Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
Чому практичні психологи не отримали надбавки 20% з 1 січня 2010 року? Вони не мають додаткових коштів за перевірку зошитів, за класне керівництво так, як вчителі; вони працюють з "важкими" учнями!!! Чому так принизили цю категорію педагогічних працівників?
ирина
и буде підвищення практичним психологам адже ми теж єипедагогічними працівниками
Вихователь
Потрібно створити комітет який буде керувати. А що до відгуків, то незнайдеться жодного вихователя чи взагалі працівника освіти хтоб був проти забастовки.Так просто існувати не можна. Хіба це гроші-копійки за комунальні послуги. Хіба ми не люди, хіба не хочемо жити.Хіба у нас не діти. Я вже й не говорю за роботу, скільки потрібно ласки, добра, любові віддать нашим маленьким громадянам України. Да що говорить. БАСТУВАТЬ.
галина василівна .вихователь ДНЗ .
обурюватися на кухнях , ми вміємо дуже добре .Та поки будем мовчати , поки й будем отримувати подачки, а не зарплатню.Давайте заявимо про свою думку всенародно. Пропоную одноденний Всеукраїнський страйк.Хто знає ще якісь законні способи відстояти свої права - відгукніться!
Світлана
Я працюю в професійно-технічному ліцеї.І якось дуже дивно дали цю подачку. Не зрозуміло, як даються 20%, а ще дуже дивно, кому дали..Адже крім викладачів і майстрів виробничого навчання в навчальних закладах профтехосвіти працюють методист, керівник фіз.виховання, старший майстер,.психологи , соціологи та вихователі. А вони мабуть не відносяться до педагогічних працівників? Чи як це зрозуміти після такої "Постанови.."?
Софія
Не треба дешевих подачок, просто необхідно виконувати законодавство і повернути тарифну сітку ,про яку не згадують уже багато років. До речі, всі категорії, що не ввійшли до згаданої постанови, це для нашого уряду вже ні се, ні те? А ми , на відміну від уряду, виконуємо свою роботу, готуємо до ЗНО, реформуємо, виховуємо . . . Для довідки: середня зарплата по країні 2500, у методиста 1471, а в звідувача методкабінету і того менше. Про це хтось знає. Що робить МОН ,щоб виправити цю ситуацію ?
L.Smn.09@avstudia.com.ua
Чому в постанові не враховано психологів( практичних психологів), соціальних педагогів, муз.керівниківДНЗ?Ці посади також відносяться до пед.працівників.
Вихователь ДНЗ
Да нас ніхто не звертає уваги, нікому ми не потрібні. В жодній країні такого ставлення до освітян нема. Медики хоч взятку можуть взяти та і то не всі. А нам скоро по смітникам ходити треба, бо діти ростуть, їсти просять а ще й хочуть чимсь прикрити попки. Ось так і живемо. Але скоро терпець лусне.
Ніна
Я працівник позашкільного закладу.Маю вищу пед.освіту.Ушколі не працюю, бо туди просто не можна влаштуватися.За моїм фахом працюють старі шкарлупи, які носять могорчі в райвно.Ну та добре.Але ж в школі- дитина просто мусить вчитись.хоче вона того чи ні, а ви задумувалися, Юліє Володимирівно, скільки талану треба вчителю позашкільного закладу , щоб заманити дитину в позашкільний закладі ?А працювати доводиться на рештках апаратури минулого століття.Часто призи дітям купуємо за власні кошти із того мізеру , що платить нам держава.До спонсорів (місцеві осередки партій)ходимо ніби милостиню просимо. Ви не дбаєте про нас і не робіть показухи перед другим туром.Якби хотіли , зробили б раніше.А якщо хотіли , та не могли-значить не так уже й хотіли.
Ілля
Бюджету немає - не буде й надбавок.Нікому!
Методист ПНЗ
Позашкільна освіта не цікавить нікого, хоча дуже багато талановитих педагогів працює над вихованням майбутнього України, а нас так "кинули". Це несправедливо!!!!!!!!!!!!!!!!
