НУШ буде пріоритетом нового уряду, - міністр освіти

Новосад налаштована на співпрацю з усіма агентами змін, які останні робили зміни в школі

НУШ буде пріоритетом нового уряду, - міністр освіти

Нова українська школа продовжить бути пріоритетом і цього уряду. Про це, після свого призначення, написала у Facebook новий міністр освіти і науки Ганна Новосад.

«Я переконана, що політика має бути цивілізованою. А у сфері освіти вона ще й точно має бути тяглою. Щоправда останнє - лише там, де розпочались правильні та довгоочікувані зміни. А тому Нова українська школа - продовжить бути пріоритетом і цього Уряду. Я особисто налаштована на тісну співпрацю з усіма агентами змін, які останні 2 роки робили зміни в школі можливими», - наголосила новопризначений міністр.

Також, за її словами, Міносвіти спільно з парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій напрацює та представить план змін у підходах до управління та фінансування у вищій освіті та науці.

«Знаю, це поки загальні слова. Мені ще необхідно сформувати команду для напрацювання конкретних планів дій», - зазначила Новосад.

Окрім цього вона наголосила, що важливими завданнями перших двох тижнів її роботи, окрім формування команди, є робота зі складним проектом Державного бюджету на 2020 рік та підготовка проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту».

«Буду вдячна за вашу конструктивну співдію», - підкреслила міністр освіти і науки.

