Дві області можуть зірвати закупівлі для НУШ

Житомирська та Миколаївська області досі не розподілили субвенцію на закупівлю обладнання

Дві області можуть зірвати закупівлі для НУШ

Житомирська та Миколаївська області досі не розподілили субвенцію на закупівлю обладнання для Нової української школи. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час Всеукраїнської наради освітніх управлінців щодо початку підготовки до наступного 2019/20 навчального року.

За її словами, досвід минулого року, коли не все обладнання надійшло до шкіл вчасно, не може повторитись, тому люди мають знати, які обласні ради досі не розподілили кошти.

Очільники управлінь освіти обох регіонів зазначили, що у кожній з областей сесії обласних рад не збирались ще з грудня місяця. Водночас проекти розподілу вже готові і подані депутатам обласних рад.

«Шановні колеги, ми всі добре знаємо, як ложка дьогтю псує бочку меду. Навіть якщо в одній області не буде здійснено закупівлі вчасно, постраждає робота усіх нас, адже це вже не повністю зроблена робота», - додала міністр.

Освіта.ua
10.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
З Житомирської області
Невже в пані міністерки немає важелів, як вплинути на роботу підлеглих ій управлінь освіти? Проте як звіти вимагати, наприклад про відзначення 100-річчя поштової марки, то вони тут як тут. І розказують , що саме цей звіт міністерству і треба. А як щодо більш серйозної роботи, то вже "можуть зірвати". То зателефонуйте очільникам області і підскажіть як і що треба зробити.