Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алексей
«Величезна кількість інформації, зокрема, сфальсифікованої, сьогодні виливається на дітей, і вона потребує переосмислення та критичної оцінки з певної ціннісної платформи" - наголошує Л. Гриневич. Особливо актуальна зазначена проблема, проблема плагіату і фальсіфікації, у наукових працях Міністра - плагіатора МОН України Л. Гриневич.
Юлія
Для Алексей: Аргуметуйте, в яких саме наукових роботах міністра є плагіат і які фальсифікації. Без аргументів і прикладів ваші заяви некоректні.
Олекса Позняк
Для Серце віддаю дітям: я віддав печінку :)
Коментувати
Вчитель
Те,що робиться в освіті Луцького району це жах.Така собі Оксана Йосипівна, методкабінет очолює,дістала так вже всіх вчителів і також ті дармоїди-методисти. Скільки вони будуть пити кров вчителя.Оксана Йосипівна хоче щоб директорами і завучами були лише люди, які носять торби їй. І ця вся наглота керує освітою району. Їм по-барабану вчитель.Вони діють старими радянськими методами і нічого в освіті не зміниться поки оце шобло управляє освітою.
Valentina Vaschenko
Для Вчитель: 100%
Мирослава
Для Вчитель: Все,що ви написали про Оксану Йосипівну,зовсім не відноситься до інтегроаного курсу історії!!!!! .Читаю відгуки про методичну службу і думаю: "У нас в районі методисти святі" Людяні і толерантні, завжди готові допомогти. Мені Вас жаль!!!!
Олекса Позняк
Для Мирослава: Колись по вулицях коником з бочкою їздили не менш святі золотарі і вичерували ковшем фекалії.Зараз не їздять .Чому ? Бо 21 століття і в них не має потреби.ЇХ НЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ!!!!!!! Віддайте фінансування на школи і нехай школи замовляють платні консультації цих святих фахівців. ВОНИ ЯК І ЗОЛОТАРІ НЕ ЗАРОБЛЯТЬ І КОПІЙКИ БО НА ... НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ.
Коментувати
Вчитель
Реформа має початися із ліквідації методичних кабінетів.Вони не потрібні.Їздити перевіряти,брати торби,вказувати як треба уроки проводити .І вчитель(директор) переживає бо їде методист це велике цебе їде,особливо коли їде ця Оксана Йосипівна..Ідеш до них як до своїх господарів,хазяїв твого життя ,несеш нікому не потрібні конспекти,дебільні плани самоосвіти- це повний совок,маразм, і вона(вони) дивляться на вчителя(директора), як на пан на раба,який повинен робити,проводити уроки тільки так як хоче це шобло.
Valentina Vaschenko
Для Вчитель: 100%
Мирослава
Для Вчитель:Чому "нікому не потрібні конспекти"????Конспект -свідчення вашої підготовки до уроку,це можливість себе захистити,якщо на уроці щось не так пішло. Провести сучасний ,продуманий(не формальний,особистісно-орієнтований) урок ,без плану проблемно навіть для вчителя вищої категорії.В голові втримати все не можливо. А торби НЕ несіть !!!! МЕТОДИСТИ,точно,НЕ ВИМАГАЮТЬ!!!!
Ірина
100%
Коментувати
Маргарита
Занняв галузі Історії України неможливі без знань культури України та Всесвітньої культури також. А в нашій програмі Художня культура України десь там, за обрієм. Вчителі, адміністрація шкіл, батьки відносяться до цього предмета як до чогось другорядного. А в програмі " Мистецтво" все є, маємо дуже гарний підручник Масол, але часу для вивчення дуже мало ( 0,5 години). На мою думку, знання в галузі культури повинні вийти на перший план. Усі трактовки історії України, які змінюються з приходом тієї чи іншої влади,усі непорозуміння треба усунути і розширити вивчення культури як Всесвітньої, так і України. Це дуже важливо для формування культурної людини взагалі та для виховання патріота зокрема.
Мирослава
Для Маргарита: У нас Мистецтво читається 1 годиною,Як на мене,цей курс зайвий,він тільки повторює,те ,що ми вивчали на уроках історії.Тільки на уроках історії мало відводиться часу на вивчення теми "Культура" Краще добавити 0.5 годна історію.
завуч
Историки засушат культуру, её должны читать филологи
Мирослава
Для завуч: Ви познайомтеся з програмою курсу Мистецтво,порівняйте з програмою історії ,і краще вчителя історії, цей курс ніхто читати не зможе,хіба що людина з спеціальною освітою,Основа курсу- стилі:античний,візантйський,романський.готичний,бароко.... на прикладах архітектурних пам’яток і образотворчого мистецтва.
