Історія. Модельні програми 5–6 класів НУШ

Чинні модельні навчальні програми для 5–6 класів нової української школи (НУШ) з історії та громадянської освіти

Історія. Модельні програми 5–6 класів НУШ

Пропонуємо вашій увазі чинні модельні навчальні програми НУШ з історії та громадянської освіти для закладів загальної середньої освіти.

У модельних навчальних програмах, затверджених наказом МОН №795, визначено орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета та види навчальної діяльності учнів.

Спираючись на модельні навчальні програми, заклади освіти можуть розробляти власні навчальні програми.

Публікації за темою:
13.07.2021 Історія України. Всесвітня історія. 6 клас. (Піскарьова І. О., Бурлака О. В. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма з історії України та всесвітньої історії для 6 класу авторів Піскарьова І. О., Бурлака О. В. та ін.
13.07.2021 Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти (інтегрований курс). 5–6 класи. (Кафтан М. В., Козорог О. Г. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» для 5–6 класів авторів Кафтан М. В., Козорог О. Г. та ін.
13.07.2021 Досліджуємо історію і суспільство (інтегрований курс). 5–6 класи. (Пометун О. І., Ремех Т. О. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу «Досліджуємо історію і суспільство» для 5–6 класів авторів Пометун О. І., Ремех Т. О. та ін.
13.07.2021 Досліджуємо історію і суспільство (інтегрований курс). 5–6 класи. (Васильків І. Д., Димій І. С., Шеремета Р. В.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу «Досліджуємо історію і суспільство» для 5–6 класів авторів Васильків І. Д., Димій І. С., Шеремета Р. В.
13.07.2021 Вступ до історії України та громадянської освіти. 5 клас. (Желіба О. В., Мокрогуз О. П.)
Чинна модельна навчальна програма «Вступ до історії України та громадянської освіти» для 5 класу авторів Желіба О. В., Мокрогуз О. П.
13.07.2021 Вступ до історії України та громадянської освіти. 5 клас. (Бурлака О. В., Власова Н. С. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма «Вступ до історії України та громадянської освіти» для 5 класу авторів Бурлака О. В., Власова Н. С. та ін.

Освіта.ua
19.07.2021