Регіони отримають 1 млрд для забезпечення класів НУШ

Уряд направив в регіони кошти на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників

Регіони отримають 1 млрд для забезпечення класів НУШ

Уряд розподілив і направив в регіони 1, 215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи Нова українська школа у 2019-2020 навчальному році.

Планується, що кошти використовуватимуться на засадах співфінансування. Зокрема, обласні центри повинні будуть докласти не менше 30% власних коштів, райони і ОТГ – не менше 10%, а гірські території та населені пункти на лінії зіткнення – 5%.

Загальний обсяг субвенції на обладнання у розмірі 950 млн грн розподілятиметься на закупівлю меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерів та музичних інструментів.

25 % субвенції від виділених коштів буде спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів, 40% буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів для початкових класів, 35% виділених коштів піде на закупівлю музичних інструментів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для НУШ.

Розподіл субвенції здійснюватиметься з урахуванням кількості початкових шкіл в кожній адміністративно-територіальній одиниці.

Ще 260 млн грн цієї субвенції буде спрямовано на підвищення кваліфікації вчителів, які братимуть перший клас у 2019-2020 навчальному році.

Освіта.ua
27.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим Мирошник
Сучасну дидактику для НУШ замовляють тут https://nus.com.ua/ Там і за комп’ютерне обладнання можна запитати
Олександр
"Газовому" барону Коболєву встановили зарплату 2 млн. грн. в місяць, звісно за рахунок платників податків, громадян України. А скільки років потрібно працювати вчителям щоб отримати таку суму. Рада Нафтогазу продовжила контракт з Коболєвим на 3 роки. Слава президенту ППО !
Надежда
Уважаемые коллеги! Есть ли здесь те, кто находится поближе к МОНовскому "олимпу"? Меня волнует вопрос: предусмотрено ли взять средства из этого 1 млрд., чтобы оборудовать и кабинет информатики? А то кричат про НУШ, а осенью придут ко мне второклассники и сядут за компьютеры 2000 года выпуска (по 3 человека за компьютер). Далее... без слов