МОН: попередники залишили купу недоробленої роботи

За словами міністра освіти, за ширмою рекламної кампанії ховалася купа недоробленої роботи

МОН: попередники залишили купу недоробленої роботи

За ширмою яскравої рекламної кампанії проєкту Нової української школи ховалася купа недоробленої програмної роботи, яку зараз виправляє нова команда Міністерства освіти і науки.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет під час брифінгу, присвяченому 100 дням своєї роботи на посаді міністра.

Водночас він зауважив, що реформа НУШ є важливою і потрібною Україні.

«На жаль, але етапи реалізації реформи від самого початку не були стратегічно продумані та сплановані. За ширмою яскравої рекламної кампанії НУШ ховалася купа недоробленої програмної роботи. І зараз наша команда МОН виправляє всі ці недоліки дуже оперативно», – підкреслив Шкарлет.

Міністр також повідомив, що з метою створення безпечного і здорового освітнього середовища в межах реформи «Нова українська школа», Кабінет Міністрів затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в НУШ на 2021 рік.

Крім того, за його словами, заходи з реалізації Національної стратегії розбудови в Новій українській школі спрямовані на забезпечення здоров’язбережувальної складової шкільної освіти, комплексного розвитку фізичної культури та посилення рухової активності дітей, здорового харчування, удосконалення медичного обслуговування учнів та працівників закладів освіти тощо.

Також Шкарлет повідомив, що Міністерство освіти та профільний комітет Верховної Ради наразі напрацьовують зміни до освітнього законодавства, щоб виправити раніше допущені помилки та захистити інтереси учнів 10-11 класів у межах подальшої реалізації реформи Нової української школи.

Освіта.ua
26.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шеховців М.
На жаль , все відбувається не так, як треба!!! Міністр розуміє, що сорособанда натворила бід, але із- за паламенту , недалекості арахамій, блудництва бабака вирівняти ситуацію не вдається! А всі чекали, час іде...Освіта повина слугувати народу!! Економіці і людям. А вона викривлена в бік заходних забагань. Біда чорна!
Мадам
Для Шеховців М. Що цей міністр зробив для шкіл доброго? наведіть перелік,щоб знати, ща що шанувати? А то крім того, що списав дисертацію і ледве його кандидатуру затвердили як міністра ще нічим не запамятався. То ви конкретно напишіть, як він,бідненький, один рівняє ситуацію,слугує народу й економіці іт.д.
Мадам
16 грудня, освітній комітет парламенту не підтримав призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. Раніше освітні громадські організації написали відкрите звернення проти призначення Шкарлета міністром освіти і науки. Підписанти перелічили такі невдалі кроки т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета: Провалена підготовка до початку нового навчального року 2020-2021. Педагоги не отримали допомоги для закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту для безпечного проведення занять у школах до початку навчального року (лише у листопаді виділили гроші з інших освітніх програм, проте не з антиковідного фонду). Сфера освіти постраждала найбільше під час підготовки Державного бюджету 2021 після першого читання. Підходи до фінансування освітньої сфери, що запропоновані проєктом Державного бюджету 2021, зменшують фінансування освіти і нівелюють ініціативи Президента України. Підтверджений академічний плагіат в наукових роботах. Українське суспільство позбавлене права на розуміння, у чому полягає освітня політика держави.
Коментувати
Володимир
Ото вже папірєднікі! Повбивав би.
Юрій
Нова команда не може придумати нічого нового, тому що все придумали до них... Тому цілком логічно, що для виправдання своєї інтелектуальної імпотенції вони займають позицію паплюження попередників..
Іван
Нуну! 36-38 годин у 5-9 класах навантаження? Це попєрєднікі?ні,це ви! Ліцей як школа 1-3ступенів.Це ви,а не вони! Конкурси-торги.Це при вас почалось. Не валіть з хворої голови га здорову! Іде згортання рнформи всугоду ректорам вишів!
Лодигін
Пане міністр ! Чому Ви залишили в мон Шарова і його служку Кашперського? Це крутів , які свідомо нищать вузи, а Кашпер ще й бабки косить.