Освіта.ua
30.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оленка
Пані Новосад!!! Ми Вам віримо,але якщо Ви візьмите на першого заступника пана Стадного, то матимете вибуховий негатив. Я зним працювала. Він не конструктивна особа, живе в евфемерному світі виковиряних з носу реформ. Поміркуйте...
Старополе
Побачив привітання новоі міністерки: знову реформи, агенти змін, команда.... Грантоідне меню.А де служіння народу Украіни, патріотизм, ні слова про пту, науку, виші.
Одесса - мама
Пани Новосад! На Вас ответственность. Оглянитесь. Не спешите с назначениями. Не все так просто. Удобные и понятные- не всегда полезны. Нужны суперпроффи! Знающие и авторитетные.
Местный
Для Одесса - мама: она сама мягко говоря не проффи... а по назначениям Совсун и вся эта шайка уже на пороге..
Коментувати
Заводчанин
Есть большая угроза разрушения университетов. Они должны обеспечить нас- промышленников кадрами, а не играть в реформы( зно, еви, скопус- мопус) . В Министерстве на эту тему не с кем говорить.
Инженер харьков
Для Заводчанин: На зама по вышке надо брать крепкого проректора - ректора( технаря) , способного говорить с бизнесом, айтишниками, а не абстрактно- убогого мыслителя типа Стадного или Шарова...
Коментувати
Геннадий Деснянский
Україна, як рідная мати https://www.youtube.com/watch?v=kJthGbd0szE Від Донецька до Крима і Львова Розпростерлась моя сторона. Знають в світі красиве це слово – Україною зветься вона Там де простір безкрайнього поля, Від сівби і до самих до жнив, З колоском колихається доля Козака, що раніше тут жив. Я ходив по зелених Карпатах, Бачив сяйво церков золоте, У віночках на наших дівчатах Різнотрав"я казкове цвіте. Україна, як рідная мати Огортає теплом нас своїм, А Шевченко - він буде стояти – Збережемо прекрасний цей дім.
KVP1248
Згідно професору С.Савельйову на сучасному етапі розвитку суспільства без томографа здатного розпізнати об’єкти з мікронною похибкою неможливо за життя визначити будову характерних нейронних зон головного мозку дитини які відповідають за геніальність, чи патологію. Ніякі зовнішні тести не здатні побудувати правильну стратегію формування геніальних людей, все відбувається стихійно ми змушені покладатися на долю сліпого випадку. Причиною цього є величезна видова мінливість спеціалізованих близько трьохсот зон, що відповідають за розвиток конкретних здібностей звичайних людей, та дуже розтягнутий в часі, до близько двадцяти років, процес формування цих зон. Любі неправильні дії, які визивають підсилення потоку крові до не спеціалізованих зон приводять до гибелі нейронних структур позбавлених енергетики за рахунок звуження капілярів.
KVP1248
За мільйони років еволюції в результаті природного відбору мозок навчився працювати тільки в трьох випадках: коли людина відчуває голод, виникає питання продовження геному, та домінування в зграї-соціумі. В інших випадках мозок не можна заставити працювати, його можна тільки обманути. Як ці знання використати в школі? Каліграфія розвиває близько двадцяти зон. Можна влаштувати змагання з каліграфії, виділивши для переможця можливість пригостити учасників своєї групи тістечками. Тут і голод, і домінування, а для старшокласників відкладене домінування по продовженню геному. Велике значення має можливість сліпе друкування на сучасному комп’ютері, тут теж допоможе організація змагання в швидкості набору тексту. Різні спортивні, музичні конкурси, змагання ерудитів, економічні та промислові проекти…. Головне не примушувати учня робити те, до чого у нього не лежить душа.
KVP1248
Утворення нових синапсів нейронної системи дуже енерговитратний процес. Тому необхідно забезпечити учнів ефективним харчуванням з необхідною кількістю ліпідів та білків. Якщо все організувати відповідним чином, одержимо країну геніїв. Вони вже піднімуть нашу вовчу стаю, здатну сформувати як максимум тільки Мауглі, на рівень не доступний для інтелекту, сформованого стихійним чином.
Cirius
Для KVP1248: На якій планеті Ви живете і для кого Ви це написали? Японці як це прочитають, так нам і гаплик.
Коментувати
Марія
Нуш це розкрадання державних грошей це бізнес -проект в якому наживаються ті хто біля корита ,в більшості школи отримали мізер для нуш ,зверху кажуть хай все купляють батьки бо в державв немає грошей якщо держава біднс то де батькам брати гроші на школи.Ви шановна не в Гриневич питайте за нуш яка розвалює всю освіту а спитайте простих вчителів які тягнуть цю нуш. НЕ в Києві а в провінції.І хто виплатить вчителям 30% доплати за нуш за те що вони працювали так важко в тому році,,ні доплати ,ні помічника..Попрацюйте міністерко в простій школіі вчителем нуш хоча б з місяць з зарплатою вчителя а не мвністерською 50 000 ,тоді побачите чи буде нуш пріоритетом
данив-мыщак