Коментувати
совесть
Цінності... З них і починається становлення ЛЮДИНИ. Які цінності в основі нашої школи? Які є перспективи у батьків, що виховують дитину? За кордонами нашої країни? Ні, не у 1 сім’ї із міліона сімей в Україні, а у більшості, що народили дітей. ЛЮДИНА є центром європейського всесвіту, цивілізованого світу. Що ж нам змінювати в освіті? Чудовий принцип ДИТИНОЦЕНТРИЗМУ? Його треба РЕАЛІЗОВУВАТИ! Країна побудована на тотальній БРЕХНІ. І змінювати треба не на словах, на папері, а СПРАВАМИ! І починати треба з встановлення СПРАВЕДЛИВОСТІ. Почніть з стареньких: проіндексуйте пенсії тим, у кого 40 і більше років ТРУДОВОГО стажу і пенсія ДО 3200 ГРН. Це і є перший справедливий крок влади й виховний захід для дітей і онуків цих людей, громадян України! Чи можна розмовами про їжу (чудовими шкільними програмами, хорошими підручниками тощо) нагодувати? Працював (працюєш) багато - матимеш більше, житимеш краще!!! Наразі: вкрав багато - житимеш краще! То які компетентності треба набувати в школі?
Nedolya
Для совесть: Поясніть термін "європейський всесвіт" і що Ви відносите до цивілізованого світу? Також науково обґрунтуйте принцип дитиноцентризму, бажано з посиланням на наукові журнали з імпакт-фактором (не мурзилки), щоб можна було вважати цей принцип науково обґрунтованим та науково визнаним. Інакше Ваш коментар можна сприймати як марнословство.
совесть
Для Nedolya: Читання з розумінням для всіх розпочинається з читання, для більшості ним і закінчується. За будь-якими науковими тлумаченнями термінів (скільки науковців - стільки й тлумачень) важливо не втратити суть: дотримання Конституції, закони однакові для всіх, контроль за дотриманням законів, держава для ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН!
Nedolya
Для совість - Це все демагогія і слабке уявлення про науку. Дивно, що ви не згадали Статут ООН. Багато слів без логічного зв’язку і не за темою повідомлення. Чітко сформулюйте, що Ви хотіли сказати, якщо це можливо для Вас.
Коментувати
Владимир Белый
Та модель масової держбюджетної освіти, на якій тримається світ, у якого Україна просить в борг, щоб платити пенсії своїм громадянам більшістю українців піддається обструкції. І лише тому, що поруч чи не з кожним з нас "ходить" непорядність, котра править бал у щоденному житті. Звісно, що за такого примирливого ставлення до практики ігнорування цінностей порядного світогляду будь-яка модель освіти не спрацює так, як те їй легко вдається у по-справжньому правовому демократичному світі.
Игорь Соломонов
Відгородіть школи від участі у всяких непотрібних конкурсах, агитбригадах і у них з’явиться час на навчання... Зайдіть на пошту любої школи і ви побачите, що і дня не буває, щоб не займатися поданням и проведенням різної звітності. Да і розгоніть ви той "розсадник" взяточників і бюрокпатів - методкабінети
Тамара
Для Игорь Соломонов: Здається, це просте рішення, але не все так просто. Думаю, що частина вчителів просто не те, що не хоче, а не може працювати в нових реаліях. Набагато краще відсиджувати уроки, шукати винного. Маса вчителів НЕ ХОЧЕ НІЧОГО МІНЯТИ. Треба починати в педуніверситетів. Учити майбутніх вчителів ЦІКАВО учити дітей. І не перекладати на батьків та дітей відповідальність за якість знань. Чому так багато репетиторів? Чи не тому, що учителі не здатні навчити?
Педагог
Для Тамара: Чому ж це учителі не здатні навчити? Учать же, займаючись репетиторством, і досить гарно учать...
Игорь Соломонов
Для Тамара: А хто це вирішив, що не хоче змінюватися? А може ще не дають? Тільки балакають про зміни, а реалії ВСІ на місті
Коментувати
pasufik
Якщо людина має намір здобути вищу освіту знання історії як предмета дуже і дуже важливо. Це я зрозумів, навчаючись на економічному факультеті університету, де викладався предмет економічна історія.Дуже любив цей предмет, але важко запам*ятовував дати подій, а без цього твердих знань з історії бути не може. Та зрілий вік і страх не здати сесію зробили свою справу і я отримав масу користі для особистого розвитку. Тому раджу усім вивчати історію як слід ще в школі, щоб потім не наздоганяти упущене. Чи має курс з історії бути інтегрованим, чи інакше нехай вирішують науковці шляхом дослідження, а не імпіристичних міркувань чиновників від освіти.
N.
Брехня! Дитина вчиться добре, не добирає 0,2 бала - не отримує стипендії. Дитина вчиться як-небудь, батьки отримують зарплату "в конверті" (мають, відповідно, статус малозабезпечених) - отримує стипендію. От вам і компетентності! Коли ж буде справедливість? Ніколи?
Оксана Зубчинська
Для N.: таких прикладів більше ніж достатньо, на жаль....
вчитель
вже пора покинчити з совдеповскими методами и методистами дармоеды
Олег
Профіль в сільській школі, де навчається від 5 до 20 учнів - це повний абсурд. Одна дитина бажає стати лікарем, інша - економістом, третя - учителем і т.д. Який профіль має обрати школа?
Коментувати