Література для нацменшин. Модельні програми 5–9 класів НУШ

Чинні модельні навчальні програми для 5–9 класів нової української школи (НУШ) з літератури для нацменшин

Література для нацменшин. Модельні програми 5–9 класів НУШ

Пропонуємо вашій увазі чинні модельні навчальні програми НУШ інтегрованих курсів з зарубіжної літератури для класів з навчанням мовами корінних народів і національних меншин.

У модельних навчальних програмах, затверджених наказом МОН №795, визначено орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета та види навчальної діяльності учнів.

Спираючись на модельні навчальні програми, заклади освіти можуть розробляти власні навчальні програми.

Публікації за темою:
13.07.2021 Інтегрований курс румунської та зарубіжної літератури. 5–9 класи (Говорнян Л. С., Колесникова Д. О. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу румунської та зарубіжної літератури для 5–9 класів авторів Говорнян Л. С., Колесникова Д. О. та ін.
13.07.2021 Інтегрований курс польської та зарубіжної літератури. 5–9 класи (Лебедь Р. К.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу польської та зарубіжної літератури для 5–9 класів автора Лебедь Р. К.
13.07.2021 Інтегрований курс угорської та зарубіжної літератури. 5–9 класи (Браун Є. Л., Бардош Н. С. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу угорської та зарубіжної літератури для 5–9 класів авторів Браун Є. Л., Бардош Н. С. та ін.
12.07.2021 Інтегрований курс молдовської та зарубіжної літератури. 5–6 класи (Карайван Н. І., Галупа Н. І., Лунгу Н. Ф.)
Чинна модельна навчальна програма інтегрованого курсу молдовської та зарубіжної літератури для 5–6 класів авторів Карайван Н. І., Галупа Н. І., Лунгу Н. Ф.

Освіта.ua
19.07.2021