Для Марія: Неправда. Багато ми отримали на НУШ. Працювати, звичайно, важче. Зате цікавіше. А стогнуть ті, які не хочуть змінюватись і не хочуть працювати.
Коментувати
unforgiven 2
Для початку потрібно було на собі в ролі вчительки відчути, що таке нова українська школа. А вже потім іти на посаду міністра освіти і ставити пріоритети.
Іван
О! Тут як тут повилазили з нірок суперсухомлинські,які й урока не вміють провести,а все макають злістю та негативом! все і всі їм не такі! а пішли б ви,порадники,подалі!
Степень риска
нового министра нет. Как было внешнее управление образованием, так и осталось: кукловоды те же. Лилю поменяли на Аню. А банда Шарова- Совсун так и правит.
Cirius
Дай боже нашому теляті( новому міністру) та вовка( реформи в освіті) з*їсти. Так цікаво, що робитиме така мила та усміхнена жінка з нашими академіками- дармоїдами з АПНУ, частиною хабарників -ректорів та неробами з різних інститутів таких-то наук, де працівники тільки і роблять те, що пишуть доповіді чиновникам більш високого рангу. І коли нарешті управління освіти почнуть працювати над НУШ, а не складати просторі звіти? Може ця мила жінка нарешті кине свій ясний погляд на занедбану систему профосвіти і зробить так, щоби більшість ВНЗ давали справжню ВО, а не були закладами для заробюляння грошей на студентах? Новосад- прізвище, яке символізує новий сад. Посадіть п.Ганно цей сад, він ростиме довго, але чи буде врожай дерева покажуть швидко, а там дивишся і рясні плоди настануть. У добрий Вам путь!
Михаил чернигов
Для Cirius: провокатор, ти братка. На Апн йде в рік 5 млн доларів , на всю освіту- 6 млрд доларів. В чому річ? А в тому , що програма початковоі школи академіка Савченко краща Нуш і іі обирає вдвічі більше вчителів.... А супровід Пту, програми по навчанню дітей з вадами... Звичайно є слабкі місця- нульовий інститут вищоі школи, пустий - освіти дорослих.... Тут не спішити треба, а рогребти все і навести лад, поперти старперів...
Коментувати
avatar13
Скажу грубо: нам, коротше кажучи, звиздець. Не тим, хто вже отримав хоч якусь освіту, а нам, школярам (особливо старшокласникам), і тим, хто почав вчитися по так званій "новій українській школі". Не кожен захоче вчиться 12 років і здавати скільки багато екзаменів, але виходу іншого нема.
ogo!!
І скільки років новий , боюся слова , міністр, відпрацювала у школі? Це не Гриневич 2.0. Це кінець Української системи освіти. Гриневич хоч відпаха в освіті і тямила що говорила. Не вже хтось вірить,що раптом станеться диво ? Дива не буде. Дива не творять люди, котрі не мають жодного досвіду та не володіють ситуацією. Буде піар з піаром і цитування поглядів західних або східних експертів. Один акцент. Не нищіть все, що було створено до вас. Саме тепер ми вийшли на певний рівень успіху. Кожний крок котрий був зроблений до вас, ретельно продуманий і передбачає дійсно покращення, а не мнимі позитивні результати. Хочете зробити добре, не робіть нічого.
Іра
Для ogo!!: а у нас що лише школа є? Набридли вже зі своєю школою. Неначе вчителі-це вищі органи якісь! У нас є садки і позашкільні заклади! І досить вказувати кому і що робити. Краще б пельку свою не відкривала, професіоналка недолуга! Звикла ні хрена не робити, а відносити себе до якихось вищих ешелонів!
Коментувати
Виктория
Для Богдан: Украинский гуманитарный лицей при КНУ имени Тараса Шевченко это учреждение дающее среднее образование.
Lili
Чи є обов,язковим провeдeння виховноі години, як окрeмого уроку щотижня за розкладом?
Местный
Очередной недо-министр среднего образования. Гриневич 2.0. Ждём теперь когда пани Сосун нарисуется
Провідний спеціаліст
Окрім викладачів і професорсько-викладацького складу ЗВО існують інші працівники з вищою освітою з великим стажем роботи, які згідно ЄТС мають оклади менші мінімальної зарплати. Як прожити на ці "доходи"? Це питання колись буде розглядатись?
Роман
Хана освіті. Щоб текст був не короткий добавлю, що ПОЛІТОЛОГ- це казна хто і що
Богдан
Для Роман: Перед тим як писати такі коментарі, почитайте граматику та правопис, будьте ласкаві, а вона окрім політології в КНУ ім. Шевченка вивчала в Нідерландах історію та суспільні науки, працює з 2014 року в МОН, тому в її освіченості та кваліфікації сумніватись не варто
Вчитель
Богдан- теорія і практика -це різні речі. Для того щоб розумітись в питаннях освіти потрібно мати базову середню освіту, отримати практичний досвід в школі на посаді вчителя,отримати досвід менеджера-управлінця, а тоді можна говорити, що людина має свій проект вирішення питань і викликів освіти. А тут гола теорія, без розуміння нюансів діяльності середньої і вищої школи. Буде гірше ніж Гриневич
Роман
Для Богдан: Ви теж не дуже грамотний. Почитайте граматику і розберіться в розділових знаках.І звідки ж у Вас дані про те, що вона вивчала? Історію чию вивчала? Нідерландів?
Коментувати