і ловиш себе на думці "цікаво чим це все закінчиться")
Наблюдаю. Изумляюсь.
Либо я что-то не доганяю, либо люди считают, то компетентности возможны БЕЗ знаний? Интересно - это как? Всегда считалось, что компетентный человек, это человек, ЗНАЮЩИЙ собственное дело так, что ему нет надобности искать причину неполадки, провала, прокола в деятельности... ТО есть человек, с одного взгляда способный распознать проблему. Интересно, как компетентный врач, БЕЗ знаний, с одного осмотра способен решить, в каком направлении искать проблему. В особенности когда человек при смерти. Пани министр и паны рядом с ней считают, что доктор БЕЗ знаний поможет им или их близким? Смеяться не буду - не смешно...
Олекса Позняк
Для Наблюдаю. Изумляюсь.: просто у нас министр такой - ничего не знает но уууууу как компетентный
Позняк,ты понимаешь, не в ней дело
Дело в тех,кто её пропхнул.Ведь почему-то именно она стала и депутатом, и руководителей комиссии по образованию, и министром, НЕ сделав НИЧЕГО... НЕ сделав. И не пытавшейся сделать ДЕЛО. А то, что она рассказывает сегодня - это продолжение начатого Табачников. Квиту не дали и пальцем двинуть. Гриневич ни грамма не подсобила. НО работу Табачника она продолжает. И этому есть своя причина...
Роман
Це ви про що? Хто сказав що знань не треба? Де написано? У проекті нової програми з історії для 5-9 класів пише: комплексним показником рівня історичної освіти є історична компетентність учнів, тобто здатність пізнавати минуле, заснована на знаннях, ціннісних орієнтирах і досвіді, набутих у процесі навчання.Тому не треба плести дурниці.
Коментувати
Не бояться!
Переважна більшість дітей, часто навіть і початкової школи, нічогісінько, не бояться, на відміну від учителів. Вони знають свої права, знають про те, що вчитель окрім переконання і прохання, не має жодних дієвих засобів впливу на поведінку, і прекрасно себе почувають.
Олекса Позняк
Для Не бояться!: факт
Алла Мазур
Дайте вчителям важелі впливу на учня або зніміть з нас відповідальність за їхню неуспішність та невихованість!
Коментувати
Олекса Позняк
Убери районо, эту язву на теле образования, чтоб учитель думал как научить детей а не как оформить бумажки проверяющим
Мирослава
Для Олекса Позняк: Якщо чесно,то жоден учитель нашої школи " НЕ ОФОРМЛЯЛ бумажки проверяющим" Це не така уже й проблема .Найбільшою проблемою школи є НЕБАЖАННЯ учнів ВЧИТИСЯ!!!!!
Валентина
Для Олекса Позняк. В школах всі папери для перевіряючих складає адміністрація, а не вчителі. Чи у Вас якась інша школа, чи інші перевіряючі? Таке враження, що перевіряючі крім вчителів у вашій школі нікого не бачать, а адміністрація взагалі їх не цікавить. А у нас під час перевірок все беруть на себе директор та заступники, вчителів намагаються не підставляти під перевірки. А якщо вчителя перевіряють, то лише в присутності нашого керівництва, яке можен захистити нас.
Олекса Позняк
Для Мирослава: потому что ваша школа не аттестовалась. Не только просмотрят тетради но и сверят с журналом - почему у вас оценка а у классовода нка. Блох наловят не переживайте
Коментувати
Григорій Сковорода
Ладить юриста на смак свій права, З диспутів учню тріщить голова, Тих непокоїть Венерин амур *, Всяхому голову крутить свій дур. В мене ж турботи тільки одні, Як з ясним розумом вмерти мені.
Оксана
Вчителя теж не потрібно постійно лякати моніторингами та перевірками. Коли буде спокійний, то і уроки будуть вмотивованими. Досить слів.....
маша
Черговий популізм,поговорити,зробити фото на фоні діточок,вчителів.
Мирослава
На всі 100% погоджуюся з п.Гриневич,головне,для учня, компетентності - вміння ,а НЕ ЗНАННЯ,які в житті не потрібні!!!Але ЗНО вимагає в першу чергу ЗНАНЬ,а потім, умінь. Тому,потрібно змінювати підходи до змісту і завдань ЗНО і не оцінювати вчителя,школу за результатами ЗНО.
Олекса Позняк
Для Мирослава: Нет ничего более практичного чем хорошая теория - говорил Больцман, очень неглупый человек
Коментувати
Капец
....від знаннєвої моделі до компетентнісної....ТАК не спрашивайте с учителей за итоги ВНО !!! И сколько вообще можно , пани министр , заниматься популизмом???
Starushka Starushka
Для Капец: Повністю підтримую
Коментувати