Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вихователь дитячого садка м.Києва
А чому ж така дискримінація педагогів дитячих дошкільних закладів? Вони мають таку ж освіту, як і вчителі шкіл, закінчують такі ж педагогічні ВУЗи, також сумлінно працюють з дітками і віддають їм усі свої знання та свою душу. Невже праця в дитячому садку не така достойна та не така важлива для країни?
Марія Галай
Цікаво, чому нічого не сказано про шкільних психологів, які також прирівняні до пед.правцівників, отримують надбавку за педстаж, і т.д. Їх в цій постанові не згадали. Для багатьох людей це важливо знати.
Методист
А как же методисты в методических кабинетах и центрах? Они не педагогические работники? У них вообще зарплаты ниже учителей? Им что делать? На эти должности не загнать "желающих"!!! Но до этого нет дела никому!
Вчитель ПНЗ
А чому в даній постанові не сказано жодного слова про педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, яких ,мабуть, чи не найбільше образили і принизили невизначеністю та рівнем фінансування, якщо його можна взагалі так назвати....
Вчитель
Я хотівби бачити хоть одного з керівників вищих ешелонв влади на посаді учителя і прожити на його зарплату, купити методичну літературу, канцтовари, і майже все,шо потрібно для школи, тому, що крім заробітної плати, у школу ненадходять ніякі кошти.
Я
Это после того, как статья 57 не выполняется вот уже лет 10?Это после того, как Львовские учителя ВЫИГРАЛИ в международном суде? Это после того, как не выплачены деньги для приобретения канцтоваров, литературы, выписки необходимых предметных журналов( в народе эту выплату называют 13 зарплатой, которая существует везде, но не в школе).Да не стоит считать учителей, которые не урвали торговать на базарах и в магазинах, работать няньками, не стоит нас считать дебилами, расчитывая на то, чито мы купимся на ЛЯПАНЬЕ ЯЗЫКАМИ. Все чётко представляют и невыплату зарплаты за январь, и невыплаты денег после выборов.Имеем то, что имеем. А пожинать плоды будет общество!!!!!!!!!!!
учитель
Это к 7 февраля нас вспомнили? А про "коррупцию" в школах забыли?!!! И проверок обещанных не будет?! И что после второго тура Вона и вправду заплатит? А деньги вдруг откуда появятся? Их ведь нет- ни на пенсии, ни на эпидемию... Не стыдно? Министру и его компашке привет ...