Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яромира
Усе обіцяють, що буде... А так і нічого нема! А чому нема? Тому що за будь -яку реформу беруться дилетанти!
НамісникБога
Для Яромира: да, Сталіна не вистачає.
Коментувати
Ульяна
Свобода учителя- это 654 обязательных конкурса в год. В каждом необходимо принять участие, если нет - проверка из управления образования. Количество учителей уменьшаем, количество детей в классах возрастает. Твори как хочешь, улучшай качество знаний.
новатор
Свобода вчителя буде лише за умови ліквідації методичних кабінетів (не перейменованих в інші структури!). В іншому випадку - забутьте про це, шановні колеги, пані Гриневич також!
саме так
Для новатор: Користі з методкабінетів жодної. Давно про це говорилося. І попадають туди здебільшого ті, кому учителем ще треба вчитися бути.
Вчу дітей, не дивлячись ні на що
Користі з районо - 0,0. Але ж методисти, як з ланцюга зірвавшись, розійшлись, як ніколи. Впевненно всім доводять, як же ж вони потрібні. Семінар за семінаром, по 2-3 на тиждень. Не встигаємо вчити дітей, бо треба бути присутніми в урочний або ще "краще" в позаурочний час на відкритих уроках. Дивитись на красивих, задоволенних інспекторок з райвно та на трохи загнаних і знервованих вчительок, які змушені демонструвати всі свої наробки, які треба в екстренному режимі декілька днів репетирувати. Бо всі ж хочуть виглядати якомога краще. Ніхто ж не хоче вдарити обличчям в бруд?. Кому така робота - перевіряючих дерслужбовців райвно потрібна? Відповідь тільки одна: ... райвно і потрібна, щоб зарплату платили та не скоротили! Більше - нікому!
Коментувати
Олекса Позняк
Гриневич где вы видели свободу учителя? А вы знаете что киевских учителей на выходных в школу РАБОТАТЬ не пускают? Лежат пачки тетрадей - а доступа к ним нет - сторож учителя к ним не пускает. Запретило районо учителю на выходных даже заходить в школу. Забыл комп выключить - прибежал - а сторож грудью встал - неположено. Так и работал 3 суток, хорошо что не загорелся. .Зато на выходные в школу идут все кому не лень - школьники на теннис, шобло пьяное на платный баскетбол. А учителю низзя. Чтобы видели все как униженно просит поработать а его не пускают.Что бы все знали что он в школе никто...Такого дебилизма за всю свою жизнь не помню
ніби хтось
І як цікаво сьогодні обмежена воля школярів? Яка нова школа? Розумію введення болонської системи оцінювання; Зменшення непотрібних дисциплін; Рівноцінний підхід до вивчення всіх предметів; Створення потужної системи індивідуального та колективного виховання; Покращення роботи з батьками; Забезпечення чесності та прозорості при проведенні ДПА у 9 класі; Зміна змісту патріотичного виховання; Становлення зв`язків з іншими навчальними закладами та удосконалення профорієнтаційної роботи; Відміна курсової підготовки з усіх предметів, які викладає учитель; Запровадження безкоштовних репозитаріїв навчальної літератури; Покращення матеріальної бази шкіл; Однакові і конкурентно спроможні можливості школи і професійного навчального закладу щодо здобуття повної середньої освіти; Ось - це справи.
Местный
Та вы хоть просто дайте свободу учителю... сплошные конкурсы - учить нет времени.
Надія
Цілком згодна. Покинь уроки, забудь про вихідні, бо конкурс, конкурсик,конкурсенятко. Як не візьмеш участь, то впаде рейтинг, місце якесь не таке. Складається враження, що треба закрити школу і писати та готуватися до всякої дурні, бо діти і не хочуть слухати про реальну участь. Тому пише учитель, а підписуємо дитячою фамілією("об’єднаймось, брати мої"- особливо). Треба всім просто проігнорували хоч раз, то може дійде, що конкурсів треба не більше двох в рік, а сучасні олімпіади - це просто " телята на забій".
Галина Кислякова
Геть політику зі школи, і школа не повинна бути місцем для проведення виборів, вчителі -в членах комісій, якими маніпулюють ті, кому треба владу в ОТГ
викладач
Для анонім:
Коментувати