Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
уЧИТЕЛЬ
Шановні колеги! А Ви бачили програму 12-го класу. Там практично не має загальноосвітніх предметів.! А програма за якою ідуть діти лише тупить їх, настільки вона насичена, що практично немає часу на закріплення.
Завуч
Зміни можливо й доречні, але вже скільки народних коштів було викинуто на вітер, а тепер що знову. Невже українці такі багаті.Дійсно програми розроблені, підручники надруковані. Шановні депутати! Прийдіть до школи, дізнайтесь стан речей. Де далекоглядність політиків? Чому спочатку запроваджують, а потім думають про наслідки? Що буде з вчителями, які напевно, залишаться без роботи?
Учитель
Возвращение к десятилетней системе образования в школах уже невозможно. Обещания десятилетней школы и отмена ЗНО это популизм.
Вчитель
Погоджуюся ! А автор законопроекту - телепень Знову гроші відмивати зібралися Бідні діти і вчителі; то одна програма, то інша, то одні підручники, то інші. Скільки коштів треба, щоб знову повернути все назад! Раніше треба було думати! І "верхньою", а не "нижньою" головою!
Думаючий
Шановні! Зараз в школах 9-ть класів з 11-ти навчаються за програмами 12-річної освіти. Згідно цих програм держава затратила величезні кошти на видавництво (хоч і не в повному обсязі) нових підручників, які за змістом відрізняються від попередніх. Деякі школи з надією на безповоротність на 10-річну освіту старі підручники вилучило з бібліотечного фонду. А тепер подумайте, в яку копієчку (в тому числі грошей з батьківських і вчительських кишень) обійдеться поворот назад. І саме головне-для чого?Що зміниться? Лише більше дітей раніше будуть викинуті на вулицю і віддані і їїї руки. Напевно дійсно, унас експерементальна держава. В неї обмаль грошей на те що потрібно, але зате вдосталь на непотріб.
Максим
В деяких моментах складніші.
Саша
Так, я теж вважаю шо це треба. Навіщо розтягнули программу на декілька років мені не зрозуміло. Все одно программи ідентични з тими що були до нас
Максим
Правильно! Учні і вчителі підтримають такі зміни!Вони є досить доречними.