Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Обнадійливо! Я вела в початкових класах лише трудове і була нажахана тим, що пропонували в програмі. Приходилось "викручуватись". Шкода діток, які щиро хочуть гарно вчитися, але не всі можуть засвоїти той обсяг матеріалу по предметах. Шкода учителів початкових класів, які мають навчити цих діток. Це надзвичайно важко навчити повний клас маленьких дітей, вони сидять 15 хв., а потім відпрошуються в туалет, або крутяться-вертяться. Вони хочуть гратися!!! Колись програми спочатку відпрацьовували на окремих школах, а потім вже уводили на усю країну. Так що побачимо...
Алекса
А дети старшие , что промучились вместе с родителями с 1 по 4 ? Теперь в пятом программы, что не требуют пересмотра? Дети уже к 5 классу школу ненавидят !!!!!!
Екатерина Бояр
Для Алекса: да ненавидят уже к 3 классу((
Коментувати
teacher33
А подiл на групи при вивченнi iноземноi так I не змiнеться? Пропоную дiлити при наявностi 22 учнiв, а не 28. Але это це почуе?
Alice Alice
Для teacher33: Ніколи вони не почують. Це не міністерські діячі мордуються з класом 27 учнів на англійській. Ненавиджу!!!!
мама
Для teacher33: +100%,... тут прибегала знакомая мамочка порадоваться как она ’устроила’ после 3 х ’звонков’ дите в ’понтовую’ школу полного дня в бывшем детсаде,( 1800 грн в месяц, 22_24 чел. в классе) приносила меню , там вареники-крутеники всякие и др. вкусности, ...я спросила, узнала ли она про уроки английского, оказалось класс делить не будут, учебник Карпюк и ведёт язык учитель початковых, ...что тут скажешь, зато там же домашку делают, те. родители даже знать не будут научен ли их ребёнок чему-нибудь (не удивлюсь если в классе будет 10_12 ’видминников’ )
Альбина
А 36 челов в классе - спецклассе по английскому и немецкому? Без деления на подгруппы на эти предметы, а еще труды и информатику. Супер, правда?
Коментувати
111
Який смисл щось обговорювати, якщо начальство вже затвердило?