https://osvita.ua/school/news/8727/

Міносвіти доручили забезпечити повну готовність до 2010/2011 навчального року

Про це сьогодні повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв розпочинаючи засідання уряду.

Зокрема, він доручив Міносвіти забезпечити повну готовність закладів освіти до навчального процесу 2010-2011 років.

Перший віце-прем’єр-міністр нагадав, що Президент України Віктор Янукович під час селекторної наради в понеділок звернув увагу голів облдержадміністрацій на необхідність ретельної підготовки регіонів України до нового навчального року і попередив, що особисто прийматиме їх відповідні звіти.

У зв’язку з цим Андрій Клюєв зобов’язав Міносвіти взяти під контроль завершення ремонтів в навчальних закладах та їх відповідне оснащення, а також прискорити друк підручників і забезпечити масовий доступ школярів і студентів до їх електронних версій.

"Питанням підготовки до нового навчального року та реформам системи освіти буде приділено окреме засідання Уряду", - наголосив він.

Крім того, Андрій Клюєв доручив Міністру праці та соціальної політики і Міністру економіки переглянути концепцію організації шкільного харчування, зокрема, відмовитися від практики, коли фірма з однієї області, яка немає відношення до громадського харчування, постачає продукти до шкіл інших областей.

"Це, як ви розумієте, негативно відбивається на стані здоров’я дітей, їх у таких випадках просто недогодовують", - наголосив він.

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів серед іншого ухвалено рішення про забезпечення коштами ремонту та підготовки до опалювального сезону приміщень 87 професійно-технічних училищ.

Нагадаємо, як повідомив директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод, зривів навчального процесу через відсутність підручників не буде.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 18.08.2010