«Ми – українці. Ми – європейці»: 32 тиждень НУШ 1 кл.

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 32-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Ми – українці. Ми – європейці»

«Ми – українці. Ми – європейці»: 32 тиждень НУШ 1 кл.

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 32-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Ми – українці. Ми – європейці»

Обчислюємо суми в трикутниках: доданки від 1 до 6. Це завдання допоможе дитині розвинути навичку додавання та знаходження невідомих доданків. Воно містить чотири трикутники, на сторонах яких розміщені невідомі доданки, а всередині вказано суму, що повинна вийти в прикладі.

Номер квартири: рахуємо в межах 100. Завдання охоплює вивчення нумерації цілих чисел у межах ста. Дитині пропонується відтворити послідовність чисел – вписати пропущені номери квартир у будинках, а також записати свою адресу.

Тематична головоломка «Україна». Це завдання сприятиме розвитку уваги й зорової пам'яті дитини, допоможе їй потренувати навички читання та повторити правопис запропонованих слів. У завданні дається поле з багатьма літерами, на якому зашифровано 15 слів, пов'язаних з Україною, її історією, культурою й побутом. Дитині треба уважно розглянути його і відшукати приховані слова, обвести їх і підкреслити в переліку, що наводиться внизу сторінки.

Розмальовка «Державний гімн України». Ця розмальовка містить текст Державного гімну України та в завершеному вигляді (після розмальовування) слугуватиме дитині наочним матеріалом і складовою її патріотичного виховання. Дитині пропонується розмалювати зображення, які присутні на сторінці: прапор і герб нашої держави, китиці калини й колоски пшениці, а також зображення козака Мамая, який є важливим духовним символом України.

Розмальовка «Герб та прапор України». Це завдання допоможе дитині розвинути навички дрібної моторики та вивчити державні символи України. Завдяки завданню дитина розвиває графомоторні навички, одночасно вивчаючи кольори українського прапора. У завданні дитині пропонується розмалювати прапор та герб України у відповідні кольори.

Учимо Державний Гімн України. Цей наочний матеріал слугуватиме дитині добрим помічником при вивченні одного з головних символів України, а саме нашого Державного Гімну. Роздрукувавши його та прикріпивши на видному місці, дитині буде легше запам’ятати всі куплети і приспів пісні та імена її авторів. На сторінці також містяться зображення інших символів, не менш важливих для кожного мешканця України.

Пізнавальна розмальовка «Країни Європи». Цей комплект завдань познайомить дитину зі славетними композиторами та митцями, цікавими архітектурними спорудами та традиціями, а також особливостями національного одягу та смачними стравами одинадцяти різних країн Європи. Кожне завдання-розмальовка містить зображення, підписані відповідними назвами та пояснюючою інформацією, завдяки чому дитина збагатить словниковий запас і розширить кругозір, а також матиме змогу зацікавитись більш ретельним дослідженням кожної із запропонованих країн.

Розмальовка «Прапори країн Європи». Це завдання — перший крок до розвитку письма. Завдяки завданню діти розвивають навички дрібної моторики і графомоторні навички, одночасно вивчаючи назви деяких країн Європи та зображення їх національних прапорів. У кожному завданні дитині пропонується розмалювати відповідний прапор європейської країни слідуючи за кольоровим прикладом.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
26.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оооо
Ужас. Совок просто отдыхает!.!!!?!?
Мавка
Для Оооо: Цікаво... що? на Вашу думку, повинні вчити дітей в українських школах?
Коментувати