Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
директорка
нам говорять, що немає коштів на ремонт школи, не кажучи про інше. в країні скрутне становище потерпіть. а навіщо тоді витрачати великі кощти на сертифікацію? Я розумцю це так: державі потрібно закрити сільські школи, вигнати пенсіонерів, зменшити категорії ї звання педагогам - ось вам і економія коштів. і ніби все законно. хоча мохна зекогомити без жертв. не потрібно через кожні 3 роки міняти програми (відпаде необхідність кожен рік друкувати підручники). сертифікацію ввести після закінчення вішів (встановити категорію). у молоді появиться стимул добре навчатися в інститутах, не буде "зрівняловки". можливо, щось змінити в атестації педагогів? не всі вчителі отримали свої звання "за сало" хотілося, щоб міністерство спустилося на землю (пройдіться по звичайним школам) і зверніть увагу на конкретні проблеми. потрібно думати не тільки про економіб, а і про дітей. наші школи вже давно виживають завдяки батькам.
вчитель
Потрібно вимагати внесення в закон доповнення щодо сертифікації - методисти, інспектори органів управління освіти, працівники міністерства повинні мати сертифікат вчетеля+ сертифікат методиста + сертифікат інспектора + сертифікат начальника відділу + сертифікат заст.начальника + сертифікат міністра - СЕРТИФІКАТ ВИДАЄ КОМІСІЯ ВЧИТЕЛІВ РЕГІОНУ.
Дмитро
Для вчитель: Згоден на всі 100%
Олекса Позняк
найдуться жополизи з учителів, з поклоном сертифікати принесуть начальству
2
Для вчитель: приєднуюсь
Коментувати
Олена
Сертифікація буде давати дозвіл на викладання предмета. А якщо вчитель викладає в маленькій школі, то йому потрібно буде сертифікат з усіх предметів? Знову наші чиновники забувають про реальність наших шкіл.
Ага!
Для Олена: А Яценюк пообіцяв, що маленькі школи «оптимізують», а замість них будуть великі і красиві «хаб»-школи у райцентрах.
человек с ограниченными УМСТВЕННЫМИ возможностями,
Для Ага!: и в Африке человек с ограниченными УМСТВЕННЫМИ возможностями. ЧТО уж тут скажешь. И таких НЕ один, и все прутся и прутся - ЗАРАБАТЫВАТЬ тем, в чём ни черта НЕ смыслят
Коментувати
Петро
Сертифікація чи атестація - це однакова фігня для учителів. Придумано щоб попсувати нерви учителів і здерти, як звичайно, з них побільше грошей. Через короткий проміжок до цієї єрунди призвичаяться і учителі, і ті чиновники, які регулярно збивають гроші і все буде по старому
Валентин
Для Петро: З цього випливає, що педагогічні працівники, які за наслідками атестації вже мають кваліфікаційні категорії та педагогічні звання повинні проходити сертифікацію. Вчителя, який своєю працею заробив категорії та звання позбавляють їх автоматично у звязку з новим Законом. А як на рахунок того, що Закон не має зворотньої дії і не може розповсюджуватися на тих , хто вже отримав категорії та звання. Про це забули. Люди, які розробляли проект цього Закону напевно ніколи не працювали у сфері середньої освіти. Ви знущаєтеся над педагогами.
разочарованная
не соглашусь с тем,что забыли.наоборот -кажется все очччень хорошо продумали- сразу по вступлению в силу нового закона, и не важно с сертификацией или как там еще обзовут, снимут все звания и категории,сиречь зарплаты упадут до.... плинтуса,А зайчик снова обрадуется -в стране экономия
Коментувати
реальністьтака
Щось наше МОН таке намудрило, що й саме не може розібратись що. Добавило собі болячки на всю голову. Воістину, якщо один дурень поставить питання, то й десяток розумних не знатимуть, що відповісти. Не можете дати ради освіті-не втручайтесь з своїми "новаціями"! Дайте вчителю хоч трохи дихати, а то весь кисень перекриваєте!
Іван Щек
Цікаво, а хто сертифікуватиме тих, хто сертифікує вчителів? Хто сертифікуватиме чиновників міністерства освіти, обласних управлінь, районних відділів освіти?! Багато некомпетентних людей там працює. Вони далекі від дітей і від педагогіки. Ось кого треба сертифікувати!!!
ольга
Для Іван Щек:
ольга
Для Іван Щек:Про яку компетентність ви говорите?Методист не може підготувати завдання для олімпіади, доручає вчителю. Перед початком усі завдання гуляють серед учителів. Хіба це олімпіада? Зате премії і доплати отримують по повній. Їх давно треба ліквідувати. Найкращий помічник учителя і контролер - це директор. Якщо він грамотний, усе буде добре.
Коментувати
Ольга
Сертифiкацiя застосовуэться до неживих предметiв, значить це що всiм учителям ...
Берклі
Звісно, в школах повинні працювати досвідчені і кваліфіковані учителі. Однак запропоновані методи оцінювання компетентності учителя є абсолютно неефективними. Чому клоуни із міністерства цього не розомують? Може тому, що серед них немає учителів, а лише політолог, директор зоопарку і продажний ректор...
Також вчитель
Більше питань ніж відповідей. Так може взагалі відмінити госи у ВУЗі і одразу на сертифікацію...
1
Також треба прописати в законі, що диплом віднині нічого не вартий. Дебіли! Банду геть!
Вчитель
Наступний рік оголошено роком англійської мови , а також початком сертифікації вчителів , а може проїхатися міністрові по обласних центрах( не кажучи про сільські школи) і подивитися на кабінети англійської мови , за батьківські кошти все неможливо купити . Вікна, парти, стільці ,дошку замінити, ремонт зробити . За свою заробітну плату вчитель може тільки методичну літературу купити і все. Навантаження у всіх тільки 9 -15 годин, майже зі всіх предметів.Отож тепер зрозуміло , потрібно вчителів скоротити ,навантаження зробити 20 годин,буде економія для всіх.
ника
повністю підтримую вчитель.ні компів ні плеерів бо все на дисках а ціни кусючі зарплата щоб не вмерти з голоду а тепер ще за сотню кілометрів на сертифікацію ніби вчитель це товар несертифікований господи дай розуму хоч трішки нашим можновладцям от коли хоч раз побуваю на уроці у методиста і коли він пройде сертифікацію може тоді зрозумію для чого все це а зараз це фікція
Віктор
Дебільні керівники, автори проекту, така і буде освіта, така вона і є. Наклепали інститутів, а зараз хочуть розгребти все.
Коментувати