Музрук.
P.S. А учителя музыкальных школ? Кто они? Когда педагогам дают надбавки - их нет в перечне, когда культработника - их тоже нет. Кто они, и сколько можно издеваться над народом!!!
Музрук.
Чем заслужили мы такого холатного отношения! Чем это библиотекарь получше дошкольников. Довели дошкольное образование до ручки, никакого финансирования, так еще и зарплаты не надо! Куда ж вы своих внуков будете спихивать.!!! Безобразие!!!
Олена
Чому залишились поза увагою педагогічні працівники позашкільних закладів? Адже кожен з них дбає про цікаве змістовне дозвілля дітей! В туристських подорожах несуть відповідальність за дітей цілодобово, не рахують свій особистий час! І що з цього маємо?
раїса
Шановні дошкільники!Нас,як завжди, обійшли не тільки увагою, а й повагою. Ми також закінчували вищі навчальні заклади, намагаємось виховати гідних людей, вложуємо в них всю свою любов і сили. А для нас не потрібно підняти престиж професії ВИХВАТЕЛЬ
Наталя
Я теж не розумію,чому так обділили вихователів ДНЗ,адже ми теж педпрацівники?Скільки памятаю,така різниця між нами вперше.Дякую пані Тимошенко,що вона так оцінила нашу далеко не легку працю !!
Тому, хто написав МЕТОДИСТУ
У своєму коментарі Ви описали як працює Ваша шкільна адміністрація, як працюєте Ви, як працює Ваша методична служба. Ви так вчите дітей, що для того, щоб написати атестацію, перевіряючому потрібно вийти з класу. Ваша адміністрація так слідкує за освітнім процесом, що не встигає вчасно зробити заміну відсутнього вчителя. І, або Ваша методична служба справді займається не тим чим треба, або Ви неправильно трактуєте їхню роботу. Наведіть лад у себе, а тоді критикуйте інших.
Петро
Народ ша. Не радійте раніше пори, як получите ті надбавки от тоді будемо сваритися кому дали кому ні. Зараз на зарплату немає коштів, не говоря про якісь надбавки. Все це популізм. Спустять зараз всю виплату на місцеві бюджети, а де вони візьмуть гроші...вони ледь на зарплату нашкрібають. Всюди сплошна економія. В школах заміни не оплачуються. Діти гуляють по школі коли захворів вчитель. Уроки з ними не проводяться. Про яку надбавку ми говорим. Не вірю!!!!!!!
Методисту
Да вас и не потребно!Методкабинеты-опухоль на шее учительства.Необходим инспектор,который станет повляться в школе нежданно,но не для того, чтобы "грузить"учительство,а затем,чтобы помочь в оформлении бамаг,которых потребно несусвеньое множество.Методисты.Вы паритесь,заставляя людей проводить семинары,которые лишь показывают убогость нашей жизни.Дети в это время прогуливают уроки, поскольку если учитель на семинаре, то кто станет проводить урок?Методисты.Вы налетаете на школу как стая мух, желающих найти то,что может обгадить учителя или школу,а вместо помощи-указания кто и что НАТВОРИЛ!А как замечательно вы выходите из класса на атестациях,чтобы учитель ПРОДИКТОВАЛ ДЕТЯМ ТО, ЧТО НЕОБХОДИМО НАПИСАТЬ.Ведь это УНИЖАЕТ учителя!
Валентина
Я все своє життя, 30- років, працюю в дошкільному навчальному закладі.Весь час ми получаємо маленьку зарплатню, невже на нашій вулиці не буде свята, коли вихователі за свою працю отримають подяку, коли почнуть жити а не існувати,коли на нас звернуть хоть якусь увагу.Тимошенко ви теж мати, жінка, людина. Хіба це легка праця бути не тільки вихователем но і мамою для наших крихіток. А ми за вас голосували,а тепер ...