Українська мова для нацменшин. Модельні програми 5–9 класів НУШ

Чинні модельні навчальні програми для 5–9 класів нової української школи (НУШ) з української мови для нацменшин

Українська мова для нацменшин. Модельні програми 5–9 класів НУШ

Пропонуємо вашій увазі чинні модельні навчальні програми НУШ з української мови для класів з навчанням мовами корінних народів і національних меншин.

У модельних навчальних програмах, затверджених наказом МОН №795, визначено орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета та види навчальної діяльності учнів.

Спираючись на модельні навчальні програми, заклади освіти можуть розробляти власні навчальні програми.

Публікації за темою:
12.07.2021 Українська мова для класів з навчанням молдовською мовою. 5–9 класи. (Свінтковська С. А., Верготі Л. Т. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма з української мови для 5–9 класів з навчанням молдовською мовою авторів Свінтковська С. А., Верготі Л. Т. та ін.
12.07.2021 Українська мова для класів з навчанням угорською мовою. 5–9 класи. (Черничко С. С., Певсе А. А. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма з української мови для 5–9 класів з навчанням угорською мовою авторів Черничко С. С., Певсе А. А. та ін.
12.07.2021 Українська мова для класів з навчанням угорською мовою. 5–9 класи. (Гнаткович Т. Д., Шумицька Г. В. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма з української мови для 5–9 класів з навчанням угорською мовою авторів Гнаткович Т. Д., Шумицька Г. В. та ін.
12.07.2021 Українська мова для класів з навчанням румунською мовою. 5–9 класи. (Фонарюк Т. І., Кульбабська О. В. та ін.)
Чинна модельна навчальна програма з української мови для 5–9 класів з навчанням румунською мовою авторів Фонарюк Т. І., Кульбабська О. В. та ін.

Освіта.ua
19.07.2021